Diari NO TAN A PROP.

Al Baix Maestrat aboquem al mar les aigües residuals sense la depuració mínima legal. Havíem de tenir una depuradora amb data límit a l'any 2000 i ens la neguen malgrat que fa més de vint anys que paguem al rebut d'aigua un canon valencià de sanejament per una depuració que no es fa. A més incomplim la Directiva 91/271. Ja n'hi ha prou de tirar merda al mar.

Video guanyador del concurs: Adéu PP. abril 25, 2007

Filed under: videos — notanaprop @ 9:38 pm
 

Manifest per la Terra de la manifestació del 21 d’abril a Castelló

Filed under: videos — notanaprop @ 7:10 pm
 

Lladres que entreu per Almansa

Filed under: país valencià,Països Catalans — notanaprop @ 4:18 pm
Ací estem. Tres-cents anys després ací estem. Ací estem valencians i valencianes que ens sabem hereus dels maulets que van lluitar a Almansa, dels seguidors del general Basset, dels resistents de la Xàtiva que Felip Vè (mal dia va néixer…) va ordenar cremar fins als fonaments. Ací estem.

Tres-cents anys després ací estem els valencians que parlem cada dia la llengua que perseguiren els vencedors d’Almansa, la llengua que ens fa diferents i únics en aquest món global on vivim i que ens fa iguals a tots aquells que quan algú els diu “bon dia!” responen amb un “bon dia!”. Ací estem.I ací estem disposats a alçar la veu sense cap vergonya ni por. Ací estem per a encendre llums la nit d’Almansa als cims de les muntanyes, per escriure blocs, per llaurar la terra o per entendre el cosmos. Nosaltres, únics en la globalitat, ens reclamem hereus de tots aquells que sempre han intentat entendre el món des de la lògica i la raó, contra el fanatisme, la irracionalitat i la ignorància. Ací estem. Hereus de Manuel Sanchis Guarner, Vicent Andrés Estellés i Joan Fuster. De Carles Salvador i del Maximilià Thous que escrivia la “Cançó de Lluita” en resposta a l’himne subordinat, la sarsuela dependentista, del seu pare. Ací estem “Ajuntem-nos/ que ja ha arribat l’hora/ de ser lliures i ser valencians”.Ací estem. Amb l’Ovidi cantant a Teresa. I amb Raimon. Amb els Obrint Pas i Al Tall, “lladres que entreu per Almansa/ no sou lladres de saqueig”… Ací estem. Amb les universitats i els mestres. Amb Escola Valenciana i desenes de milers de pares i mares units en les trobades. Amb els xiquets i les xiquetes que exigeixen un futur digne. Ací estem amb cada botiga que rotula en valencià, amb cada carta escrita en català, amb cada ràdio i televisió que parla amb veu alta i clara. Amb cada web que porta amb normalitat el .cat Ací estem amb l’Escola Gavina, amb la Comarcal, amb La Masia. Amb els pioners que van entrar la llengua prohibida a les noves aules. Ací estem amb els mestres i amb els pares que cada dia batallen en les escoles públiques pel drets dels nostres fills a anar a escola en la llengua que parlen. Amb ells ací estem.Ací estem amb Constantí Llombart. Amb Llorente i amb Querol. Amb els valencianistes que lluitaren amb les armes a la mà contra el feixisme i per la república. Amb Miquel Grau que el mataren a Alacant per demanar l’estatut i amb Guillem Agulló, assassinat pels feixistes perquè volia la independència. Amb ells, ací, estem. Ací estem amb Vicent Ventura, amb els 10 d’Alaquas, amb Alfons Cucó i el president Albinyana, amb Josep Guia i Carles Dolç. Ací estem amb els comunistes de Renau i Doro Balaguer, amb els democristians de Ruiz Monrabal. Ací estem amb Paco Burguera. Ací estem amb Joan Ramon Peris i la Unió de Llauradors. Amb la unió Democràtica, amb la UPV, amb el PSV, amb el PSAN, amb les Germanies de Josep Vicent Marquès i amb tots i cadascun dels nacionalismes i els nacionalistes que any rere anys i dia rere dia han treballat i treballen de Vinaròs a Guardamar. Ací estem al costat de cada sigla, de cada nom i de cada temps. De cada lleialtat i bandera. Ací estem 300 anys després dempeus i disposats a seguir.Ací estem amb els d’El Temps i els d’El Punt i els de l’Avanç. Amb els de Crònica i amb els d’InfoTV. Amb les ràdios i els periodistes que han fet de la llengua ofici i comunicació. Ací estem amb Toni Mestre, cal dir. I amb les editorials, amb Tàndem i Bromera, amb 3i4 i amb Afers, amb Camacuc i el Bullent ací estem. Ací estem amb tots els instituts que s’escampen arreu del país. De la Vall d’Albaida al Camp de Túria. De La Safor a la Plana. Ací estem amb les torres de TV3 al Mondúver i el Bartolo, a Perenxisa. Ací estem amb l’Eliseu Climent i amb els socis d’Acció Cultural, amb la Castellonenca de Cultura i el Micalet, amb els casals Jaume I i amb El Tempir d’Elx. Ací estem amb els del Tirant Lo Blanc i amb el Raig de Crevillent. Amb les filaes i les falles que sasben del país on viuen. Amb els esportistes i els equips. Amb les penyes. Ací estem al costat del Tòtil amb el Llevant i al costat del Gol Gran amb el València. Ací estem amb els trinquets, amatents a les mans del Genovés i als peus de Claramunt. Ací estem.Ací estem de nord a sud i de sud a nord. De Benicarló a Sant Joan, de Tabarca a El Forcall, de la Vall d’Uixó a Pego, de la Font de la Figuera a Benassal, de Vila-real a Guardamar i de Xaló a Olocau. Ací estem amb la pedra de Basset a Otos i el monolit de Xàtiva, amb Felip Vè penjat cap per avall a l’Almodí i el Penó de la Conquesta a l’ajuntament de València. Ací estem amb La Valldigna amenaçada i Porxinos. Amb el Cabanyal i La Punta, per l’Horta. I pel botànic i el Montgó. Ací estem amb el desert de les Palmes i els Columbrets. Ací estem amb el Xúquer, que el volem viu.Ací estem amb tots els qui escriuen i fan i lligen llibres, amb les veus de la terra. Amb Joan Francesc Mira i Isabel-Clara Simó. Amb Ferran Torrent i Martí Domínguez, amb Enric Sòria i Enric Valor, amb Carme Miquel i amb Vicent Usó. Amb Josep Iborra i Francesc Pérez Moragon. Ací estem amb Rosa Serrano i Toni Mollà. Ací estem amb Enric Soler i Godes i amb Enric Solà, amb Josep Piera i Carmelina Sànchez Cutillas, amb Miquel Duran de València i amb tanta gent que ha fet del text una barricada i una forma de viure. I estem, ací estem, amb Llorenç Giménez que conta contes i amb Pep Ricart que fa teatre. Amb Rosana Pastor i amb Xavi Castillo, amb Carles Alberola i Manolo Molins. Ací estem amb Vicent J. Martínez, que té un estel al seu càrrec i amb Bernat Sòria que lluita per conèixer l’entrellat de la vida. Amb Juli Peretó que es baralla contra els qui volen desfer els camins de la ciència i amb Jordi Adell que segueix traçant camins a la xarxa. Ací estem amb Gregori Mayans i amb el rector Pesset.Ací estem tots tres-cents anys després, dia a dia, mes a mes, any a any i segle a segle. Però hi ha una cosa que és encara més important i la que ens justifica: ací és on estarem demà i demà passat i l’altre. Fins que el record d’Almansa només reste als llibres d’història i les cançons i deixe de condicionar per sempre més el nostre viure. Fins aleshores i per damunt de les diferències del dia a dia ací estem i ací estarem.Vicent Partal

 

Totes les candidatures, candidats i candidates que es presenten a les terres de Castelló

Filed under: país valencià — notanaprop @ 12:53 pm

JUNTA ELECTORAL DE ZONA – VINARÒS
Circumscripció Electoral: Alcalà de Xivert

1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO RAMON JUAN MARS
2 RICARDO AGUILAR PEREZ
3 VANESSA SILVA BOU
4 RICARDO LLORENS JULVE
5 MARIA CRISTINA PINILLA TENAS
6 JAVIER TOSAR CORELLA
7 PEDRO LUIS BLASCO SANCHO
8 ROSA FITO EBRI
9 RAFAEL TRUJILLO MARTINEZ
10 ENRIQUETA RODA AGUT
11 CARMEN CALDUCH MARTORELL
12 FRANCISCO JAVIER BOSCH ARNAU
13 ENRIQUE ARRUFAT PITARCH
Suplents:
1 MARIA FRANCISCA GONZALEZ BALAGUER
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA ISABEL SORIANO BARCELO
2 JOSE AGUSTIN CANO CALDUCH
3 MARIA DOLORES PRATS GINER
4 FRANCISCO IZQUIERDO ROMERA
5 JOSE FELIPE CALDUCH VELA
6 MARIA AMPARO GIMENO SORIANO
7 ARTURO FRANCISCO BELLES OBIOL (Independent)
8 YOLANDA PERAIRE CHERTA
9 JESUS CUCALA PUIG (Independent)
10 ABEL AGUT CUCALA (Independent)
11 ANDRÉ LOUIS VINOLO
12 JOSE VICENTE BAYARRI CUESTA
13 MARIA AMPARO PEDRERO PITARCH (Independent)
Suplents:
1 JOSE ANTONIO ALBALAT RODA
2 RAFAEL TRAVER ALONSO
3 MANUEL BARCELÓ ARNAU
3.- AGRUPACIO INDEPENDENT ALCALA ALCOSSEBRE
(AIAA)
Ordre Nom i Cognoms
1 UWE BEISSERT
2 FERNANDO DELGADO DE FRANCISCO
3 MAUREEN ANN BRADLEY
4 PEDRO JOSE ALBERT RODRIGUEZ
5 MARIA ESTHER GINER COLOM
6 ISIDORO CANUTO MARTINEZ
7 MARIA DOLORES GARCIA GAVALDA
8 MARIA REYES DURANTE ATALAYA
9 RAFAEL FERNANDEZ LOPEZ
10 MARIA DEL CARMEN SOSPEDRA LORIENTE
11 VICENTA MARTI CALDUCH
12 JONATAN PEREZ FERNANDEZ
13 ADRIAN MARIN PETRESCU
Suplents:
1 PAUL ANTHONY BRADLEY
2 RAFAEL SANCHEZ PEREZ
4.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOAQUIM RAMON PITARCH EBRI
2 MANUEL SALVADOR GARCIA
3 FELIX BLAZQUEZ SANGUINO (Independent)
4 JULIA ROMERO FERNANDEZ (Independent)
5 MIHAELA HAGIESCU (Independent)
6 FELIPE FOLCH SORIANO
7 FRANCISCA MARIA SOSPEDRA BAYARRI
8 JUAN MANUEL EBRI ALBERT
9 ANTONIA GARCIA MARTORELL
10 AURELI PUIG ESCOI
11 ANDREEA MARIA SANDU (Independent)
12 JOSEFINA LOPEZ FAUCON (Independent)
13 RICARDO CUCALA PRUÑONOSA
Suplents:
1 ANTONI ROYO PEREZ
2 TRINIDAD CASALS DOMENECH
5.- ESQUERRA UNIDA ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D’ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAMON IBAÑEZ ROCA
2 YOLANDA PEREZ GARCIA
3 JUAN FRESQUET ARNAU
4 EDUARDO MIGUEL SANCHEZ SPEZIALI
5 NOEMI LIDIA LENARDUZZI DE FRADEJAS
6 GREGORIO MARTINEZ FERNANDEZ
7 DOLORES GONZALEZ GALDEANO
8 ANTONIO RUIZ DE LA VERA
9 ALBA MEDINA BOYERO
10 JOSE MANUEL FOSCH ESCOBEDO
11 SALOME MORENO CANO
12 JOSE MIRAGALL DE LOS ANGELES
13 MARIO LUIGI BOTTA
Suplents:
1 ISRAEL IBAÑEZ ESCODA
2 ANA BELEN TAMARGO JUNQUERO
3 MARIANO DIAZ CANO
6.- ANEM ELS CIUTADANS (ANEM ELS CIUTADANS)
Ordre Nom i Cognoms
1 HAFIDA LATTA
2 JUAN LUIS JAVIER MARI
3 JOSEF HICKISCH
4 JOSE ESTEBAN TORTOLA GRAU
5 EDWINA ANTOINETTE MCKAY
6 LUCAS BLANCAS CARRASCO
7 ANITA SEVILLA SUAREZ
8 DOLORES MARTI BAS
9 ROBERT NEIL MATHESON
10 CRESCENCIO SEVILLA SUAREZ
11 DIANA ALEXANDER
12 ANTONIO MARTIN HERRAIZ
13 JUAN RAMON BARCELO LUQUE
Suplents:
1 JOAQUIN FELIU GRANELL
2 ANA MARIA BLANES MOYA
7.- ASSEMBLEA CIUTADANA DELS POBLES DE CASTELLO
(ACPC)
Ordre Nom i Cognoms
1 PASCUAL BARCELO CUCALA
2 OLIVIER HERRERA CAUDET
3 ELENA DURA VINUESA
4 MANUEL NAVARRO CALATAYUD
5 VICTORIA HERRERA CAUDET
6 ANTONIO LUIS GARCIA SANZ
7 PASCUAL PUIG VELA
8 CAROLINA MONTERO CUSSET
9 JAVIER ULISES CORNEJO CALERO
10 RAQUEL MARCO TAUS
11 JOSE ANTONIO RODA PEDRA
12 JOSEFINA VINUESA JOVER
13 RUBEN VIDAL CASTELLET
Suplents:
1 DIONISIO MARTIN HURTADO
8.- PARTIT LIBERAL ALCALA ALCOCEBRE (PLAA)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOAQUIN LORENZO ZARAGOZA GALINDO
2 IDURRE LAMELAS CUCO
3 MARIA JULIA VALLADOLID SANCHEZ
4 MARIA TERESA VIÑOLO ALBALAT
5 MANUEL CHULVI NAVARRO
6 VERONICA MARTI ROIG
7 JOSE MARTI MUNDO
8 OSCAR VERCHILI GOTERRIS
9 FULGENCIA BRONCHAT ESTEBAN
10 HONORATO LAPUERTA DIAZ
11 ELENA LAPUERTA CAMAÑES
12 ALICIA JOSEFA LAPUERTA CAMAÑES
13 LIDIA BALLESTER LAPUERTA
Suplents:
1 VICENTA CAMAÑES GIMENEZ
2 JOSE MANUEL MARTIN SANTOS
3 JOSEFA SANTOS GARCIA
9.- GRUPO INDEPENDENT POPULAR DE ALCALA DE
XIVERT-ALCOSSEBRE (G.I.P.ax.al)
Ordre Nom i Cognoms
1 VICENTE VINUESA SOSPEDRA
2 FRANCISCO ROURES SANZ
3 YOLANDA HERRERA GINER
4 KATHRIN GOHMERT
5 VALENTIN BRAESCU
6 FRANCISCO CHERTA MAÑES
7 EVA MARIA LEON MARTIN
8 MIGUEL ANGEL MARTIN PEDRA
9 VICENTA GINER MOYA
10 PAUL GAVRIL
11 MARIA CRISTINA SAMPEDRO LINAZASORO
12 PASCUAL MARTI SANCHO
Suplents:
1 URSULA DOMENECH CUADROS
2 FRANCISCO JOSE VINUESA SOSPEDRA
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2831
Circumscripció Electoral: Ares del Maestre
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 PABLO ALBERTO PITARCH ESTEVE
2 FRANCISCO JOSE FUENTES GARCIA
3 ABEL GARCIA GARCIA
4 JUAN CARLOS SALES PUIG
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE MIGUEL GASULLA PRATS (Independent)
2 MANUEL GARCIA GARCIA (Independent)
3 ROSA MARIA PUIG ARMELLES
4 ELISEO PUIG MONFORT (Independent)
Circumscripció Electoral: Ballestar
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA ANTONIA SALES GAVALDA

Junta Electoral Provincial _____________________________________________________________________ 2766
EL·LECCIONS a les Corts Valencianes, Maig 2007. Candidaturas
presentadas
Junta Electoral de Zona Castelló __________________________________________________________ 2772
EL·LECCIONS Municipales, Maig 2007. Candidaturas presentadas.
Junta Electoral de Zona Sogorb ___________________________________________________________ 2809
EL·LECCIONS Municipales, Maig 2007. Candidaturas presentadas.
Junta Electoral de Zona Vinaròs ____________________________________________________________ 2830
EL·LECCIONS Municipales, Maig 2007. Candidaturas presentadas.
B.O.P. DE CASTELLÓ 2766 Núm. 52—25 d’abril de 2007
JUNTA ELECTORAL PROVINCIAL
EL·LECCIONS A LES CORTS VALENCIANES, MAIG 2007
CANDIDATURA Nº 1
Esquerra Unida – Bloc – Verds – Izquierda Republicana:
Compromís pel País Valencià
CANDIDAT@S:
1 .- Marina Albiol Guzmán.
2 .- Josep María Pañella Alcacer
3 .- Carles Mulet García.
4 .- Vicent Francesc Coll Pitarch.
5 .- Carmen Carreras López.
6 .- Ramón Adell Artola.
7 .- Isabel Riba Guzmán.
8 .- Francisco Gurrea López.
9 .- Isabel Fernández López.
10.- María del Carme Pinyana Gari.
11.- Vicente Manuel Babiloni Estrada.
12.- Miquel Notari Ibáñez.
13.- José Pedregosa Díaz.
14.- María Jesús Calvetge Capilla.
15.- Encarnación Vilagrasa Domingo.
16.- Carles Olmedo Izquierdo.
17.- María Concepción Amorós de Lila.
18.- Jordi Juliá García.
19.- María Dolores Capdevila Galindo.
20.- Vicent Marzá Ibáñez.
21.- Pablo Magnieto Martín.
22.- Alberto Lillo Lloria.
23.- José Julio Centelles Mariner.
24.- Montserrat Viñals Guerrero.
SUPLENTS:
s1.- Rosario Tárrega Canós.
s2.- Vicente Grau Reig.
s3.- Francisca María Sospedra Bayarri.
CADIDATURA Nº 2
PARTIT Socialista OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
CANDIDAT@S:
1 .- Isabel Escudero Pitarch.
2 .- Joaquín Puig Ferrer.
3 .- María Amparo Marco Gual.
4 .- Juan Ignacio Subías Ruiz de Villa.
5 .- María José Salvador Rubert.
6 .- Adolfo Sanmartín Besalduch.
7 .- Clara Tirado Museros.
8 .- Francesc Colomer Sánchez.
9 .- María Soledad Sorribes Martínez.
10.- Vicente Nebot Gargallo.
11.- María Mercedes Sanchordi García.
12.- José P. Martí García.
13.- María del Mar Moros Vilar.
14.- Joaquín González Sospedra.
15.- Teresa Lidón Babiloni Palau.
16.- Tomás Polo Poveda.
17.- Cristina Lozano Salvador.
18.- José L. Gordo García-Madrid.
19.- Ruth Sanz Monroig.
20.- Jesús Anselmo Cortes Puerto.
21.- M. Aurora Martínez Simó.
22.- José Mata Sánchez.
23.- María José Montolio Ramos.
24.- Miguel Ángel Palomero Almela.
SUPLENTS:
s1.- Miriam Caravaca Monzó.
s2.- Cristina Ortells Molés.
s3.- Rafael Ulldemolins Pla.
s4.- Isabel Rios García.
RICARDO ÁLVAREZ SASTRE, Secretario de la Junta Electoral Provincial de Castelló.
CERTIFICA: Que las candidatures presentades a las EL·LECCIONS a Les Corts Valencianes a celebrar el 27 de Maig de
2.007, son las siguientes:
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2767
CADIDATURA Nº 3
PARTIT Popular (PP)
CANDIDAT@S:
1 .- Alejandro Font de Mora Turón
2 .- María Soledad Linares Rodríguez.
3 .- Ricardo Costa Climent.
4 .- Vicente Rambla Momplet.
5 .- Herminia Palomar Pérez.
6 .- Ana Michavila Nuñez.
7 .- Rosa María Barrieras Mombrú.
8 .- José Marí Olano.
9 .- Alberto Fabra Prat.
10.- Ricardo Martínez Rodríguez.
11.- María Fernanda Vidal Causanilles.
12.- Jaime Mundo Alberto.
13.- Juan Mariano Castejón Chaler
14.- Carolina Salvador Moliner.
15.- Enrique de Francisco Enciso.
16.- Jesús Antonio Lecha Tena.
17.- Juan Alfonso Bataller Vicent.
18.- Silvia Caballer Almela.
19.- Begoña Carrasco García.
20.- Alejandro Santiago Amposta Amiguet.
21.- Carlos José Tovar Romero.
22.- Rafael Rubio Selles.
23.- María Susana Marqués Escoín.
24.- Ana Delfina Martín Moreno.
SUPLENTS:
s1.- Juan Badenas Carpio.
s2.- Susana Blanca Fernández Santana.
s3.- Isabel Plácida Bonig Trigueros.
CADIDATURA Nº 4
Partit Comunista dels Pobles d’Espanya (PCPE)
CANDIDAT@S:
1 .- Francisco José Tendro Egea.
2 .- Antonio Reina Díaz.
3 .- Ana Guirao Martínez.
4 .- Vicente Pertegaz Pernas.
5 .- Aurora Martín Leal.
6 .- Ana María Martínez Flores.
7 .- Ignacio Joaquin Moreno Jovaní.
8 .- María José Alcañiz Artolazábal.
9 .- Emilio Ferrer García.
10.- Manuel Gozalbo Segura.
11.- María Desamparados Martínez Flores
12.- Diana Aparisi Martín.
13.- José Hernández Gascón.
14.- Francisca Ortega Delgado.
15.- Emilio Vercher Bo.
16.- María Carmen Serra Soler.
17.- Inés Lezcano González.
18.- Miguel Ángel Moreno Sierra.
19.- Antonio Soria Martínez.
20.- José Manuel Muñoz Mateos.
21.- Isabel González Gil.
22.- José Castelló Estrugo.
23.- Oscar Martínez Herrera.
24.- Mª Esther Jovaní Roda.
SUPLENTS:
s1.- Josefa Mateo Carmona.
s2.- Rosario Fernández González.
s3.- Jordi Martínez Herrera.
s4.- Vicente Moreno Mínguez.
s5.- Javier Soria Martínez.
CANDIDATURA Nº 5
Units per Valéncia (UxV)
CANDIDAT@S:
1 .- Alonso Vela Briz.
2 .- Antonio Guzmán Sabín.
3 .- Beatriz García Rodríguez.
4 .- María Isabel Sánchez Barba.
5 .- Eliseo José Pérez Rubio.
6 .- Laura Casanova Lerma.
7 .- Melquiades Campos Fernández.
8 .- Jacino Manuel Barrachina Boix.
9 .- Jessica Medina Campos.
10.- José Enrique Hernández Lara.
11.- Josep Francesc Puchalt Ferri.
12.- María Carmen Barba García.
13.- Pedro Juan Serra Ferrando.
14.- Pompeya Remedi Morán Bellmunt.
15.- Ricard Baldovi Ramírez.
16.- Joaquín Damián Raga Codoñer.
17.- Concepción Martínez Bosch.
18.- Antonio Martínez Pons.
19.- María José Rubio Cuadros.
20.- Marino Muñoz Corrales.
21.- Ángel Mascuñán Guillamón.
22.- María Ángeles Díaz Pérez.
23.- Isidro Pérez Castelló.
24.- Mª Trinidad Campos Andreu.
SUPLENTS:
s1.- Rafael Doménech Sanz.
s2.- Eva María Murcia Santos.
s3.- Alonso Salvador Navarro.
CADIDATURA Nº 6
España 2000 (E.2000)
CANDIDAT@S:
1 .- Isabel María Blasco Ahís.
2 .- Delia Sánchez Graguera.
3 .- Daniel Ludeña Pantoja.
4 .- Roberto Blasco Ahís.
5 .- Christian Rubio Font.
6 .- Daniel Montoya Serrano.
7 .- Isabel Ahís Martínez.
8 .- María Isabel Ruiz Alonso.
9 .- David Armengol Sorlí.
10.- María Isabel Llidó Montoliu.
11.- Nuria Beatriz Blasco Ahís.
12.- Rosario Jarque Gabarri.
13.- Joaquín Vidal Monferrer.
14.- Fernando Peinado Díaz.
15.- Antonio Prades Albalate.
16.- María Trinidad Fenollosa Beltrán.
17.- Juan Marc Gozalbo Benet.
18.- Sandra Olmedo Fabri.
19.- Juan José Centelles Tabares.
20.- Juan Manuel Martínez Bartolomé.
21.- Manuela Cano Monterroso.
22.- José Antonio Ramón Bellido.
23.- Elías Pozo Martínez.
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2769
CADIDATURA Nº 7
Unió Valenciana – Los Verdes Ecopacifistas (UV-LVE)
CANDIDAT@S:
1 .- Vicente Tornador Navarro.
2 .- José Manuel Pitarch Miravet.
3 .- Alicia Broch Aymerich.
4 .- Carmen Navarro Roig.
5 .- Germinal Calvet Pla.
6 .- Mónica Manrique Nicolás.
7 .- Magdalena Galán Ruiz.
8 .- Domingo Broch Sabater.
9 .- Francisco José Muñoz Giménez.
10.- Amado Mora Monlleó.
11.- Josefa Ferrer Díaz.
12.- María Marina Durá Perpiñá.
13.- Sergio López Tomás.
14.- Juan José Gavaldá Carbonell.
15.- Emilio José Esper Navarro.
16.- Matilde Aymerich Peris.
17.- Amparo Rius Parreño.
18.- Alfredo Blanch Falcó.
19.- José Manuel Pitarch Sorribes.
20.- Fernando Arnau Vera.
21.- María Pilar Monago Caballer.
22.- Encarnación Puig Arcos.
23.- Esperanza López Pérez.
24.- Juan Miguel Olmedo Astasio.
SUPLENTS:
s1.- Marcial José Vidal Cebrián.
s2.- Vicente Coll Ibanco.
s3.- Josefa Terencio Ferrer.
s4.- Ángel Galán Ruiz.
CADIDATURA Nº 8
Falange Auténtica (FA)
CANDIDAT@S:
1 .- Carlos Esparza Torres.
2 .- Ana Isabel Costa Navarro.
3 .- Javier Vicente Peiró Baeza.
4 .- Esperanza Peñalver Diez.
5 .- Juan Antonio Sanchis Monzó.
6 .- Ana María Martínez García.
7 .- Francisco Javier Rossi Mota.
8 .- María Carmen Oliver García.
9 .- Jesús García Gil.
10.- María Amparo Villaplana López.
11.- Manuel Fernández Cardo.
12.- Manuela Coria Martín.
13.- Juan Antonio Carreres Santacruz.
14.- María Antonia Gomis Escribano.
15.- Ángel Alfaro Girona.
16.- Ramona Rodríguez Hernández.
17.- Salvador Gilabert Fajardo.
18.- María Filomena Mota López.
19.- Carlos Ibáñez Guilabert.
20.- Sonia María Rodríguez Pastor.
21.- José Antonio Sánchez Gálvez.
22.- Javier Huertas Barra.
23.- Alfredo Alfonso Alcaraz.
24.- Raimundo Román Mateos.
B.O.P. DE CASTELLÓ 2770 Núm. 52—25 d’abril de 2007
CADIDATURA Nº 9
Coalició Valenciana (CVa)
CANDIDAT@S:
1 .- Francisco Javier Tomás Puchol.
2 .- José Manuel Igual Nebot.
3 .- María Dolores Miralles Enrique.
4 .- Francisco Balaguer del Real.
5 .- María Mercedes Giménez Mondragón.
6 .- Fernando Luis Rovellat Andrés.
7 .- María Isabel Martínez Gómez.
8 .- Ricardo Goterris Carregui.
9 .- Enrique Segarra Giner.
10.- Amparo Vila Valls.
11.- Joaquin Chordá Palacios.
12.- Carmen Luis Ordiñaga.
13.- Damián Lucas Moreno.
14.- María Elena Gumbau Climent.
15.- Vicente Saura Pitarch.
16.- Miguel Enrique Blasco Albamonte.
17.- Noelia García Nájera.
18.- Bartolomé Ripollés López.
19.- María del Carmen Ramos García.
20.- Francisco González Lavega.
21.- Ana Vernia Miralles.
22.- Juan Luis Musoles Palau.
23.- Encarnación Cano Orts.
24.- José Vicente Guinot Aledo.
SUPLENTS:
s1.- María Ángeles Gómez Gómez.
s2.- Salvador Saiz Belenguer.
s3.- Davinia Heredia Traver.
CADIDATURA Nº 10
Falange DEL PAÍS VALENCIÀa de las JONS (FE de las JONS)
CANDIDAT@S:
1 .- Francisco Martín López.
2 .- Josefa Lancharro Terrón.
3 .- Evaristo Meana Gómez.
4 .- Laura Peris Llorens.
5 .- Miguel Ángel Poyo Urbita.
6 .- Isabel Martínez Climent.
7 .- Antonio María Ela Nfono.
8 .- María Isabel Crespo Velasco.
9 .- José Asensio García.
10.- María Pilar Martín Fernández.
11.- Santiago Crespo Bertolín.
12.- Natividad Martín López.
13.- Juan Melchor Miravet.
14.- María Llopis Guillot.
15.- Javier Mª Meana Planelles.
16.- Francisca Benedito Martí.
17.- Pablo Mª Meana Planelles.
18.- María López Guerrero.
19.- Francisco J. Martín Fernández.
20.- Marta Martí Andrés.
21.- Juan Sargatal Caraballo.
22.- Vicenta Andrés Valero.
23.- Julián Martín Gámez.
24.- A. Pascual Belmar García.
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2771
CADIDATURA Nº 11
Esquerra Republicana del País Valencià (esquerra)
CANDIDAT@S:
1 .- Josep Vicent Vicent i Ballester.
2 .- Geroni Salvador i Baca.
3 .- Carme Serra i Fortea.
4 .- Guillem Alsina i Gilabert.
5 .- Roser Beltrán i Arroyo.
6 .- David Peix i Romeu.
7 .- María Jesús Franch i Aparisi.
8 .- Rafel Fabregat i Prats.
9 .- Josep Manel Barberá i Sorlí.
10.- Virginia Belda i Valls.
11.- Óscar Rubert i Fonte.
12.- Roger Manel Vidal i Rodríguez.
13.- Anna Vilar i Mengual.
14.- Jordi Beltrán i Arroyo.
15.- Marta Vizcarro i Boix.
16.- Ricard Freixes i Quirós.
17.- Albert Martínez y Monforte.
18.- Mercé Font i Pujol.
19.- María Consuelo Gil i Soriano.
20.- Lluis Moliner i Alcón.
21.- Marga Safont i Jordá.
22.- Mireia Vinyals i Carceller.
23.- Salvador Vilar i Aliaga.
24.- Celestí Gimeno i Broch.
SUPLENTS:
s1.- Mariola Bilbal i Capella.
s2.- Manel Isidro Llamas i González.
s3.- Samantha Santana i Zorrilla.
s4.- Josep Nofuentes i Navarro.
CADIDATURA Nº 12
PARTIT Social Demócrata (PSD)
CANDIDAT@S:
1 .- Ernesto Fenollosa Ten.
2 .- Flor María Baquidano Acosta.
3 .- Vicente Cervera Cervera.
4 .- Jorge Amor Gimeno.
5 .- Vanessa Centelles Pla.
6 .- Jesús Mora Macián.
7 .- Francisco Javier Piera Cerezuela.
8 .- Teresa Murado Pérez.
9 .- Reyes Mateu Mateu.
10.- Víctor Gargallo Bel.
11.- María Dolores Rubio Font.
12.- Félix Delacruz Condomina.
13.- Vicente Nogués Veinant.
14.- María Teresa Vicente García.
15.- Tania Castañer Rodríguez.
16.- Emilio Israel Fuertes García.
17.- José Joaquín Diago García.
18.- Salomé Zahonero Mallach.
19.- Ángel Casas Hernández.
20.- María Pilar Fernández Almagro.
21.- Serafín Martínez López.
22.- Montserrat Delacruz Camardón.
23.- José Antonio Asencio García.
24.- Salomé Mallach Chichell.
SUPLENTS:
s1.- Angela García Garrido.
s2.- José María Velazquez Ramón.
s3.- Cesar Joaquín Mateu Mateu.
s4.- Soledad Calle Heredía.
s5.- Ana Cerezuela Marin.
Para que conste y su publicación en los diarios oficiales, expido y firmo la presente certificación en Castelló de la Plana, a veinticuatro de
Abril de dos mil siete. C-4146-U
B.O.P. DE CASTELLÓ 2772 Núm. 52—25 d’abril de 2007
JUNTA ELECTORAL DE ZONA – CASTELLÓ
LISTA DE CANDIDATURAS PRESENTADAS POR MUNICIPIOS
DÑA. EVA MARÍA MURCIANO VICENTE, Secretaria de la Junta Electoral de Zona de CASTELLON DE LA PLANA,
CERTIFICA: Que a la fi nalización del plazo establecido para la presentación de candidaturas a las EL·LECCIONS Municipales a celebrar el
próximo 27 de Maig, se han presentado ante esta Junta Electoral las 192 que se relacionan a continuación:
Circumscripció Electoral: Albocàsser
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ANTONIO QUEROL FERRANDO
2 DON JOAQUIN PUIG SEGARRA
3 DON JOSE FCO. FEBRER BELTRAN
4 DOÑA LAURA CELADES BELLES
5 DOÑA Mª JOSE COLOMER ALCACER
6 DON ANTONIO TENA BELLMUNT
7 DOÑA AMPARO BELTRAN VIDAL
8 DOÑA EVA SEGARRA MIRALLES
9 DON RAFAEL LLAVINA TENA Suplents:
1 DON JOSE TENA PUIG
2 DOÑA CARMEN FERRANDO ROIG
3 DON JAVIER TORREGROSA VALERO
4 DON HERMINIO MAS BARREDA
5 DON JOSE PASCUAL TENA BARREDA
Circumscripció Electoral: Alcora (L’)
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA Mª MERCEDES MALLOL GIL
2 DON JAVIER TIMOTEO TENA GUILLAMÓN
3 DOÑA ARACELI PERIS JARQUE
4 DON MANUEL MALLOL COLOMER
5 DON MARCIAL ROS GRANGEL
6 DON VICENTE MATEO CUDÉ
7 DOÑA Mª ROSA LLUESMA PAUS
8 DON LUIS SEGURA MUÑOZ
9 DON RAFAEL PORCAR ISERTE
10 DOÑA Mª LORENA CASAS LLUESMA
11 DON VTE. PASCUAL ALBARO BACHERO
12 DON PEDRO CÉSAR GASCH GASCH
13 DON JOSÉ MARÍA SABATER MELCHOR
14 DOÑA Mª PILAR BENITO LÓPEZ
15 DOÑA ANA GALLARDO MIRALLES
16 DOÑA TAMARA ARRIAZA SAFONT
17 DON JOSÉ CARNICER MARTÍ Suplents:
1 DOÑA Mª TERESA BACHERO PERÍS
2 DON VICENT FLORS OSET
3 DON GUILLERMO JAVIER NEGRE PEÑA
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICTOR GARCIA TOMAS
2 DON JUAN MANUEL TORNER BACHERO
3 DON ENRIQUE SANSANO NOMDEDEU
4 DOÑA MARIA VICTORIA FALCO GARCIA
5 DOÑA ESTEFANIA IBAÑEZ GORRIZ
6 DON FRANCESC JOSEP CHIVA OCAÑA
7 DON DIEGO GRANELL NEBOT
8 DOÑA PATRICIA ROSELL NEGRE
9 DOÑA ISABEL ROBLES FUENTES
10 DOÑA MARTA FERNANDEZ COTANDA
11 DON FERRAN SORIANO TIRADO
12 DON GUILLEM CASTAÑ GARCIA
13 DOÑA MARIA ASTRID GRANELL NEBOT
14 DOÑA MARIA ESTELA ROSELL NEGRE
15 DOÑA BELEN GARCIA TOMAS
16 DON JESUS MERINO MARTINEZ
17 DOÑA NATIVIDAD MONTESINOS GORRIZ Suplents:
1 DOÑA MARIA SALOME FLOR VILAR
3.- ALTERNATIVA INDEPENDENT PER L’ALCORA (AIPL’A)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE MARCOS MASO ANDRES
2 DON VICENTE SERRANO CONTRERAS
3 DON CRISTOBAL JOSE MIRALLES ALBALATE
4 DOÑA SONIA CELADES NEGRE
5 DOÑA MONTSERRAT BELTRAN GARCIA
6 DON EMILIO PRADES GARCES
7 DON MIGUEL ANGEL GOMEZ CELADES
8 DON JOSE SEBASTIAN FALCO DOLZ
9 DOÑA MARIA DEL CARMEN BACHERO BALAGUER
10 DOÑA JESSICA TAMAIG AICART
11 DON BENJAMIN MIGUEL BAGAN
12 DON SANTIAGO GALLEN SOLA
13 DON CARLOS NEBOT FERNANDEZ
14 DOÑA ROSA COLOMER ESCRIG
15 DOÑA MARIA ROSA GARCIA PLAZA
16 DON MANUEL CAMACHO MARCOS
17 DON JUAN SALVADOR BENET SELMA Suplents:
1 DOÑA CONCEPCION CARRETERO SANCHEZ
2 DON JESUS JOAQUIN ESCRIG ESCRIG
3 DOÑA MARIA AMPARO GOMEZ VILLAMON
4 DON JOSE ANTONIO RUYA BERNAT
5 DOÑA MARIA DOLOREZ VELEZ AICART
6 DON TOMAS LIGERO PERALES
7 DON ANTONIO REAL MAS
8 DON JOSE NOMDEDEU EUGENIO
9 DOÑA MARIA PILAR MARTINEZ GARCIA
4.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL JAVIER PERIS SALVADOR
2 DON JUAN LUNA CASTELLS
3 DOÑA MARIA CARMEN SANCHO ANDREU
4 DOÑA BEATRIZ GIL PASTOR
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2773
5 DON SAMUEL FALOMIR SANCHO
6 DOÑA CONSUELO MARTI MESTRE
7 DON JUAN JOSE FERNANDEZ ASENSIO
8 DON ALBERTO VICENTE CASTILLA NEBOT
9 DOÑA GREGORIA ARRIAZA BOLIVAR
10 DON CARLOS EDO PASCUAL
11 DOÑA ANA MARIA HUGUET ROS
12 DON JUAN ANTONIO ZAFRA ANGUITA
13 DOÑA ANGELES ESCRIG GIL
14 DOÑA VICENTA RIBES GASCH
15 DOÑA MARIA PILAR CALVO GIMENO
16 DON JOSE MARTINEZ MINGORANCE
17 DOÑA ANA MUÑOZ VISO Suplents:
1 DON GUSTAVO BELTRAN BARREDA
2 DOÑA TERESA CARNICER USO
3 DOÑA PILAR EDO SAFONT
5.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. DANIEL PALANQUES VENTURA
2 SR. JULIAN LOZANO NOMDEDEU
3 SRA. SUSANA GARCIA MEDINA
4 SRA. VANESA CATALAN MONJE
5 SR. MATEO ESCRIG GIL
6 SRA. MARIA VIOLETA BRANCHADELL BENAGES
7 SR. MIGUEL NEBOT EDO
8 SR. JULIAN SAEZ JAREÑO
9 SR. FEDERICO SALES FABREGAT
10 SRA. ANTARES RUIZ DEL ARBOL CANA
11 SR. JAIME LUIS CRIADO VALERO
12 SRA. TEODORA LOZANO REGUERA
13 SR. FRANCISCO JAVIER SUAREZ ALVAREZ
14 SR. ANTONIO LEANDRO HERNANDEZ MAÑEZ
15 SRA. CARMEN CANA MUÑITA
16 SR. RICARDO RUIZ DEL ARBOL GOYA
17 SR. ERNESTO PALANQUES VENTURA
6.- ESQUERRA REPUBLICANA PAIS VALENCIÀ-ACORD
MUNICIPAL (ERPV-AM)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN VICENT BOSCH PAUS
2 EN ROBERT NEBOT CHIVA
3 NA ISABEL SOLER BATALLA
4 NA MARIA CARMEN GRAÑA TORMO
5 EN JORDI NAVARRO MERCADE
6 EN LUIS TORROJA FONTANET
7 NA SONIA RAMON TORRES
8 EN MIGUEL OJER GRIÑO
9 NA CAMELIA OFELIA ALBERT SABATER
10 EN JOAN PARES COMAJUAN
11 EN FRANCESC PIJUAN CIURO
12 NA ALBA ESPARGARO COLOME
13 NA MARIA CARMEN TORMO ESPI
7.- COALICIÓ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FRANCISCO JAVIER TOMAS PUCHOL
2 DON FERNANDO LUIS ROVELLAT ANDRES
3 DON PEDRO PRATS MONTOLIO
4 DOÑA ISABEL MIRAVET GIL
5 DOÑA ANA MARIA GUMBAU CHIVA
6 DON ANTONIO RODRIGUEZ GARCIA
7 DON MANUEL JOSE CASTELLS MORALES
8 DOÑA BEATRIZ MIRAVET GIL
9 DON JOSE ENRIQUE ISERTE CASTILLO
10 DOÑA ISABEL PINTOR CORTES
11 DON RUBEN LOPEZ PINARDELL
12 DON EUGENIO RUIZ FERNANDEZ
13 DON JOSE LUIS MIRAVET GASCH
14 DOÑA ESMERALDA CASTELLS GUMBAU
15 DOÑA CELSA ALOS FERNANDEZ
16 DON EMILIANO DEL PAÍS VALENCIÀ GOMEZ
17 DON RICARDO PEIRO FORMENT
Suplents:
1 DOÑA MARIA BAIXAULI ALONSO
2 DON CARLOS BOLUDA CRESPO
Circumscripció Electoral: Almazora / Almassora
1.- CIUTATANS PER ALMASSORA/CIUDADANOS POR
ALMAZORA (CIAL)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA CRISTINA PERIS RIBES
2 DON FRANCISCO DOMINGUEZ LLORENS
3 DON IBAN PITARCH ALBESA
4 DON JUAN BAUTISTA BOVEA ARENOS
5 DOÑA LIDUVINA CERVERA LOPEZ
6 DON JOSE MANUEL CERVERA FALCO
7 DON JORGE BROCH BASET
8 DOÑA MARIA YOLANDA VARO PAVON
9 DON JOAQUIN VICENTE MONTESINOS MONSERGAS
10 DOÑA NUNILONA MARTINEZ SANCHEZ
11 DON RUBEN FORCADA PORTALES
12 DON LUIS NEBOT FELIU
13 DON CRISTIAN MARIN VILCHES
14 DOÑA MARIA CARMEN CAPDEVILA CLIMENT
15 DOÑA LOURDES PRADES GARGALLO
16 DON RAFAEL PELAEZ PARRA
17 DOÑA NOELIA MARTINEZ ARANDA
18 DON CARLOS EDO MARTINEZ
19 DOÑA CARMEN TARIN MARIN
20 DOÑA MARIA CARMEN DOMINGUEZ LLORENS
21 DON HERMINIO PITARCH CLARAMONTE
Suplents:
1 DON ADRIAN GARI LLOP
2 DOÑA CONCEPCION BECKER RAMOS
3 DOÑA MARIA JOSE EDO TARIN
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE CASANOVA CLARAMONTE
2 DON LUIS MARTÍNEZ FUENTES
3 DOÑA NURIA FELIP ESTEVE
4 DON DIEGO LADISLAO CASTELL CAMPESINO
5 DOÑA RAMONA PALOMARES FUENTES
6 DON VICENTE BERNAT PASTOR
7 DON ENRIQUE BRISACH TORMOS
8 DOÑA INMACULADA ISABEL ESTELLER MANRIQUE
9 DON DAVID MARTÍNEZ MOLINA
10 DOÑA MARÍA TORMO CASAÑ
11 DON JUAN CANTAVELLA MUNDINA
12 DON JOSÉ MARTÍNEZ GONZÁLEZ
13 DOÑA ANA MARÍA ARCHILES VALLS
14 DOÑA Mª TERESA CLAUSELL GARCÍA BACAS
15 DON JOSÉ ROMEU TRENCO
16 DOÑA Mª EUGENIA SIMÓ BONAQUE
17 DON EDUARDO CASANOVA MAS
18 DOÑA ÁNGELES MARTÍNEZ MARTÍNEZ
19 DOÑA Mª REYES CLAUSELL PERIBAÑEZ
20 DON JOSÉ IBÁÑEZ VILAR
21 DOÑA ROSA Mª BARRIERAS MOMBRU
Suplents:
1 DON VÍCTOR GIL PESUDO
2 DOÑA MARÍA LÓPEZ PIÑÓN
3 DON JOSÉ MANUEL ROMERO MARTÍ
4 DOÑA REBECA REBECA ALIAGA
3.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN JOSEP XAVIER TRENCO PITARCH
2 NA CONSUELO NAVARRO CATALÀ
3 EN ROGER BELTRAN MOLLÀ
4 EN ENRIC JUAN MIRALLES
5 NA MARIA AFRICA NAVARRO GARGALLO
6 EN ANTONI CHABRERA MIRÓ
7 NA DIANA BELLIURE GARCÍA
8 EN HUGO ARTERO PORTALÉS
9 NA LIDIA TRIGUEROS ALVAREZ
10 EN JOSEP MANEL GUARDIOL NOGUERA
11 EN ENRIC GIL GONZÁLEZ
12 NA NIEVES RUBIO TORLÀ
13 EN RAMON ARNAU GIMÉNEZ
14 NA ANNA MARIA BELTRAN MARTINAVARRO
15 EN ALBERTO LLOP PUERTO
16 EN CÉSAR PIÑANA GARÍ
17 NA CARMINA RIBES FALCÓ
18 EN FERNANDO EULOGIO OCHERA BAGÁN
19 NA ROSA MARÍA MARTÍNEZ MIRALLES
20 EN JAVIER MARTINAVARRO RAMOS
21 EN FERNANDO VICENTE GUARDIOLA NOGUERA
Suplents:
1 NA ASSUMPTA MUNDINA JUAN
2 EN AITOR MARTÍ RUBIO
3 NA INMACULADA BALLESTER RODA
4.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON SANTIAGO AGUSTI CALPE
2 DOÑA CARMEN MARTINAVARRO MOLLA
3 DON FRANCISCO JAVIER MARTI ANDREU
4 DOÑA MARIA ISLADIS FALCO SIVERA
5 DON JOAN ANTONI TRENCO BOVEA (Independent)
B.O.P. DE CASTELLÓ 2774 Núm. 52—25 d’abril de 2007
6 DON RUBEN PERIS MARTI
7 DON FRANCISCO JAVIER SAMPER CLARAMONTE
8 DOÑA SILVANA ESCRIG JUAN
9 DON MANUEL BALADA BRISACH
10 DOÑA MARIA AMPARO SAFONT ROVIRA (Independent)
11 DON VICENTE MIGUEL MARTINEZ SALVADOR
12 DOÑA JOSEFA ROIG GUILLEM
13 DON SANTIAGO SOLSONA PITARCH
14 DOÑA MARIA ANTONIA GONZALEZ DIAZ
15 DOÑA SUSANA CUBERTORER BERNUZ
16 DOÑA MARIA DEL CARMEN VILLALBA SABORIDO
17 DOÑA MARIA LOURDES DE LA ROSA TRINIDAD
18 DON JOSE JIMENEZ RUIZ
19 DOÑA ESTHER BRISACH ARENOS
20 DON CARLOS SEGUNDO RUIZ
21 DON JOSE MANUEL PONS VILAR
Suplents:
1 DON MIGUEL JOAQUIN DE LA LAMA PONS
2 DOÑA CONCEPCION BOLUDA GASSO
3 DOÑA MARIA CARMEN GONZALEZ BENITO
4 DON JUAN MONTILLA ESLAVA
5 DON ANTONIO DE LA ROSA SERRANO
5.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SRA. MARIA CONCEPCIÓN AMORÓS DE LILA
2 DON CESAR MONTERDE AGUIRRE
3 DON MIGUEL ANGEL DOMINGO ARNAL
4 DOÑA MARIA JOSE CLIMENT MAGNIETO
5 DON RICARDO GARCIA ROMERO
6 DON DAVID SIMÓN OCHOA
7 SR. CARLOS BRACONS BOTAYA
8 SRA. CARMEN MAGNIETO MARTÍN
9 SRA. CELIA FERRERES BONET
10 SR. BENITO BUSTOS MARTINEZ
11 SRA. CAROLINA ARNAU NAVARRO
12 SRA. ISABEL MORALES PUERTAS
13 SR. JOSE BLANCO ARANCE
14 SR. LUIS DOMENECH CORTÉS
15 SR. JAVIER MILÁN LÓPEZ
16 SR. JULIO CÉSAR GARCÍA TOBARRA
17 SRA. GUILLERMINA FLORIDO GARCÍA CARO
18 SR. JUAN LUIS GARCÍA BETETA
19 SRA. TERESA FERRERES VALLÉS
20 SR. EMILIO ORIOLA MONTAGUT
21 SR. JESÚS IGNACIO BLANCO GINER
Suplents:
1 SRA. AMPARO MARTÍNEZ PÉREZ
2 SR. FERNANDO AZAÑÓN VÁZQUEZ
3 SRA. PURIFICACIÓN LEÓN GARRIDO
4 SR. ROBERTO LISART MARCO
5 SR. ALFONSO RAMIRO ALCOLEA
6 SRA. PILAR BERLANGA GONZÁLEZ
6.- ESQUERRA REPUBLICANA PAIS VALENCIÀ-ACORD
MUNICIPAL (ERPV-AM)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN SALVADOR VILAR ALIAGA
2 EN SERGI ALEJOS HERNANDEZ
3 NA ANNA VILAR MENGUAL
4 NA SUSANA LOZANO GUINDOS
5 DON JOAN SALVADOR VILAR MARQUEÑO
6 EN FRANCISCO JAVIER MENGUAL CAUCERA
7 NA EVA MARIA LOZANO GUINDOS
8 NA RUTH GONZALEZ NEBOT
9 EN JOAN NOFUENTES MARTÍ
10 EN JOAQUIM BOSCH BATLLE
11 NA GEMMA ESCABROS PORTA
12 NA MIREIA FERRAL LOPEZ
13 EN JORDI CASTELLANA GAMISANS
14 EN JAUME NUÑO JARIOT
15 EN JOAN CENTELLES MORTE
16 NA MARTA GUITART FARRERONS
17 EN ADRIA BERMELL BAIZAN
18 NA ELISABET FERRERI GONZALEZ
19 NA RICART BUSQUETA ANDRES
20 EN SERGIO CASAS LUJAN
21 NA ANNA MAGARIÑO BODES
Circumscripció Electoral: Almenara
1.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. FERMIN ROYO SAURA
2 SR. CARLOS CATALÁN AGUILAR
3 SR. ALFREDO PUCHOL SANCHO (Independent)
4 SRA. MARIA DEL CARMEN DOMÍNGUEZ GARCÍA
5 SRA. MARIA DEL CARMEN NOTARIO BOLLERO
6 SR. JOSÉ ÁNGEL CATALÁN BENLLOCH
7 SR. MIGUEL EMILIO VAZQUEZ ROCAFORT
8 SR. RAFAEL GONZÁLEZ GARCIA
9 SRA. CARMEN ROYO DOMINGUEZ
10 SRA. MARIA MERCEDES AGUILAR RIPOLLES
11 SR. JORGE JUAN ADSUARA GAVARA
12 SR. JOSÉ MARTINEZ MONTERO
13 SRA. MARÍA SUARÉZ GARCÍA
Suplents:
1 SR. ANTONIO CASABALLS MUNDINA
2 SRA. MARIA DEL CARMEN RAMS GALLART
3 SR. VICENTE ROYO DOMÍNGUEZ
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSEP RAMON NAVARRO NAVARRO
2 DOÑA MARGARIDA MATEOS ROIG
3 DON RAMON ROYO ARAGO
4 DOÑA NURIA SEGOVIA SANCHIS
5 DON FRANCESC JOSEP LAPUERTA TORRES
6 DOÑA MARIA DEL CARMEN MORALES ROYO
7 DON JOSE FRANCISCO MATEU RENAU
8 DOÑA RAQUEL DASCA NEBOT
9 DON JOSEP LLUIS CORTIELLA VERDECHO
10 DOÑA PAOLA MARCO CASANOVA
11 DON VICENTE JOAQUIN CAMPOS FUSTER
12 DOÑA SARA AUNES MARQUES
13 DON JULIAN MATEOS GARCIA PARRADO
Suplents:
1 DOÑA ANA MARIA GIMENEZ RODRIGUEZ
2 DON JOSE FALLA LLUESMA
3 DON JOSE MARCO ECOVI
3.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON DAVID BARELLES ASUARA
2 DOÑA DIANA CANOS MORALES
3 DON ALEJANDRO ESBRÍ FORNER
4 DOÑA CARMEN SAN GERONIMO CASANOVA
5 DON FRANCISCO FERRER ADELANTADO
6 DOÑA ALICIA TERESA BAÑULS MEJIA
7 DOÑA MILAGROS YANGUAS CIVERA
8 DON JOSE VICENTE MONTESINOS MENEU
9 DOÑA BEATRIZ VERDECHO ROYO
10 DON JUAN FRANCISCO SALVADOR RICART
11 DOÑA ELENA SAN GERONIMO CASANOVA
12 DON VICENTE BLAS NAVARRO GIMENO
13 DON JOSE CANOS ROYO
Suplents:
1 DOÑA ELISA GIL GIL
4.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE GIL OLMEDO
2 DOÑA MARIA TERESA ROMERO GOMEZ
3 DOÑA ESTIBALIZ PEREZ NAVARRO
4 DOÑA MARIA ADELINA BOTIA BERNAT
5 DON LORENZO VICENT LUCENA
6 DOÑA MARIA AVELINA CASANOVA GARRIDO
7 DON CARLOS LLORENS NAVARRO
8 DON JOSE LUIS PEÑO SANCHEZ
9 SOÑA SORAYA COBOS GALLARDO
10 DON JULIAN VALENZUELA BELDAD (Independent)
11 DON IVAN CARDONA SORIANO (Independent)
12 DOÑA CARINA JUAN MARTINEZ (Independent)
13 DON NELSON CLOFENT SOLER
Suplents:
1 DON JOSE MORALES NAVARRO
2 DON BAUTISTA NAVARRO FENOLLOSA
5.- COALICIÓ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL SOLER BAYLO
2 DON ANTONIO ROCHINA VAZQUEZ
3 DOÑA LEONOR PEREZ TORRES
4 DOÑA ELISA TORRES SANZ
5 DON JOSE CARLOS DE VICENTE CATALÁ
6 DOÑA LYDIA MARTINEZ VICENT
7 DOÑA ESTEFANIA CHORDA ABAD
8 DON ALEJANDRO ROCHINA VAZQUEZ
9 DON LUIS MIQUEL ARAQUE LAPUENTE
10 DON JOSE FRANCISCO GAMON ALVARO
11 DOÑA NEREA DOMINGUEZ NAVARRO
12 DON DAVID MARTINEZ CUBELLS
13 DON JOAQUIN CHORDA PALACIOS
Suplents:
1 DOÑA MARIA ANGELES GONZALEZ RUIZ
2 DON VICENTE REBOLLAR CERDA
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2775
Circumscripció Electoral: Alquerías del Niño Perdido
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON PASCUAL ARRUFAT VILAR
2 DOÑA MAª DOLORES MONTÉS VILAR
3 DON VICENTE USÓ TARAZÓN
4 DOÑA DOLORES CUBEDO VENTURA
5 DOÑA Mª JOSÉ GIMENO MELCHOR
6 DON EMILIO MIGUEL ROIG CATALÁN
7 DON FRANCISCO FORÉS ZARAGOZÁ
8 DOÑA JULIA GUAITA CAPELLA
9 DON FCO. JAVIER CHIVA PÉREZ
10 DOÑA ROSA Mª VICENT MOLÉS
11 DON JOAQUÍN TORRALBA GASCON
Suplents:
1 DON LUIS SANCHEZ FAUBELL
2 DON JUAN BAUTISTA BORT BROCH
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA CONSUELO SANZ MOLES
2 DON FRANCISCO JAVIER MUÑOZ GIL
3 DON VICENTE BODI ORTELLS
4 DOÑA ROSA ISABEL BENAGES GARCIA
5 DON MANUEL VICENTE ABELLA RIUS
6 DON FLOREN BRAVO GONZALEZ
7 DOÑA PAULA GONZALEZ ESCRIG
8 DON CARLES PERIS RAMOS
9 DOÑA CRISTINA DOMINGO REDOLAR
10 DOÑA CRISTINA ORTELLS MOLES
11 DON RICARDO RAMON LOPEZ MONFORT
Suplents:
1 DOÑA TERESA RIUS GIMENO
2 DON JOSE RIUS EIXEA
Circumscripció Electoral: Argelita
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA DOMITILA BENEDITO FABRA
2 DON RAMÓN JOAQUÍN ADELANTADO CAMPOS
3 DON HÉCTOR MARCOS ESCRIG PARRA
4 DOÑA YENIFER FERNÁNDEZ CALLEJA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE FRANCISCO IBAÑEZ EDO
2 DON DANIEL GALLEN BATALLA
3 DON AMADEO LLACH FURIO
4 DOÑA MARIA LUCINDA PRADELLS MORRO
5 DON FRANCISCO BACHERO JULIAN
B.O.P. DE CASTELLÓ 2776 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Atzeneta del Maestrat
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MIGUEL ANGEL BARREDA PORCAR
2 DON LUCAS BELTRÁN BARBERÁ
3 DOÑA CARMEN ESCRIG BARBERÁ
4 DON VICENTE ALCÓN BELLÉS
5 DON JAIME CASANOVA ROIG
6 DON SERGIO BARBERÁ ROIG
7 DOÑA Mª MONTIEL TRAVER BELLÉS
8 DOÑA Mª CARMEN QUEROL FERRANDO
9 DOÑA ANTONIA MONTOLIU RIPOLLÉS
Suplents:
1 DON SALVADOR TRAVER VALLES
2 DON CARLOS AYALA CLIMENT
3 DON JUAN MIGUEL BLASCO SANCHO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOAQUIM ESCRIG ESCRIG
2 DON AARON AGUT MEDALL (Independent)
3 DON LEONARDO GIL BELTRAN (Independent)
4 DON SANTIAGO AGUSTINA SEGARRA (Independent)
5 DON FELIPE JUAN GIL
6 DON VICENTE AHICART ORENGA (Independent)
7 DOÑA VERONICA ALBADO COLOMER
8 DOÑA GERTRUDIS ORENGA JUAN
9 DON ANTONIO ROIG BARBERA
Suplents:
1 DON JUAN ALBERTO GIL GARCIA
2 DON CARLOS ROIG ESCRIG
3 DON JOSE RAMON ORENGA COLLADO
Circumscripció Electoral: Ayódar
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON RAMÓN BALAGUER MELLADO
2 DON ANTONIO NEBOT GISBERT
3 DON JOSÉ SOLSONA TOMÁS
4 DON JORGE VENTURA BENAGES
5 DON ANTONIO LUIS HERNÁNDEZ MONZONÍS
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA JUANA EDO GALLEN
2 DOÑA MARIA DOLORES LLOPICO CERDA (Independent)
3 DON SANTIAGO MOLINER SERRANO
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2777
Circumscripció Electoral: Benafi gos
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON CRISPIN DOMINGO AGUT
2 DOÑA Mª MERCEDES CORTES LAZARO
3 DON JOSE ANTONIO MONFERRER PITARCH
4 DON VICTOR DOMINGO AGUT
5 DON JOSE VTE. AGUILAR BORRAS
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JEREMIAS SAFONT PONS
2 DON MIGUEL MONFERRER GUAL
3 DOÑA MARIA ROSARIO ESCRIG SAFONT
4 DOÑA LORENA BELTRAN SAFONT
5 DON JOSE GUAL VIVES
Circumscripció Electoral: Benasal
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON BAUDILIO MARTINEZ MONFERRER
2 DON JOSE BELLES MIRALLES
3 DOÑA MARTA ORTI CALVO
4 DON ARCADIO BADAL PERIS
5 DOÑA Mª AMALIA ESCRIG ROIG
6 DON ARCADIO PORCAR DEALBERT
7 DOÑA CARMEN GARCIA SALVADOR
8 DON EMILIO ESCRIG ROIG
9 DON ABELARDO ROIG TENA
Suplents:
1 DOÑA CARIDAD MONTERDE ARADELL
2 DON VICENTE MARTINEZ MONFERRER
3 DON DEMETRIO FERRANDO BELTRAN
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ANTONIO COLOM PITARCH
2 DON DAVID MONTERDE PASIES (Independent)
3 DON RAFAEL FRANCISCO FUENTES GARCIA
4 DON JOSE ANTONIO SEGARRA SOLSONA
5 DOÑA ROSA BATET BALLESTEROS (Independent)
6 DOÑA CARMEN MARIA GARCIA COLOM (Independent)
7 DON VICENTE PALLARES CLIMENT
8 DOÑA NURIA TENA PITARCH (Independent)
9 DOÑA MARIA CARMEN RAMOS DIAZ
Suplents:
1 DON ALFREDO RAMIRO TENA PITARCH
B.O.P. DE CASTELLÓ 2778 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Benicasim / Benicàssim
1.- ASOCIACION DE RESIDENTES DE BENICASIM (A.R.B.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL LLORCA SELLES
2 DON MAURO SOLIVA RAMON
3 DOÑA MARIA NIEVES ANGELES GRACIA GRAÑENA
4 DON CLEMENTE MARTIN TENA
5 DOÑA MARIA INMACULADA FABRA ANDREU
6 DON CARLOS LUIS DIAZ MIRO
7 DON FRANCISCO REGIDOR BONET
8 DON ENRIQUE JUAN NUÑEZ GARCIA
9 DOÑA ROSA AGOST SEDER
10 DOÑA ADELA LOPEZ SACRISTAN
11 DOÑA MARIA SOLEDAD SANCHO MIRO
12 DON PASCUAL PERIS MORENO
13 DOÑA MARIA CRISTINA AGRAMUNT HUGUET
14 DOÑA ANA ROSA SALVA ROCA
15 DON ANTONIO AGUILAR SANCHEZ
16 DOÑA PIEDAD REBULLIDA RIUS
17 DOÑA MARIA ANGELES GARCIA PONGA
Suplents:
1 DOÑA ISABEL CASANOVA RUBERT
2 DON ENRIQUE REYES CARAPETO
3 DON MANUEL JOSE PASCUAL FELIP
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE DOMINGO ANTONIO FERRANDO FERRARA
2 DON XAVIER ROVIRA GASULLA
3 DOÑA ROSARIO TARREGA CANOS
4 DOÑA MARIA DEL CARMEN BARRACHINA TRILLES
5 DON VICENT MANUEL FRANCISCO MINGOL
6 DOÑA ELENA DEL CARMEN SALVADOR RIBES
7 DON VICTOR MARIN ALBIOL
8 DON JOSE ANTONIO CASAÑ FERRER
9 DOÑA ROSA JOSEFA TARREGA NEBOT
10 DON FRANCISCO JOSE BERNAT SOCARRADES
11 DON RAMON MARZA GIMENO
12 DON DOMINGO CASAÑ CARCELLER
13 DOÑA MARIA DESAMPARADOS PICHASTOR TARREGA
14 DON FRANCISCO VICENTE PIQUERES SALVADOR
15 DOÑA ANNA MARIA DE LA ASSUMPCI GARCIA PITARCH
16 DON JOSEP VICENT GOZALBO GASCO
17 DON JOAN EDUARD SALVADORQ VILA
Suplents:
1 DOÑA MARIA TERESA RODRIGUEZ GONZALEZ
2 DOÑA BIRGIT ROSEMARIE GOSSER
3 DOÑA MARIA DE LOS DESAMPARADOS CARCELLER
CENTELLES
3.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA SUSANA MARQUES ESCOIN
2 DON RAUL ESCOIN CORRAL
3 DOÑA CAROLIN SAN MIGUEL MAS
4 DON FRANCISCO SOCARRADES MARTÍ
5 DON JOSÉ LUIS CLAUSELL LLORENS
6 DOÑA ESTER CORBELLA CASTELLÓ
7 DOÑA Mª SONIA CASAÑ TÁRREGA
8 DOÑA ELENA LLOBELL MARTÍ
9 DON LUIS ALBERTO BESALDUCH SALAIS
10 DON MANUEL MARTÍN LORENTE DIAZ MINGUEZ
11 DOÑA VANESA BATALLA LATORRE
12 DOÑA ROSA Mª BESÉ BARRACHINA
13 DOÑA Mª PILAR CABALLERO TRIAS
14 DON SERGIO BELLIDO CABRERO
15 DON PABLO MOR RAMOS
16 DOÑA Mª EUGENIA SECO GRAÑA
17 DON SALVADOR TELLO ESCRIG
Suplents:
1 DOÑA CRISTINA MIR GIMÉNEZ
2 DOÑA CARLA BOIX GIL
3 DON VTE. JAVIER EMÓ BARBERÁ
4 DOÑA Mª CARMEN JIMENEZ ESPIN
5 DON OSCAR RAUL FELIP CLANCHET
4.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FRANCESC COLOMER SANCHEZ
2 DON GUSTAVO RAMON SAMBOLA
3 DOÑA SUSANA ROS MARTINEZ
4 DOÑA DIANA BERNAL TURLO
5 DON RAMON ALVAREZ FABREGAT
6 DOÑA CAROLINA BELTRAN VILAR
7 DON VICENTE REBOLLEDO PALAU
8 DOÑA SONIA ALONSO PEÑA
9 DOÑA ALEJANDRA CAMPILLO PONS
10 DON JUAN GIMENO HERNANDEZ
11 DOÑA ANTONIA NAVARRO ESTEVE
12 DON PEDRO FLORO GARCIA
13 DON ANTONIO COSTA BELLOT
14 DOÑA ANA RAMON TARREGA
15 DOÑA MARIA CARMEN TARREGA CHIVA
16 DON CLEMENTE COLOMER BLANCHAR
17 DON ANTONIO GIMENO ROCA
Suplents:
1 DOÑA AGUEDA LLIBEROS LOPEZ-AGUADO
2 DOÑA MARIA CARMEN ALVAREZ ALCAIDE
3 DOÑA EMILIA SANCHEZ-PANTOJA BELENGUER
5.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. SEBASTIAN ESPARDUCER GARGALLO
2 SRA. ROSALIA TORRENT ESCLAPES (Independent)
3 SR. SEBASTIAN BRETONES LOPEZ
4 SRA. MARIA PALLARES GONZALEZ
5 SR. RUBEN RODRIGUEZ MONSERRAT
6 SRA. MARIA VICENTA BELLIDO CASANOVA
7 SR. JOSE LUIS DEL PRADO HIGUERUELA
8 SRA. MARTA PACHES ALTAREJOS
9 SR. CARLOS VIDAL RAMON
10 SR. SERAFIN GOMEZ CAMACHO
11 SRA. ESPERANZA CARRILLO GOMEZ
12 SRA. INMACULADA LUISA MAS MATAMALES (Independent)
13 SRA. AFRICA TORIBIO JAIME
14 SR. MIGUEL ANGEL PEÑA MERINO
15 SR. MARKEL CRIADO IZAGUIRRE
16 SR. ALBERTO CASAÑ FERRANDO
17 SRA. ROSA TENA ESCUDER
Suplents:
1 SRA. CARMEN RODRIGUEZ MUÑOZ
2 SR. JOSE ESCOIN CALPE
Circumscripció Electoral: Benlloch
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE VICENTE GUIMERÁ VALLES
2 DOÑA LAURA NIEVES ALCALÁ COLLADO
3 DON JOSE OVIDIO IBAÑEZ RADIU (Independent)
4 DON FCO. JOSE PAVIA GARCIA DE LEONARDO
5 DOÑA Mª AMPARO NEBOT DE LA TORRE
6 DOÑA ANA TERESA BADENES BERNAT (Independent)
7 DON JUAN MANUEL MOLINER PITARCH
8 DOÑA MARISOL BORT ALBERT
9 DON JOSE CASANOVA BORT
Suplents:
1 DON JOSE Mª ROCA MARTINEZ
2 DON JOSE TRAVER RIBES
3 DON JOSE FABREGAT RADIU
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN JOSE EDO GIL
2 DON ANGEL RIBES BELLES
3 DON ANGEL MANUEL HERNANDO DOMINGO (Independent)
4 DOÑA ANA BELEN EDO GIL
5 DON JUAN JOSE BARREDA FERRANDO
6 DON JOSE IZQUIERDO MORENO (Independent)
7 DOÑA PATRICIA PORTOLES BELLES (Independent)
8 DON VICENTE CASANOVA CASANOVA (Independent)
9 DOÑA CRISTINA PUIG MARZÁ (Independent)
Suplents:
1 DOÑA MARIA CARMEN PITARCH ROIG (Independent)
2 DON ELIAS TRILLES ANDREU (Independent)
Circumscripció Electoral: Betxí
1.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. JAVIER CARLOS DELGADO HUERTOS
2 SR. MIGUEL ANDRES GUILLEN IZQUIERDO
3 SRA. MARIA JOSEFA ARAMBUL FRANCH
4 SR. RAMON CARDONA PLA
5 SRA. CELIA ASUNCION VIDAL AGUILAR
6 SR. JOSE MANUEL DOÑATE SANAHUJA
7 SRA. ESTHER BALLESTER FRANCH
8 SR. JOAQUIN MOLLAR MOLLAR
9 SRA. MARIA JESUS FERNANDEZ LARA
10 SR. ANTONIO GUIRAO MARIN
11 SRA. JOSEFA FELIP GUARNER
12 SRA. EMPAR MONZONIS ESCRIBA
13 SR. JOSE VICENTE RIUS PEREZ
Suplents:
1 SR. JUSTO CANO MUÑOZ
2 SRA. MARIA JOSE CERDÁ JUAN
3 SR. FAUSTO BENAGES MOR
4 SRA. BEATRIZ CLEMENTE LOPEZ
5 SR. SERGIO GARCIA BETETA
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL BLASCO BALAGUER
2 DOÑA Mª PILAR MARTINEZ VEDRI
3 DON DIONISIO FARINOS RAMOS GARIJO
4 DON VICENTE REMOLAR FORNER
5 DOÑA Mª PILAR MARTINEZ CASTELLÓ
6 DON JESUS VTE. IZQUIERDO CAÑEGO
7 DOÑA Mª ISABEL FORNER REMOLAR
8 DOÑA Mª ISABEL DOÑATE FRANCH
9 DOÑA MARIA ANGELES SANCHEZ TAUSTE
10 DON JUAN MOLINA MARTINEZ
11 DOÑA PATRICIA PALANQUES GOMEZ
12 DOÑA ROSA GALINDO ALVARO
13 DON DOMINGO PEREZ GIMENEZ
Suplents:
1 DOÑA APOLONIA FARINOS FERRER
2 DOÑA MILAGROS PARDO ORTELLS
3 DON ALEJANDRO SALES PUIG
3.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ALFRED REMOLAR FRANCH
2 DON JOSEP ANTONI MENEU GAIA
3 DON ANTONIO LARA DOÑATE
4 DOÑA SUSANA BALAGUER LOPEZ
5 DOÑA ANGELS RIUS NEBOT
6 DOÑA ROSER LLOP GRIFO
7 DON JAVIER CABEDO ALVARO
8 DON ALVAR FRANCH DOÑATE
9 DOÑA MARIA JOSEFA MARTIN NEBOT
10 DON SALVADOR RIUS CASTELLANO
11 DON JESUS MORCILLO JULIA
12 DOÑA NEUS FRANCH MIRAVET
13 DOÑA MARIA ASUNCION FERRANDIS GIMENEZ
Suplents:
1 DON ANTONIO FELIP NEBOT
2 DOÑA ANNA MARIA MARTIN NEBOT
3 DON PEDRO PASCUAL REMOLAR FRANCH
4.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA JOSE MONTOLIO RAMOS
2 DON JOSE MANUEL SORIA MESAS
3 DON MIGUEL MOLLAR RIUS
4 DOÑA JESSICA MATIA FERNANDEZ
5 DOÑA MARIA MINGARRO NEBOT
6 DON FERRAN NEBOT GARCIA
7 DON ANTONIO CRISTOBAL AMOROS FRANCH
8 DON JOSEP JOAN SIMARRO ALCALA
9 DOÑA MARIA ALCALA NEBOT
10 DOÑA PIEDAD IBAÑEZ ORENGA
11 DON VICENTE DOÑATE SOLSONA
12 DON SANTIAGO MOLLAR TORRES
13 DON JOAQUIN VICENTE GRIFO SALAS
Suplents:
1 DON JAIME SALAS JIMENEZ
2 DON ALBERT BENAGES MOLLAR
3 DON JOSE CRISTOBAL BALAGUER BLASCO
B.O.P. DE CASTELLÓ 2780 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Borriol
1.- VEINS DE BORRIOL (VdeB)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JORDI CARBALLEIRA MARTI
2 DON BAUTISTA JOSE GARCIA PRUÑONOSA
3 DON JUAN ALFONSO PAYA SAEZ
4 DOÑA MARIA INMACULADA VAZQUEZ SANCHEZ
5 DON VICENTE ANTONIO BALAGUER SANCHO
6 DON JUAN GABRIEL IBAÑEZ COLLADO
7 DON IGNACIO IBAÑEZ ROMERO
8 DOÑA AMPARO GENOVES CALVET
9 DOÑA ARANZAZU MARIA IBAÑEZ SIMAL
10 DON JUAN JOSE CRUSELLES BLASCO
11 DON FRANCISCO MUNERA ROBLES
Suplents:
1 DON JUAN CLAUDIO BELENGUER BENITEZ
2 DON RAMON ANTONIO LOPEZ GARCIA
3 DOÑA SILVIA TERUEL ZORRILLA
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ADELINO SANTAMARIA BLASCO
2 DON IBAN PAUNER ALAFONT
3 DON JOSE PABLO SAFONT FORNALS
4 DON BAUTISTA ESTEVE PITARCH
5 DOÑA Mª CONSUELO VILARROCHA PALLARES
6 DON MANUEL BREVA FALOMIR
7 DOÑA MARIA OLGA MARZÁ CHIVA
8 DOÑA MONICA PAUNER SULLER
9 DON RAIMUNDO DE FEZ DE FEZ
10 DON PABLO SAFONT TENA
11 DOÑA CRISTINA VILA CERCOS
Suplents:
1 DON VICENTE PAUNER ANDREU
2 DOÑA CARMEN RUBIO VIDAL
3 DON TOMÁS ANTONIO MUÑOZ PEREZ
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL JAIME LUIS CASANOVA
2 DOÑA PILAR GARNES PEREZ
3 DON MANUEL BERNAD TENA
4 DOÑA MARIA CARMEN JARABA PALLARES
5 DON BENJAMIN BLAGUER VALLS
6 DOÑA SORAYA SOLER BORT
7 DON JUAN JOSE PERIS SANCHEZ
8 DOÑA MARIA TRIGUEROS DOMINGUEZ
9 DON JOSE JUAN SOROLLA ALCAÑIZ
10 DOÑA JOSEFA ESTEVE ARIÑO
11 DON VICENTE LUCAS SOLER MONTAÑES
Suplents:
1 DOÑA ELIA LUIS PERONA
2 DON SERGIO BABILONI SANCHO
3 DON MIGUEL FLOREAL GARNES PEREZ
4.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN JOSÉ SILVERIO TENA SANCHEZ
2 EN MANUEL GONZALBO ESCRIG
3 EN JOSE MIGUEL CARBO AMAT
4 NA ASUNCIÓN FERNÁNDEZ IZQUIERDO
5 EN SIMÓN FRANCISCO GRIÑÓ
6 EN JUAN CARLOS FERRER VERGARA
7 EN JORGE ESTEVE VALLS
8 NA MARIA CARMEN PEÑA CATALÁN
9 EN LLUIS PASTOR CATALÁN
10 NA TERESA ANDREU PORTOLÉS
11 EN VICENT BELTRAN SERRULLA
Suplents:
1 EN RAMÓN BATALLA GIMÉNEZ
2 NA MERCEDES MARTÍNEZ MARTÍNEZ
5.- PARTIT INDEPENDENT DE BORRIOL (PIBO)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA DEL CARMEN LUIS VICENT
2 DON JOSE CORNELIO PALLARES FALOMIR
3 DOÑA MIRIAM CHRISTINE SCHMIDT
4 DON LORENZO ESCRIBANO MELIA
5 DOÑA JOSEFA CARMEN SALVADOR MUNDINA
6 DON ANGELINO CABO PORTOLES
7 DOÑA MARIA TERESA CABALLERO SOROLLA
8 DOÑA CARMEN VICENT ESTEVE
9 DON JORGE CRISTIAN LUIS PEREZ
10 DOÑA ANA MARIA LOPEZ ROMERO
Suplents:
1 DOÑA MARGARITA GARCIA VIDAL
2 DON RAFAEL NEBOT ADELANTADO
3 DON RUBEN PRADAS SAURA
6.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. JOSÉ LUIS PITARCH BARTOLOMÉ
2 SRA. ESTHER CASINO NAVARRO
3 SR. CRISTOBAL CASANOVA SALVADOR
4 SR. CONSTANTINO DE LA FUENTE SANZ
5 SR. VICENTE ZALVEZ MARTINEZ
6 SR. FRANCISCO MOLINA SÁNCHEZ
7 SRA. ALICIA ELENA MARCO MARTÍ
8 SR. JOSÉ PITARCH JORDÁN
9 SR. FRANCISCO ALBERT MARTINEZ
10 SR. MIGUEL MARTIN GALLEGO
11 SRA. ANA CASTILLO ANDREU
Suplents:
1 SR. JOSÉ JAVIER RUIZ PERPEN
2 SR. ANTONIO HUESO GARCIA
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2781
Circumscripció Electoral: Burriana
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE RAMÓN CALPE SAERA
2 DON ENRIQUE SAFONT MELCHOR
3 DOÑA GLORIA FANDOS MONTORO
4 DON JUAN GRANELL FERRÉ
5 DOÑA ANA MONTAGUT BORILLO
6 DON FRANCISCO JAVIER PERELLÓ OLIVER
7 DOÑA Mª ANGELES VICENT SAERA
8 DON PEDRO LUIS SANCERNI OLIVAN
9 DOÑA MARIA ESTER PALLARDÓ PARDO
10 DOÑA Mª CONSUELO SUAY MONER
11 DON FRANCISCO JOSE ISACH BENEDITO
12 DON JOAQUÍN BADIMÓN AYMERICH
13 DOÑA Mª DEL ROSARIO PLANELLES RAMOS
14 DON DAVID FORNES CLAUSELL
15 DOÑA SANDRA DOMENECH DOMINGO
16 DOÑA ANA DOLORES CERVERA PITARCH
17 DON MARIO VILA CASTELLO
18 DOÑA MARTA FELIU EDO
19 DON VICENT ARNAU TORMO
20 DOÑA AMPARO DOSDÁ GONZÁLEZ
21 DON JUAN ANTONIO MOLINA BLAS
Suplents:
1 DON ALFONSO GUSTAVO FERRADA GOMEZ
2 DON RUBEN GOMEZ NIETO
3 DOÑA TERESA DE LA PAZ QUERAL LAVALL
4 DON MIGUEL JOSÉ BARRES GAUXACH
5 DOÑA Mª ASUNCION EGEA POLO
6 DON SEVERINO SUÁREZ PELAEZ
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSEP MIQUEL ROS BLASCO
2 DON VICENT JOSEP GARCIA SANCHEZ
3 DOÑA SILVIA MARQUES DOMINGO
4 DON JOSEP NOS GARCIA
5 DOÑA VICENTA ISACH FRANCH (Independent)
6 DOÑA GLORIA OLIVARES MUÑOZ
7 DON JUAN SERRANO MATA (Independent)
8 DON ANTONI FRANCESC ROIG NAVARRO
9 DOÑA GEMA CARDA ISACH (Independent)
10 DOÑA ANA ALMELA SIRVENT (Independent)
11 DON MODEST VICENT BARRERA AYMERICH (Independent)
12 DOÑA BEATRIZ ARJONA ROS
13 DON ROBERTO BLASCO VERNIA
14 DON MANUEL VIDAL BARREDA
15 DOÑA MARIA JOSE BODI VAQUER
16 DON SALVADOR MESADO MARTI
17 DOÑA ROSA ANA PIQUER FRANCH
18 DOÑA MARIA CRISTINA POVEDA JIMENEZ
19 DOÑA MARIA DOLORES BAREA ANDRES
20 DON RAMON JOSE BLASCO CHIVA
21 DON VICENT RAMON CARDA ISACH
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOAN RAMON MONFERRER DAUDI
2 DOÑA IOLANDA PORCAR BOIX
3 DOÑA MARIA JOSE SAFONT MELCHOR
4 DOÑA ROSA ANGELES MARCO CHORDA
5 DON VICENTE APARISI JUAN
6 DOÑA CRISTINA RIUS CERVERA
7 DON JUAN MOLES GUINOT
8 DON ROBERTO JORGE SORIANO
9 DOÑA JULIA ISABEL PENELAS SANMARTIN
10 DON JOAQUIN DELFIN BACHERO SANCHEZ
11 DON MIGUEL ANGEL PALOMERO ALMELA
12 DOÑA CLAUDIA CORELL VENTURA
13 DON IOSIF SANIUTA
14 DOÑA MARIA MERCEDES SANCHORDI GARCIA
15 DON ANTONIO SIMARRO RIUS
16 DOÑA AURELIA VILANOVA DOLS
17 DON MANUEL AYMERICH MARCO
18 DOÑA MARIA CASANOVA JUAN
19 DON JOSEP MANUEL PALOMERO ALMELA
20 DOÑA MARIA ISABEL MOR CHIVA
21 DON JESUS MIGUEL ARAGONES ALMELA
Suplents:
1 DON ENRIQUE FRANCISCO VILAR MOLES
2 DOÑA DOLORES CARBONELL MONSONIS
3 DON JOSE SABATER GRANELL
4.- CIUTADANS INDEPENDENTS PER BURRIANA (CIBUR)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA DOLORES AGUILERA SANCHIS
2 DON DANIEL VIDAL FUSTER
3 DOÑA MARIA DOLORES SANCHIS PLA
4 DOÑA BEATRIZ VICENT MOLINER
5 DON SANTIAGO RUBIO ESTEBAN
6 DOÑA CLARA BALLESTER DIAGO
7 DON MIGUEL ANGEL BORJA IBAÑEZ
8 DOÑA TERESA MARTI PATRO
9 DON FRANCISCO JAVIER MUÑOZ PALMER
10 DOÑA MARIA VANESSA CHABRERA PARREÑO
11 DON JOAQUIN JOSE SORLI GARRIDO
12 DON JOSE VICENTE GARCIA MIRO
13 DON JESUS FERNANDEZ ORTIZ
14 DON JORGE BORJA SALVADOR
15 DOÑA SONIA CALONGE CANO
16 DOÑA SILVIA ARCHELOS FRANCH
17 DOÑA VERONICA CENTELLES AYMERICH
18 DOÑA MARIA AGUILERA AREVALO
19 DON VICENTE ENGUIDANOS PALAU
20 DON JOSE ANTONIO BERNAD SORIANO
21 DOÑA MARIA PILAR MIGUEL AZNAR
Suplents:
1 DON ALEJANDRO LOPEZ BARRIOS
2 DOÑA SANDRA PASCUAL BLASCO
3 DOÑA MANUELA SANCHEZ GIL
5.- UNIÓ VALENCIANA-LOS VERDES ECOPACIFISTAS (UVLVE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE MANUEL TORNADOR NAVARRO
2 DON ALFREDO JESUS BLANCH FALCO
3 DON JUAN JOSE GAVALDA CARBONELL
4 DOÑA JOSEFA FERRER DIAZ
5 DOÑA ALICIA BROCH AYMERICH
6 DON SERGIO LOPEZ TOMAS
7 DOÑA MONICA ELENA MANRIQUE NICOLAS
8 DOÑA MARIA DEL CARMEN RENART MAESTRE
9 DON OSCAR FUENTES MORENO
10 DOÑA ESPERANZA LOPEZ PEREZ
11 DOÑA LORENA MORTE RIUS
12 DOÑA MINERVA FRANCH FERRER
13 DON RAFAEL GUIJARRO PRADES
14 DOÑA SILVIA MECHO RUIZ
15 DON DOMINGO BROCH SABATER
16 DOÑA AMPARO RIUS PARREÑO
17 DON PEDRO FRANCH PEREZ
18 DOÑA LOURDES NAVARRO TORRELLO
19 DOÑA MARIA JESUS FALCO COMINS
20 DON SERGIO AGUT MOLES
21 DOÑA MARIA PILAR MONAGO CABALLER
Suplents:
1 DOÑA MATILDE AYMERICH PERIS
2 DOÑA MARIA ANGELES FRANCH FERRER
3 DON GUSTAVO BLANCH FALCO
6.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. CRISTIAN VESES DONET
2 SR. VICENT XAVIER AGUT MARTÍNEZ
3 SR. SALVADOR ALMELA RAMBLA
4 SRA. BIBIANA COLLADO CABRERA
5 SRA. MARÍA PILAR PRATS CARREGUI
6 SR. JOSÉ LUIS CHORDÁ CANTOS
7 SRA. REBECA ROCA FUSTER
8 SRA. PATRICIA SABORIT BLASCO
9 SR. YURI JUAN MANRIQUE VALERO
10 SR. PEDRO TALÓN COSTA
11 SRA. COVADONGA SUÁREZ GARCÍA
12 SRA. MARÍA LUISA SAAVEDRA MUÑOZ
13 SR. JUAN MOYA SÁNCHEZ
14 SR. VICENTE JOSÉ ALIEXANDRE CUBILLOS
15 SR. ANTONIO PAZOS DEL SAZ
16 SRA. VICTORINA ÁLVAREZ GALÁN
17 SR. HELIODORO CANO MUÑOZ
18 SRA. CARMEN FERRERES VALLÉS
19 SR. DIEGO LINARES MORALES-WAYAR
20 SR. JUAN MIGUEL PALACIOS HONRUBIA
21 SR. SALVADOR PIQUER BALLESTER
7.- COALICIÓ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MERCEDES GIMENEZ MONDRAGON
2 DON JOSE VICENTE GUINOT ALEDO
3 DON JUAN LUIS MUSOLES PALAU
4 DON SALVADOR SAIZ BERENGUER
5 DOÑA NOELIA GARCIA NAJERA
6 DON DIEGO NAVARRO SIRVENT
7 DOÑA MARIA ANGELES GOMEZ GOMEZ
8 DOÑA ESTELA MARZA PERIS
9 DON ENRIQUE GIL SALAS
10 DOÑA BELINDA SANCHIS GALLEN
11 DON SANTIAGO VERNIA MIRALLES
12 DOÑA MARIA SONIA CORTES LLOBAT
13 DON JOSE LUIS ESCUDERO FAUS
14 DOÑA MARIA DOLORES BLASCO VICENT
15 DON JOSE VICENTE GUINOT PERIS
16 DOÑA MARIA DOLORES PARDO NAVARRO
17 DON JUSTO PARREÑO SANCHIS
18 DON JOSE DOMINGO BLASCO VICENT
19 DOÑA AMPARO VILA VALLS
20 DON AGUSTIN PERIS TRAVER
21 DON FRANCISCO PASTOR SANDONIS
Suplents:
1 DOÑA ABELARDA PARDO NAVARRO
2 DON PEDRO BAREA GARCIA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2782 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Cabanes
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ARTEMIO SIURANA GAUCHIA
2 DON JORGE CONDE SOTO
3 DON JAVIER LLORENS MUÑOZ (Independent)
4 DOÑA Mª JESÚS MULET ALCACER (Independent)
5 DON JOSÉ VTE. PLANELL ALCACER
6 DOÑA Mª VICTORIA AMER MATEU
7 DOÑA SHEILA SELMA MUÑOZ (Independent)
8 DON LUCAS REULA GUIA (Independent)
9 DON MANUEL CASTELLET TEJEDOR
10 DOÑA EVA ESCURIOLA HERRASTI
11 DON VICENTE AMER ANDREU
Suplents:
1 DON HERMINIO GAUCHIA SALVADOR
2 DON VICENTE ESCURIOLA BLASCO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA INMACULADA BELTRAN SOLDEVILA
2 DOÑA BEGOÑA MARQUES RIBES (Independent)
3 DON MANUEL PLANELL CAPDEVILA (Independent)
4 DOÑA ALMUDENA SIDRO MULET (Independent)
5 DOÑA MARIA PILAR GARCIA MULET (Independent)
6 DOÑA VIRGINIA MARTI SIDRO
7 DON JOSE VICENTE BELLES BOJADOS (Independent)
8 DOÑA MARIA PILAR GARCIA BADAL (Independent)
9 DOÑA MARIA JOSE BELTRAN QUERAL
10 DON JOSE HIGINIO ALBALAT PORCAR
11 DON JOSE MANUEL PLANELL GAUCHIA
Suplents:
1 DON JOSE ANDREU VALLS (Independent)
2 DOÑA MARIA TERESA SIDRO SIDRO
3.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. CARLES MULET GARCIA
2 SR. VICTOR RAMON SUAREZ ALVAREZ
3 SR. DAVID MULET GARCIA
4 SRA. MARIA PILAR VALLS ESCURIOLA (Independent)
5 SRA. BRIGITTE BOTRON (Independent)
6 SRA. MARIA CARMEN CUEVAS BATALLA
7 SR. FERNANDO CASTELLET CAPDEVILA
8 SRA. CARMELA MARTINEZ RODENAS (Independent)
9 SRA. MARIA DOLORES GARCIA VICENTE
10 SR. JOSE MARIA ANES MORENO
11 SR. FERNANDO SANCHEZ LEON
Suplents:
1 SR. CARLOS MONTERO VERA
Circumscripció Electoral: Castelló de la Plana / Castelló de
la Plana
1.- E. UNIDA-VERDS-P. COMUNISTA PUEBLOS ESPAÑA-I.
REPUBLICANA: ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA
(EUPV-VERDS-PCPE-IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. CARMELO GARCIA GARCIA (EUPV)
2 SRA. ISABEL FERNANDEZ LOPEZ (EUPV)
3 SR. FRANCISCO JOSE TENDERO EGEA (PCPE)
4 SR. ALBERTO LILLO LLORIA (VERDS)
5 SRA. MARIA DOLORES CARRERAS LOPEZ (EUPV)
6 SRA. JUDITH GENG (EUPV)
7 SR. CARLOS ALIAGA RUIZ (IR)
8 SRA. NATALIA VILAR DOÑATE (VERDS)
9 SR. IGNACIO JOAQUIN MORENO JOVANI (PCPE)
10 SR. JOAQUIN VAREA QUERAL (Independent) (REPUBLICA)
11 SRA. MARIA DOLORES CAPDEVILA GALINDO (EUPV)
12 SR. JOSE PEDREGOSA DIAZ (EUPV)
13 SR. SEVERIANO RODRIGUEZ HURTADO (EUPV)
14 SRA. MARIA JOSÉ JULIANA ALCAÑIZ ARTOLAZABAL
(PCPE)
15 SR. MIGUEL PEREZ FRANCISCO (VERDS)
16 SRA. MARIA VICENT ABELLA (Independent) (REPUBLICANA)
17 SR. VICENTE SAPORT ALEGRE (EUPV)
18 SR. HÉCTOR CASTILLO ANDREU (EUPV)
19 SRA. BIRGIT WEISS (VERDS)
20 SR. MANUEL GOZALBO SEGURA (PCPE)
21 SR. MARCOS GARCÍA PÉREZ (Independent)
22 SRA. MONTSERRAT VIÑALS GUERRERO (EUPV)
23 SR. LUIGI STEFAN GENG (EUPV)
24 SRA. MARIA ESTHER JOVANI RODA (PCPE)
25 SR. PERE AGUSTÍ RAMOS (VERDS)
26 SRA. ALBA MIRATS VIÑALS (Independent)
27 SR. SANTIAGO HURTADO HURTADO (EUPV)
Suplents:
1 SR. VICENT GRAU REIG (EUPV)
2 SRA. LAIA MIRATS VIÑALS (Independent)
3 SR. JOAN RAMON JULVE MASIP (EUPV)
4 SRA. MARINA ALBIOL GUZMAN (EUPV)
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN MARIA CALLES MORENO
2 DOÑA ELVIRA FAYOS GARDO (Independent)
3 DON JULIO DOMINGO BARREDA
4 DOÑA ISABEL MARIA SABATER SANZ DE BREMONT
5 DON JUAN ANTONIO MORALES IBAÑEZ
6 DOÑA ISABEL MARIA MENEU BERENGUER
7 DON NUÑO JIMENEZ WALTER
8 DOÑA MARIA INMACULADA ENGUIDANOS ALCON
(Independent)
9 DON MARIO EDO GIL
10 DOÑA SOFIA FERNANDEZ APARICIO
11 DON JOSE JAVIER PERIS SEGARRA
12 DON JOSEP LLUIS GRAU VALLES
13 DOÑA SARA USO ALIA
14 DOÑA CLOTILDE ADELL SIMO
15 DON JOSE MANUEL GONZALEZ DE LA CUESTA
16 DOÑA BALMA ESCUDER PUIG
17 DON ANTONIO LAJUSTICIA PADILLA
18 DOÑA MARIA AURORA MARTINEZ SIMO
19 DON FERNANDO CAMBRONERO SIMARRO
20 DOÑA MARIA DE LA PAZ GOMEZ ATENCIA
21 DON ANGEL JOSE ARES ALFARO
22 DOÑA CARMEN BARCELO FELIU
23 DON JOAN ANTONI BELTRAN SERRANO
24 DOÑA MARIA PILAR ROURES SOLER
25 DON PEDRO GOMEZ SIMON
26 DOÑA AMALIA NACHER FERNANDEZ (Independent)
27 DON FRANCISCO PASTOR PACHES
Suplents:
1 DOÑA MARIA TERESA PITARCH SABORIT
2 DON MIGUEL JESUS TIRADO ALEGRE
3 DOÑA NATACHA JIMENEZ WALTER
3.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ENRIC NOMDEDEU BIOSCA
2 DOÑA DOLORES IBAÑEZ MONTOLIO (Independent)
3 DON SERGI SELMA CASTELL
4 DOÑA ANA MARIA AVILA PEÑALBERT
5 DON VICTOR ESTEVE MAÑEZ
6 DOÑA MARIA LUISA PEREZ MONFERRER
7 DON FRANCESC JOSEP MADRID BELENGUER
8 DOÑA ALICIA BRANCAL MAS
9 DON MIQUEL TORRES GASCON
10 DOÑA INES MARIA ESCOI BETORET
11 DON GREGORI DOLZ CENTELLES
12 DOÑA SONIA QUEROL GALARZA
13 DON JOAN BAPTISTA CAMPOS CRUAÑES (Independent)
14 DOÑA MARIA BELEN PORCAR GOMEZ
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2783
15 DON ANTONI PAU ALEGRE RIPOLLES
16 DON JORDI RAFAEL AURA ESTEBAN
17 DOÑA JULIA HERNANDEZ OTERO
18 DON JOSEP MARIA RIPOLLES GONZALEZ
19 DON JUAN ANTONIO GINES CAMAHOR
20 DOÑA MARIA DOLORES GUAL FERRARA
21 DON JOSEP VICENT CASTELL MERCE
22 DON VALERIANO SIVA SOLER (Independent)
23 DOÑA MARIA MONTSERRAT JORDAN MOROS (Independent)
24 DOÑA MARIA LLEDO COTANDA GISBERT (Independent)
25 DON ENRIC PORCAR MALLEN
26 DOÑA VICENTA LIDON NEGRE MEDALL (Independent)
27 DON RAFAEL MENEZO ROSALEN
Suplents:
1 DON TOMAS RUBIO CLAROS
2 DOÑA ADELA MARIA TORRES ESPLA (Independent)
4.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ALBERTO FABRA PART
2 DOÑA MARTA GALLEN PERIS
3 DON CARLOS FABRA CARRERAS
4 DON FCO. JAVIER MOLINER GARGALLO
5 DOÑA Mª CARMEN AMOROS GRANELL
6 DON MIGUEL ANGEL MULET TALÓ
7 DOÑA Mª LUISA RIBES FERRER
8 DON JOAQUÍN BALTASAR TORRES NAVARRO
9 DOÑA BEATRÍZ GASCÓ ENRIQUEZ
10 DON MIGUEL SOLER BARBERÁ
11 DON JUAN JOSÉ PÉREZ MACIÁN
12 DOÑA Mª DEL CARMEN ALBERT PARDO
13 DON GONZALO ROMERO CASAÑA
14 DON VICENT FRANCESC SALES MATEU
15 DOÑA NOELIA VILAR COMA
16 DON JOSÉ EDUARDO MASIP ROSELL
17 DOÑA RAQUEL MARTÍ RUIZ
18 DON JULIO ARTEMIO TENA FORTANET
19 DOÑA MARIA VALVERDE DAMIÁ
20 DOÑA ALMUDENA GARCÍA GÓMEZ
21 DON FRANCISCO JESÚS VILLEGAS ESTEVEZ
22 DOÑA Mª ÁNGELES ESCRIBANO JAÉN
23 DOÑA LORENA AUGUSTA SERRANO ROVIRA
24 DON FCO. JAVIER RODRIGUEZ PASTOR
25 DOÑA CAROLINA BELTRÁN CORTÉS
26 DOÑA ARANZAZU GIL ORTÍ
27 DON LEOPOLDO CERDÁ PEIRÓ
Suplents:
1 DON JOSÉ LUIS GIMENO FERRER
2 DOÑA Mª FERNANDA VIDAL CAUSANILLES
3 DOÑA Mª SOLEDAD LINARES RODRÍGUEZ
5.- PARTIT SOCIAL DEMOCRATA (PSD)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA SALOME MALLACH CHICHELL
2 DON CESAR JOAQUIN MATEU MATEU
3 DOÑA FLOR MARIA BAQUIDANO ACOSTA
4 DON JOSE MARIA VELAZQUEZ RAMON
5 DOÑA SALOME ZAHONERO MALLACH
6 DON JOSE ANTONIO ASENCIO GARCIA
7 DOÑA REYES MATEU MATEU
8 DON PEDRO ORTEGA GOMEZ
9 DOÑA DOLORES RUBIO FONT
10 DON MIGUEL AROCA GONZALEZ
11 DOÑA MARIANA ZAHONERO MALLACH
12 DON VICENTE ZAHONERO GRANELL
13 DOÑA MARIA ELENA FABREGAT MATEU
14 DON FRANCISCO PIERA MAÑEZ
15 DOÑA VICENTA SANCHIS CALDUCH
16 DON JOSE VICENTE MENGUAL LORENTE
17 DOÑA MARIA AZULAICA GARCIA SEGURA
18 DON RAFAEL MOLINER OLIVER
19 DOÑA MARIA SEGURA CAYUELA
20 DON SALVADOR CLARI PAU
21 DOÑA DOLORES CASTELL MALLACH
22 DON SALVADOR LINARES CLEMENTE
23 DOÑA ENCARNACION MATILDE LAÑAU COSCULLUELA
24 DOÑA DOLORES SIMARRO PIERA
25 DOÑA MARIA CARMEN FORTANET BASTAN
Suplents:
1 DOÑA MARIA DE LA CRUZ CASAÑ SAMPEDRO
2 DON SAMUEL GARCIA SEGURA
6.- ESPAÑA 2000 (ESPAÑA 2000)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ROBERTO BLASCO AHIS
2 DON JOAQUIN DOMENECH CASTILLO
3 DOÑA ROSARIO JARQUE GABARRI
4 DOÑA ISABEL MARIA BLASCO AHIS
5 DON GUILLERMO GARCIA OLMOS
6 DON JOAQUIN JOSE VIDAL MONFERRER
7 DON JOSE LUIS GARCIA ORTEGA
8 DON JOAN MARC GOZALBO BENET
9 DOÑA NURIA BEATRIZ BLASCO AHIS
10 DOÑA DELIA SANCHEZ GRAGERA
11 DOÑA ANA MARIA GABARRI GABARRI
12 DON IGNACIO BLASCO AHIS
13 DON MANUEL JUAN ROVIRA RENAU
14 DON ANTONIO PRADES ALBALATE
15 DOÑA CONSUELO JARQUE BUSTAMANTE
16 DON DANIEL MONTOYA SERRANO
17 DON JUAN MANUEL MARTINEZ BARTOLOME
18 DOÑA MARIA CELIA GARCIA FABRA
19 DOÑA ISABEL AHIS MARTINEZ
20 DOÑA MARIA ISABEL LLIDO MONTOLIU
21 DOÑA MARINA GARCIA OCHOA
22 DON SANTIAGO BOJADOS FERRANDO
23 DON CHRISTIAN RUBIO FONT
24 DON JOSE FRANCISCO MARTINEZ MORENO
25 DOÑA SARA GOMEZ GONZALEZ
26 DOÑA JOSEFA FERRANDO BADAL
27 DON CARLOS GOMEZ RUBIO
7.- PARTIT HUMANISTA (PH)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON LUIS ALFREDO FILLOY PALMERO
2 DOÑA MIREN OSAINE LAMANETA SAEZ
3 DOÑA MARIA DOMENE ALVAREZ
4 DOÑA MARIA BEGOÑA RAMÍREZ MARRERO
5 DON LUIS FIDEL QUINTANA SUAREZ
6 DON LUIS TORRENTS NADAL
7 DOÑA INMACULADA MORENO VAREA
8 DOÑA JULIANA TIMON MIGUEL
9 DON JUAN JOSÉ VILLEGAS MORCILLO
10 DOÑA Mª ANGELES GONZÁLEZ-MORALEJO MONTORO
11 DON JOSÉ PLABO SEGURA BELTRÁN
12 DOÑA Mª ASUNCIÓN MAFÉ LLOPIS
13 DOÑA BERTHA LIGIA LOPEZ ARISTIZABAL
14 DON MIGUEL ANGEL MURCIA NOVILLO
15 DOÑA NAYRA PLACERES GANADO
16 DON IVÁN DE JESÚS SANTAMARIA GIRALDO
17 DON JOSÉ LUIS PEINADO MARTÍNEZ
18 DOÑA MARÍA LUISA GAGO QUESADA
19 DOÑA JUANA IBÁÑEZ GIMÉNEZ
20 DOÑA KATARINA DVORSCAKOVA NOVAKOVA
21 DON HUMBERTO DELLA CANONICA ANDRADA
22 DOÑA MARÍA NIEVES GANADO VERDÚ
23 DOÑA TANIA MARTI PEDRO
24 DON RAFAEL MIGUEL PALAO PONS
25 DOÑA Mª MERCEDES CONESA REAL
26 DON CECILIO RICARDO BASTIDAS LAHIGUERA
27 DOÑA Mª ANGELES IRANZO SORIANO
8.- COALICIÓ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FRANCISCO ANTONIO BALAGUER DEL REAL
2 DON MIGUEL ENRIQUE BLASCO ALBAMONTE
3 DON FRANCISCO VIVES COLOM
4 DOÑA MARIA CARMEN LUIS ORDIÑAGA
5 DOÑA ENCARNACIÓN CANO ORTS
6 DON FRANCISCO GONZALEZ LAVEGA
7 DON VICENTE FOLGUERA MARTINEZ
8 DOÑA MARIA DEL CARMEN RAMOS GARCIA
9 DOÑA ARANZAZU CONCEPCION OJEDA LUIS
10 DON ENRIQUE LUIS SANCHIS ALONSO
11 DON MANUEL SANZ EDO
12 DON EMILIO GASQUE TORRALBA
13 DOÑA PURIFICACION RAMOS OROZCO
14 DOÑA ISABEL GUINOT ALEDO
15 DON TEOFIL SAVU
16 DON RAFAEL PASCUAL IBAÑEZ
17 DOÑA TRINIDAD NAVARRO SAYAS
18 DON FELIPE BELMONTE GARNES
19 DOÑA JOSEFA NACHER ABAD
20 DON JAIME DOLZ LLORENS
21 DOÑA VANESA RIBERA SALES
22 DON JOSE ALBERTO RAMOS OROZCO
23 DON DANIEL BENLLOCH RODENAS
24 DOÑA MARIA JOSE GARCIA MONT
25 DON JAIME ANGEL DOLZ LLORENS
26 DOÑA MARIA ISABEL PASTOR LUJAN
27 DON DOMINGO GIMENO PEÑA
Suplents:
1 DON JOSE VICENTE DIAZ ALCAIDE
2 DOÑA MERCEDES BALLESTER OLTRA
9.- UNION DEMOCRATA SOCIAL (U.D.S.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON AUGUSTO CONSTANTIN TECU
2 DON VASILE MIMICA
3 DOÑA OLGA SERRA DONET
4 DOÑA MARGARETA DINA
5 DON JOAQUIN GIMENEZ DOMINGUEZ
6 DOÑA ANA DONET MONFORT
7 DOÑA MARIA REYES MONFORT NEBOT
8 DON COSTICA CHIRILA
9 DON PEDRO MANUEL ROLDAN CUADROS
10 DON JUAN VICENTE SERRA ARCHELOS
11 DOÑA MARIA ROSCA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2784 Núm. 52—25 d’abril de 2007
12 DON ERIC SERRA DONET
13 DOÑA AIDA PASCUAL CHABRERA
14 DOÑA LUCIA GEANINA CHIRILA
15 DON MIRCEA BOBOSILA
16 DON ION COSMIN BACIOIU
17 DON IULIAN BUZEA
18 DOÑA ANDREEA RALUCA TICLEA
19 DOÑA ANA VARASCIUC
20 DON GABRIEL TICLEA
21 DON LAURENTIU GHEORGHITA ENESCU
22 DOÑA ZAMFIRA NINA BOBOSILA
23 DON VASILE BRADATEL
24 DOÑA CONSUELO GIRONA PALAU
25 DON COSTEL BONDOC
26 DON CONSTANTIN FLOREA
27 DON CONSTANTIN COSMIN FLOREA
Suplents:
1 DON AURELIAN VIOREL FLOREA
10.- ESQUERRA REPUBLICANA PAIS VALENCIÀ-ACORD
MUNICIPAL (ERPV-AM)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN CELESTI GIMENO BROCH
2 NA MARIA JESUS FRANCH APARICI
3 EN JOSEP NOFUENTES NAVARRO
4 NA TERESA EMPAR PAREJO ORENGA
5 EN JOSEP AGUSTI BEL DEL CASTILLO
6 EN ANTONI ALBALAT SALANOVA
7 NA MARTA VIZCARRO BOIX
8 NA CARME SERRA FORTEA
9 EN FRANCESC AGUILAR DOMENJO
10 EN ANTONI SOLSONA NEBOT
11 NA EUGENIA MARTI AMIGUET
12 NA ROSA PAREJO ORENGA
13 EN CESAR GARCIA BARTOLL
14 EN HUMBERT BALLESTER PEDRA
15 EN FRANCESC NOFUENTES MARTI
16 EN OSCAR FABREGAT MONTOLIU
17 NA LUCIA ESPINOSA RUIZ
18 EN FRANCISCO RANGEL ORTIZ
19 EN XAVIER AMOROS RIVES
20 NA EVA GALERA AGEA
21 NA LAIA MATEU SOLE
22 EN FRANCESC ARTERO SANZ
23 EN JONATAN ELEXPURU LARRAINZAR
24 EN IGNASI COSTA HERRERO
25 NA LAIA NEBOT SOLER
26 NA REYES ROIG TOMAS
27 EN JOSEP VICENT VICENT BALLESTER
11.- UNIÓ VALENCIANA-LOS VERDES ECOPACIFISTAS (UV-LVE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA ELVIRA BELEN FORCADELL ILLUECA (LOS
VERDES ECOPACIFISTAS)
2 DOÑA ASUNCION VILLENA DURA (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
3 DON ALFONSO MARIA SOUTO IBAÑEZ (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
4 DON RAFAEL SANMARTIN TOMAS (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
5 DON MIGUEL VILLENA BAUTISTA (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
6 DOÑA ASUNCION DURA GARCIA (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
7 DOÑA AMPARO VILLENA DURA (LOS VERDES ECOPACIFISTAS)
8 DON FRANCISCO JOSE NUÑOZ GIMENEZ (LOS
VERDES ECOPACIFISTAS)
9 DON MANUEL JOSE IGUAL RIBAS (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
10 DOÑA GLORIA ASTRID TORRES BOLIVAR (LOS
VERDES ECOPACIFISTAS)
11 DOÑA ALMA MARIA GARCIA OTERINO (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
12 DOÑA CONSUELO BELEN PITARCH MIRAVET (UNIÓ
VALENCIANA)
13 DOÑA ROSA MARIA NAVARRO ARAZO (UNIÓ VALENCIANA)
14 DON ANTONIO RUIZ FERNANDEZ (LOS VERDES
ECOPACIFISTAS)
15 DON CESAR MARTINEZ DOBON (Independent)
16 DOÑA AMPARO BARRES RECATALA (UNIÓ VALENCIANA)
17 DOÑA VANESSA CRISTINA CASTILLO CUEVAS (UNIÓ
VALENCIANA)
18 DON JUAN MIGUEL OLMEDO ASTASIO (UNIÓ VALENCIANA)
19 DOÑA MARIA ROSA ARAZO ROS (UNIÓ VALENCIANA)
20 DON ANGEL GALAN RUIZ (Independent)
21 DOÑA MARIA JESUS ROS ESTELLES (UNIÓ VALENCIANA)
22 DON MARCIAL JOSE CEBRIAN VIDAL (UNIÓ VALENCIANA)
23 DOÑA JOSEFA TERENCIO FERRER (UNIÓ VALENCIANA)
24 DOÑA MARIA DEL SOL DE LA HOZ VEGA (UNIÓ VALENCIANA)
25 DON JOSE MANUEL PITARCH SORRIBES (UNIÓ VALENCIANA)
26 DON MANUEL PENALVA CARBONELL (UNIÓ VALENCIANA)
27 DON VICENTE COLL IBANCO (UNIÓ VALENCIANA)
Circumscripció Electoral: Castillo de Villamalefa
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON SEBASTIÁN GIMENO GIMENO
2 DON DIEGO GALLÉN BOU
3 DON VICTORIANO GRANEL IBÁÑEZ
4 DOÑA SARA GALLÉN HERRANDO
5 DON FAUSTINO GALLÉN FLOR
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JESUS ADELANTADO GIMENO (Independent)
2 DON JOSE ARCADIO GALLEN GALLEN (Independent)
3 DON HECTOR MANUEL COLLADO (Independent)
4 DON DAVID RODRIGUEZ GIMENO (Independent)
5 DON ROBERTO IBAÑEZ BENAGES (Independent)
Circumscripció Electoral: Catí
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL PUIG PUIG
2 DON ANGEL VELAZQUEZ OLIVEROS
3 DOÑA Mª PILAR VAQUER BLASCO
4 DON CARLOS PUIG PUIG
5 DOÑA EVA VIVES PUIG
6 DON PABLO ROIG FERRANDO
7 DON VICENTE ADELL BELTRAN
Suplents:
1 DON JOSE VTE. ROCA PUIG
2 DON JOSE LUIS ROCA SALES
3 DON DAMASO PUIG MOLINER
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FRANCISCO ROCA PALLARES (Independent)
2 DON MARCOS ADELLL BARREDA (Independent)
3 DON FELIPE TOMAS GREGORIO ADELL (Independent)
4 DOÑA ESTEFANIA BELTRAN PUIG (Independent)
5 DON LORENZO CASIMIRO GARCIA MONSERRAT
(Independent)
6 DOÑA IRENE RIUDECAÑES ROCA (Independent)
7 DON JOSE MIGUEL CARBO CAPSIR (Independent)
Suplents:
1 DON FRANCISCO GUEROLA VAQUER
Circumscripció Electoral: Chilches / Xilxes
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE LAPUERTA SERRA
2 DON VICENTE MARTINEZ MUS
3 DOÑA Mª NIEVES BALLESTER BONET
4 DON JOSE LUIS ALCAÑIZ AYALA
5 DON RAFAEL CHOVARES PORCAR
6 DON JUAN JOSE ALCAÑIZ MARTINEZ
7 DON OSCAR ESTELLES MECHO
8 DOÑA ROSAURA FORNER CANES
9 DOÑA Mª MILAGROS MELCHOR POVEDA
10 DON DAVID REDONDO LEIZCANO
11 DOÑA Mª AMPARO BUESO BELLO
Suplents:
1 DON ERNESTO ESTEVE ESTEVE
2 DON JUAN ANTONIO MONZONIS MARTÍ
3 DON FABIO ALEMANY BALAGUER
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE DOMINGO CHERTA MARCO
2 DON BALTASAR ALAGARDA VILLAR
3 DOÑA MARIA ALMUDENA HERRERO CORONEL
4 DOÑA ANA CARMEN HARO CARMONA
5 DOÑA FRANCISCA LLAGAS LOPEZ
6 DOÑA Mª DEL ROSARIO INMACUL CORONEL SANZ
7 DON ERNEST ALAGARDA VILLAR
8 DON EMILIO JOSE LORIENTE TOMAS
9 DON ALBERTO ESTEVE SALVADOR
10 DON SALVADOR FERNANDEZ HEREDIA
11 DOÑA MARIA ISABEL SANCHO FIBLA
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE MANUEL NAVARRO ARNAU
2 DOÑA PATROCINIO VALLS ABAD
3 DON ROBERTO REDONDO GARCIA
4 DOÑA NIEVES NAVARRO FERRERES
5 DON PEDRO SORIANO SALAZAR (Independent)
6 DON ABELARDO FRANCH ARGUDO
7 DON JOSE ANTONIO TARIN CLIMENT
8 DONA ALEJANDRA CANOS JULIA
9 DON VICENTE EUGENIO BOU VALENZUELA (Independent)
10 DOÑA EVA MECHO LAUSSAC
11 DOÑA MARIA CARMEN ROMERO MIRO
Suplents:
1 DON JOSE CANOS BALAGUER
2 DON VICENTE EIXEA MARTINEZ
B.O.P. DE CASTELLÓ 2786 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Chodos / Xodos
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN MANUEL BENAGES MONTFORT (Independent)
2 DON LUIS GONELL NAVARRO (Independent)
3 DON VICENTE TENA SEGURA (Independent)
4 DOÑA INMACULADA ESCRIG GARCIA (Independent)
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ABILIO GALINDO BARREDA
2 DON JUAN ANTONIO BARREDA BARREDA
3 DON AVEL.LI GUIDOTTI GALINDO (Independent)
4 DON AUGUSTO PORCAR APARICI
5 DON JORDI FORNE ANDREU
Circumscripció Electoral: Cortes de Arenoso
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON DIEGO FRANCISCO GARCÍA GONZÁLEZ
2 DON JAVIER CATALÁN GUILLAMÓN
3 DON CARLOS PERIS SANAHUJA
4 DON GUILLERMO SANAHUJA NAVARRO
5 DON RECAREDO MANUEL PERIS CATALÁN
6 DOÑA PILAR CATALÁN CATALÁN
7 DOÑA MARÍA DEL PILAR GRESA CEBRIÁN
2.- PARTIT INDEPENDENT CORTES Y S. VICENTE (PICSV)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA TRINIDAD BRAVO GARCIA
2 DON SALVADOR PEIRO ESPINOSA
3 DON DOMINGO FORTEA CATALAN
4 DOÑA MARIA DE LOS DESAMPARADOS PASTOR
MONASTERIO
5 DON RUFINO JARQUE JARQUE
6 DON GUILLERMO FORTEA CATALAN
7 DON ANTONIO GONZALEZ NAVARRO
Suplents:
1 DON KILIAN HARO BRAVO
2 DOÑA PILAR NEBOT CORELLA
3 DOÑA ASUNCION DOLORES CATALAN FORTEA
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 D MARCOS MATA PEDRO (Independent)
2 DOÑA MARIA CARMEN CATALAN ISERTE (Independent)
3 DON JAVIER VILAU HIDALGO
4 DON SERGIO TOMAS CATALAN (Independent)
5 DON VICENTE PIO TOMAS TONDA
6 DON MIGUEL ANGEL GARCIA GORRIZ (Independent)
7 DOÑA TERESA BAGAN GORRIZ (Independent)
Suplents:
1 DOÑA JOSEFINA TORRES MOLINA
2 DON PRIMITIVO PRADAS MONTOLIO
3 DOÑA RAQUEL MATA PEDRO (Independent)
Circumscripció Electoral: Costur
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN JOSÉ GARCÍA PALLARÉS
2 DON CESARIO VILAR NEBOT (Independent)
3 DON VÍCTOR GARCÍA LATORRE
4 DON ROBERT GREGORI GUAL (Independent)
5 DON MANUEL HERRERO SANAHUJA (Independent)
6 DOÑA AURORA PALLARÉS DEL CAMPO
7 DON JOAQUÍN MORENO GONZÁLEZ
Suplents:
1 DON JOSÉ LUIS GARCÍA LATORRE
2 DON JOSÉ JUAN GARCÍA RIBES
3 DOÑA LORENA GARCÍA PALLARÉS (Independent)
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON GONZALO CENTELLES NEBOT
2 DON ADOLFO VILAR GOZALBO
3 DOÑA SILVIA CONCEPCION PALLARES GARCIA
4 DON JUAN CARLOS CENTELLES NEBOT
5 DON ANDRES RIBES PALLARES
6 DOÑA MARIA LUZ GARCIA NEBOT
7 DON JUAN CARLOS JUAN PALLARES
Suplents:
1 DOÑA MARIA DEL MAR MIRAVET TOMAS
2 DOÑA GEMMA VILAR VILAR
Circumscripció Electoral: Coves de Vinromà (Les)
1.- JUNTS PEL NOSTRE POBLE (JNP)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JACOBO LUIS SALVADOR SERRET
2 DON GUSTAVO VIOL ZARAGOZA
3 DON JUAN JOSE SALES SALES
4 DOÑA ESTEFANIA MONTULL RODRIGO
5 DON HECTOR RIPOLLES GASCO
6 DOÑA CARMEN MUÑOZ RIPOLLES
7 DON CESAR VILLALONGA GASCO
8 DOÑA MARIA YOLANDA PRATS FORES
9 DON ANTONIO SANCHO TENA
Suplents:
1 DOÑA AGUEDA FERRERES ALBERT
2 DON FERNANDO SANCHEZ TENA
3 DOÑA ALICIA VILLALONGA CARESMAR
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MIGUEL ZARAGOZA MUÑOZ
2 DOÑA CRISTINA ORIENT JULIAN
3 DON JUAN ZARAGOZA JULIAN
4 DON ANDRES SALES MUÑOZ
5 DOÑA GLORIA BARBERA TENA
6 DOÑA Mª JOSE ZARAGOZA ALBERT
7 DON ANDRES TRUJILLO HIGUERAS
8 DON JOSE LUIS BELTRAN EROLES
9 DOÑA Mª JOSE RUIZ MARZA
Suplents:
1 DOÑA CARMEN HERRERA JIMENEZ
2 DON ALBERTO CIFRE BOIRA
3 DOÑA LIDIA SALVADOR ROIG
B.O.P. DE CASTELLÓ 2788 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Culla
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE FCO. BELLES PORCAR
2 DON MANUEL RULL VIDAL
3 DON HEREDIO BELLES SALES
4 DON VICENTE GIL MIRALLES
5 DON LUIS MOLINER MIRALLES
6 DON HERMINIO GARCIA MESTRE
7 DON JOSE LUIS MONTOLIU BELLES
Suplents:
1 DON VICENTE BORRAS BARREDA
2 DON ALVARO BELLES BELLES
3 DON ANTONIO SALES BELLES
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL SALVADOR MIRO ESCUDER
2 DON ANGEL BELLES ALBERT
3 DON AURELI FERRANDO MURRIA (Independent)
4 DON RAFAEL VIDAL SALES
5 DOÑA ALICIA BELLES DEALBERT (Independent)
6 DON ANGEL VIDAL VIDAL
7 DON JOSE HERMINIO SALES SEGARRA (Independent)
Suplents:
1 DON ARMANDO MANUEL ULLDEMOLINS PLA
2 DON MIGUEL JOSE AGOST PANADERO
Circumscripció Electoral: Espadilla
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE DOMINGO SILVESTRE ORTELLS
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE ESTEVE GUINOT
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2789
Circumscripció Electoral: Fanzara
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSÉ CENTELLES GUSTEMS
2 DOÑA MARÍA JUANA USERO MUÑOZ
3 DON JAVIER FANDOS SALVA
4 DOÑA SUSANA FELIU CEBRIÁN
5 DON JOSÉ VTE. FURIÓ SERRANO
6 DOÑA TERESA PRADAS GIL
7 DOÑA MERCEDES GAS GUSTEMS
Suplents:
1 DON JOSÉ GÓMEZ CENTELLES
2 DON ARTURO ÁNGEL MARÍA JUAN
3 DON JULIO FLORES AMADOR
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ROBERTO DOMINGO SALISA CASTILLO
2 DON ANTONI BARRACHINA FIBLA (Independent)
3 DOÑA MIREIA MASJUAN MARTI (Independent)
4 DOÑA ANA GASCO MARTINEZ (Independent)
5 DON RAFAEL GASCO MORENO (Independent)
6 DON JAVIER LOPEZ LOPEZ (Independent)
7 DON PEDRO PASCUAL IBAÑEZ PAUS (Independent)
Suplents:
1 DON SERGIO MARCILLA EDO (Independent)
2 DON RAFAEL GIL LAY (Independent)
3 DON FRANCISCO JAVIER IBAÑEZ PAUS (Independent)
Circumscripció Electoral: Figueroles
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON LUIS GREGORI HERRANDO
2 DON OSCAR ESCRIG GARCÍA
3 DON JULIO CONEJOS MONFORTE (Independent)
4 DON SERGIO BONET SAENZ DE NAVARRETE
5 DOÑA Mª CARMEN PORCAR GARCÍA
6 DOÑA ANDREA RUIZ COLLADO
7 DOÑA CINTIA GREGORI SERRANO
Suplents:
1 DOÑA Mª CARMEN BARTOLL CAMARA
2 DOÑA MARÍA JOSÉ BELLÉS GREGORI
3 DON ALBERTO MEDINA BELTRÁN
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON RICARDO LIBERTO ROVIRA ESCRIBA
2 DON JOSE LUIS GORDO GARCIA MADRID
3 DON JOAN MORALES VILAR
4 DON HONORIO LOPEZ SIERRA
5 DOÑA MARIA DEL CARMEN NEBOT NEGRE (Independent)
6 DOÑA AURORA PEREZ ARRARAS
7 DOÑA VICENTA NEBOT NEGRE (Independent)
Suplents:
1 DON JAIME MIGUEL LLORCA MIRAVET
2 DOÑA MARIA ASUNCION GARCIA IGUAL
3 DOÑA ROSARIO CLEMENCIA PRADES MARTELL
(Independent)
3.- COALICIÓ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ANTONIO MANUEL ESTELLER ANDREU
2 DON JAVIER NEBOT EDO
3 DON EMILIO GIMENO ROIG
4 DOÑA MARIA LUISA LORENTE RAIGAL
5 DOÑA BERTA SANCHEZ ALONSO
6 DON JOSE ENRIQUE NADAL LAHOZ
7 DOÑA SILVIA VIDAL MOLINA
Suplents:
1 DOÑA TERESA GOLF SESE
2 DON ANTONIO PECHUAN AZNAR
B.O.P. DE CASTELLÓ 2790 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Fuentes de Ayódar
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JORDI LUCENA LUCAS
2 DON RAMÓN ANASTASIO PASTOR BOU
3 DOÑA NOELIA GIL BOU
4 DON JUAN MANUEL VALER CORDOVA
5 DON EDUARDO PÉREZ VES
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON EMILIO URBANO BARRAGANES BALLESTER
2 DON JOSE JUAN ARRANDIS SORRIBES
3 DOÑA MARIA AMPARO BALAGUER ALEIXANDRE
Circumscripció Electoral: Llosa (La)
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOAQUIN JOSE LLOPIS CASALS
2 DON JOSE LUIS DELAPUERTA SANAHUJA
3 DON VICENTE CEBRIÁ DANIEL
4 DOÑA ANA MARIA LLOPIS LLOPIS
5 DON VICENTE ZAPATA RIUS
6 DON JUAN JOSE MORAGA SANCHEZ
7 DON FABIAN DANIEL MELCHOR
Suplents:
1 DON JUAN FELIPE DURÁ LLOPIS
2 DOÑA AMPARO LLOPIS BADÍA
3 DON FEDERICO ESPINOSA SANAHUJA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN TAMARGO AGEA
2 DON JOSE RICARDO CASALS TAMBORERO
3 DON VICENTE RAMOS SANFELIX (Independent)
4 DON JOSE VICENTE BADIA MARIJUAN
5 DON JOAQUIN MARTINEZ FONT (Independent)
6 DOÑA MARIA JOSE CENTENO MORENO (Independent)
7 DON CRISTOBAL MARTINEZ HERRERA (Independent)
Suplents:
1 DOÑA MONICA MERCEDES SABATER SANCHEZ
(Independent)
2 DON MIGUEL ANGEL CORRAL MENDOZA (Independent)
3 DON FRANCISCO JAVIER LATORRE DOMENECH (Independent)
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2791
Circumscripció Electoral: Lucena del Cid
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON DAVID MONFERRER NEBOT (Independent)
2 DON JOSÉ EZEQUIEL APARICI GELLIDA
3 DOÑA PATRICIA OLARIA FORTANET (Independent)
4 DOÑA Mª PÍA NEBOT VIÑALS
5 DON JUAN ENRIQUE APARICI ESCRIG
6 DOÑA ARANTZA EDO PORCAR (Independent)
7 DON HERMINIO VAYA VIDAL
8 DON JORGE GARCÍA FORTANET (Independent)
9 DOÑA ALICIA GRANELL FABRA (Independent)
Suplents:
1 DON JUAN JOSÉ GARCÍA PIQUERAS
2 DOÑA VERÓNICA ANTONIA FORTANET GALLÉN
3 DON RAMÓN ALARCÓN SEGURA
4 DON PASCUAL GASQUE IBÁÑEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE NEBOT GARGALLO
2 DON ANTONIO GOZALBO NADAL
3 DOÑA MARIA TERESA PLANTA ALONSO
4 DOÑA MONICA EUGENIO PRADES
5 DON JOSE LUIS SALAJ GARCIA
6 DON RAUL PORCAR GARCIA
7 DOÑA ENCARNACION LIDON BALAGUER CHIVA
8 DON JUSTO MANUEL GOZALBO IBAÑEZ
9 DON JUAN CARLOS SAFONT GALLEN
Suplents:
1 DON FERNANDO IBAÑEZ GIL
2 DON JOSE MANUEL SAURA MAS
3 DON JOSE FRANCISCO FABRA CASTILLO
Circumscripció Electoral: Ludiente
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON NEMESIO ABARGUES CHIVA
2 DON OCTAVIO SOLSONA NEGRE
3 DON JESÚS ABEL IBÁÑEZ ROCHER
4 DON JOAQUÍN SANZ ISERTE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON GUILLERMO MANUEL LLORENS SANZ
2 DOÑA LORENA GALLEN CENI
B.O.P. DE CASTELLÓ 2792 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Moncofa
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ALFREDO RECATALÁ SALES
2 DON JOSE MARIA ANDRÉS ALÓS
3 DOÑA ROSA MARÍA OYA CHAMPEL (Independent)
4 DON FLORENT JEAN MARIE MUZZATI RAGOT
5 DOÑA Mª DOLORES ARNAU MUÑOZ
6 DON MIGUEL ANTONIO HERNANDEZ GIMENEZ (Independent)
7 DON EDUARDO PARADÍS GARCIA (Independent)
8 DON JOSE FRANCH FERRI
9 DOÑA Mª DEL CARMEN ARAGÓN MARTÍ
10 DOÑA ANA VICENTA GRACIA VILALTA
11 DON TOMÁS MECHÓ GONZALEZ
12 DON JOSE AMADO VILAR PARADÍS
13 DOÑA Mª TERESA GUART GUAITA
Suplents:
1 DON ANTONIO JAVIER LOPEZ TUR
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE VICENTE ISACH CLOFENT
2 DON ENRIQUE NAVARRO MOLINER
3 DOÑLA ROSA ROCA PARADIS (Independent)
4 DOÑA MARGARITA MASIA RECATALA
5 DOÑA MARIA JESUS FUENTES PLAZA
6 DON VICENTE ESTEVE NEBOT
7 DON RAIMUNDO CANOS CANOS (Independent)
8 DOÑA MARIA TERESA PILAR GUZMAN CANTAVELLA
9 DON MANUEL RAMON MARTINEZ PARADIS
10 DOÑA MIRIAM ALBERT SALES
11 DON VICENTE DAVID CANOS RIUS
12 DOÑA THAIS PIÑERO GUZMAN
13 DON MARIANO CATALA ISACH
Suplents:
1 DON ESTEBAN CANOS GONZALEZ
2 DOÑA PALMIRA MARTI GASCO
3 DON MANUEL MASIA PICHER
3.- ALTERNATIVA INDEPENDENT DE MONCOFA (AImcf)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON EDUARDO MASIA MARTI
2 DOÑA MAGDALENA CASTELL ESPINOS
3 DOÑA GLORIA ARIAS ARNAU
4 DON VICENTE JOSE ISACH GARCIA
5 DON TOMAS CHAMPEL FERNANDEZ
6 DOÑA MARIA DOLORES MATAIX ESBRI
7 DON VICENTE JOSE OROSIA CASTELL
8 DOÑA MARIA BELEN ASENSIO HERNANDEZ
9 DON JOSE MIGUEL ARIAS ARNAU
10 DOÑA INMACULADA BACHILLER NAVARRO
11 DOÑA MARIA DEL CARMEN MASIA MARTI
12 DON VICENTE JOSE OROSIA FABREGAT
13 DON JOSE MANUEL MARTINEZ PARRA
4.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN NICANOR JAVIER SANCHEZ MARTI
2 EN ANTONIO LUQUE CABALLERO
3 EN JUAN RAMON PEREZ GALI
4 NA MARIA LIDON SOS CALDUCH
5 NA LAIA SANCHO DALMAU
6 EN MARCOS VALLS JULIA
7 EN SAMUEL ARNAU VICENT
8 EN ANTONIO VALERA HIDALGO
9 NA JULIA MARIA CORCUERA PRINCIPE
10 NA MARIA TERESA CABRERA ARNAU
11 EN IVAN LUQUE CABALLERO
12 NA MIREIA MENEU NEBOT
13 NA MARIA CANOS GALLEGO
Circumscripció Electoral: Nules
1.- SOCIALISTAS INDEPENDENTS DE NULES (SI NULES)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON SALVADOR GORRIZ VALLS
2 DOÑA AMPARO ROMERO ESBRI
3 DOÑA VICTORIA EUGENIA BROCH NAVARRO
4 DON VICENTE JOSE MONFERRER CLOFENT
5 DOÑA ESTHER DONAT GOZALBO
6 DOÑA MARIA CARMEN RUBIO VICIEDO
7 DON PEDRO ORTEGA CALIXTO
8 DOÑA EVA MARIA PLANELLES RUIZ
9 DON SEBASTIAN GARCIA FORNET
10 DOÑA ELISA ENCARNACION RECATALA MARTINEZ
11 DOÑA EVA MARIA SILVESTRE ROMERO
12 DOÑA RAQUEL GARCIA VINUESA
13 DON ANTONIO RAFAEL ROGLA
14 DOÑA MARIA CRISTINA DONAT GOZALBO
15 DON JULIO ZAPATA CESPEDES
16 DOÑA MARGARITA RUIZ SALIDO
17 DOÑA MARIA MERCEDES MARTINEZ ESTEBAN
Suplents:
1 DON MANUEL BELTRAN MONTAÑES
2 DOÑA MARIA CRUZ MUÑOZ CAMPOY
3 DON RAMON CARBONELL BALANZA
2.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. SIXTO SALVADOR PLANELLES
2 SR. VICENTE MANUEL HUESO PLANELLES
3 SRA. SILVIA ROMERO FELIP
4 SRA. ROSA MARIA VENTURA NINOT
5 SR. PEDRO JOSE RUBIO MEDINA
6 SRA. MARIA LOPEZ SANCHEZ
7 SR. VICENTE OLIVER MILLAN
8 SRA. MARTA CUDEBO FERREIRA
9 SR. VICTOR BALLESTER BENITO
10 SRA. MARIA DEL CARMEN MORA MIRÓ
11 SRA. MARIA DOLORES NAVARRO ALBENTOSA
12 SR. JUAN FRANCISCO HUERTAS GOZALBO
13 SR. RAUL SALVADOR CASINOS
14 SRA. MARIA DESAMPARADOS MARTINEZ PAULO
15 SR. JORGE CAPELLA GRANELL
16 SRA. TERESA ALGAR BRAVO
17 SR. JORGE GARCIA PALACIOS
Suplents:
1 SR. SERGIO ANTONIO GIMENEZ GIMENEZ
2 SRA. MAGDALENA PITA BEJAR
3 SR. ANGEL MORENO LOPEZ
3.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MARIO ANGEL GARCIA BASCONES
2 DON JOSE MANUEL CASAUS OLIVER
3 DOÑA ROSA MARIA MARTINEZ MARTI
4 DON VALENTIN USO BRUNO
5 DOÑA CECILIA REQUENA MUÑOZ
6 DON JOSE MARIA ROMERO BALLESTER
7 DON JOSE VTE. ADSUARA BELOSO
8 DON MANUEL MARTINEZ MONTEAGUDO
9 DOÑA ESTER SANAHUJA MIRALLES
10 DOÑA LAURA GRANEL FERNANDEZ
11 DON CARLOS GOMEZ MECHO
12 DOÑA MARTA LOPEZ GARCIA
13 DOÑA AMPARO BALLESTER ARNAU
14 DON JAVIER GALLART VILLAR
15 DON RICARDO LUCAS RAMBLA
16 DOÑA VANESA FELIP DARAS
17 DON MIGUEL ANGEL PEREZ GRIÑO
Suplents:
1 DOÑA MARTA MUÑOZ RODRIGUEZ
2 DON VICENTE FLICH FELIP
3 DON RAMON ARENOS RIPOLLES
4.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN FRANCESC MIGUEL FERNÁNDEZ CAPILLA
2 EN VALERIÀ CANUTO CASTELLÓ
3 EN GONÇAL JOAN ESTAÑOL MONSERRAT
4 NA TERESA MARÍA RECATALÀ ROMERO
5 NA JOSEFINA LÓPEZ ROMERO
6 EN PEDRO JOSÉ OLIVER MARTÍNEZ
7 EN JOSÉ ANTONIO ROMERO RECATALÀ
8 NA ANA ESTAÑOL MONSERRAT
9 EN JORGE BALLESTER BENITO
10 NA NURIA GIL PERARNAU
11 EN RAMÓN CANUT REBULL
12 NA LAURA GARCIA PLA
13 EN ALBERT PRIOR ROMERO
14 EN JESÚS ARNAU BALLESTER
15 NA TERESA ROIG ALMELA
16 EN VICENTE ROMERO ARIAS
17 NA ENCARNACIÓN FELICIDAD NEBOT MONTOLIO
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2793
Suplents:
1 EN MIQUEL IBÁÑEZ MECHO
5.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENT FRANCESC ROSELLO RODRIGUEZ
2 DOÑA DOLORES FRANCH PASCUAL
3 DON JOSE MIGUEL PAULA TEL
4 DON AGUSTIN MUÑOZ ALONSO
5 DOÑA BEGOÑA VALLS RODRIGUEZ
6 DON FRANCISCO ROMANO RUISANCHEZ
7 DOÑA TERESA LEONOR ARAGON RUBIO
8 DON OSCAR CHABRERA MESADO
9 DOÑA ARANZAZU FORTEA ROMERO
10 DON JOSE GOMEZ CASCALES
11 DOÑA MARIA CARMEN DARAS MOLES
12 DON VICENTE MARTI GOLLART
13 DOÑA CARMEN MARTINEZ LAFUENTE
14 DON ANGEL MONFERRER SEGARRA
15 DON ADRIAN SORRIBES HERRAIZ
16 DOÑA MARIA ROSA CARRATALA BARQUERO
17 DOÑA MARIA ELISA VALLS ALAGARDA
Suplents:
1 DOÑA JOSEFINA ARNAU LAFUENTE
2 DON ALEXANDRE FLIX ARNAU
3 DOÑA CONCEPCION ROMERO IBAÑEZ
6.- INDEPENDENTS POPULARES DE NULES (IPN)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE MARTINEZ LUCAS
2 DON JOSE LUIS IBAÑEZ REGAL
3 DOÑA ELENA HERRERO TORRALBA
4 DON JOSE FERRANDO ARRUFAT
5 DOÑA GLORIA GAVALDA RIPOLLES
6 DON PEDRO JOSE PARADELLS DOMINGO
7 DON JESUS NAVARRO GARCIA
8 DOÑA MIRELLA REINES ALAGARDA
9 DON JUAN RAMON SANTOS MARTINEZ
10 DOÑA MARIA PILAR GOMEZ ENGUITA
11 DON ROBERTO BLANCH ALAGARDA
12 DOÑA INMACULADA ELVIRA TORTES MARTINEZ
13 DON FRANCISCO JAVIER BENLLOCH MONAGO
14 DOÑA MARIA DEL MAR SOROLLA RIUS
15 DON JUAN BAUTISTA ARBOLES ABAD
16 DOÑA MARIA CARMEN BALAGUER FERNANDEZ
17 DOÑA MARIA JESUS CASINOS CARRATALA
Suplents:
1 DOÑA TERESA PALLARES GIL
2 DON JOSE ARAMBUL BUESO
3 DON VICENTE JAVIER MARTI TORRES
7.- COALICIÓ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA ISABEL MARTINEZ GOMEZ
2 DON DAMIAN LUCAS MORENO
3 DON SALVADOR AVARIENTO ARAMBUL
4 DON VICENTE PASCUAL CANOS NAVARRO
5 DOÑA LOURDES MARTINEZ ROMERO
6 DON FRANCISCO MARQUES BONET
7 DOÑA TERESA ROMERO MARTINEZ
8 DON JOSE CHORDA LLORENS
9 DON JUAN LUIS RAMON POLVOREDA
10 DOÑA SUSANA MENDO MIRA
11 DON JOSE AYET AYALA
12 DON JUAN CANO ANDUJAR
13 DOÑA MONSERRAT TORRES SANZ
14 DOÑA MARIA ISABEL CORRESA COMECHE
15 DON ALBERTO PUCHOL DARAS
16 DOÑA BLANCA VICENT GARCIA
Suplents:
1 DOÑA M. ISABEL SOLAZ GARCIA
2 DON FERNANDO MARTINEZ FABREGAT
Circumscripció Electoral: Onda
1.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENT MARTI COLERA
2 DON VICENT ANTONI CERDA ALFONSO
3 DOÑA ROSA CASTELLO MORRO
4 DON ALBERTO MIRET BALLESTER
5 DOÑA ALICIA VILLAR AGUILES
6 DON JORDI CATALAN MORA
7 DOÑA MARIA ASUNCION BARRAGANES ORTELLS
8 DON PASCUAL COLERA BONIFASI
9 DON RUBEN TRENZANO JUAN
10 DOÑA MARIA BALLESTER TAURA
11 DON JOAN RAMOS MOLINA
12 DOÑA MARIA RITA BONET PIQUER
13 DON JOAQUIN BADENES FLORENCIA
14 DOÑA NEUS CERDA RAMOS
15 DON VICENT PALLARES PORCAR
16 DOÑA MARIA ZORAIDA AGUILELLA SERRANO
17 DON JOAN ANTONI GIL SAFONT
18 DOÑA NUALA MONICA DUNNE
19 DON JOSE CABDO FRANCH
20 DOÑA MARIA DOLORS RAMOS VILLAR
21 DON JOSE JULIO CENTELLES MARINER
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON SALVADOR AGUILELLA RAMOS
2 DOÑA CARMEN BALLESTER FELIU
3 DON RUBEN IBAÑEZ BORDONAU
4 DON VICENTE RAMON PERIS
5 DOÑA Mª CARMEN AGUILELLA ABAD
6 DON LEONARDO MOLINA CORELLA
7 DOÑA Mª ISABEL RAIGADA CEPAS
8 DOÑA ADELA CARMEN BELENGUER SALES
9 DOÑA Mª TERESA MARTI BALLESTER
10 DON JOAQUIN SAFONT GIMENO
11 DON VICENTE SANSANO PITARCH
12 DOÑA ISABEL CASARES GARCIA
13 DON JOSE GARCIA MOLINA
14 DON JOSE GUSTAVO ALVARO MANUEL
15 DOÑA ANA CARMEN DIAZ AGUILELLA
16 DON ALBERTO RAMOS GUTIERREZ
17 DON JESUS BADENAS GARCIA
18 DOÑA CARMEN Mª GIL FERNANDEZ
19 DON CARLOS ALMAZAN COLLADO
20 DOÑA ALICIA BLANES CARDENAL
21 DON PASCUAL HERRERO SALES
Suplents:
1 DOÑA CARMEN Mª FERNANDEZ GIL
2 DON CARLOS LOPEZ MOLINA
3 DOÑA CECILIA VARELLA CERDA
4 DON DANIEL PEREZ FELIU
5 DOÑA CARMEN GUASCH OLUCHA
6 DON JOSE LUIS ROMERO BELLVER
7 DOÑA Mª INMACULADA ALOS CANELLES
8 DON RUBEN ROMERO BERROCAL
9 DOÑA MARIA MARTI PRADES
10 DON JUAN BAILA NOTARI
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ENRIQUE NAVARRO ANDREU
2 DOÑA MARIA LIDON ADELANTADO PUCHAL
3 DON JUAN MIGUEL SALVADOR PEREZ
4 DON JOAQUIN ANTONIO AGUILELLA AGUILELLA
5 DOÑA MARIA CARMEN AGUILELLA GARCIA
6 DON VICENTE GIL SANSANO
7 DON LUIS MIGUEL SANCHEZ TORREJON
8 DOÑA ROSARIO FABRA PRADES (Independent)
9 DOÑA CARMEN VERDIA CERDA
10 DOÑA MARIA DOLORES MATEU FALOMIR
11 DON RAUL DE SAN ANTONIO ABRIL
12 DOÑA ANA ALCON PRADES
13 DON DAVID SANCHEZ SALAS
14 DON JUAN JOSE JULIAN PEJO
15 DOÑA ANA LEONISA RIPOLLES HEREDIA
16 DON JOSE MANUEL RODRIGUEZ MARINO
17 DOÑA MARIA CARMEN CATALAN SERRANO
18 DOÑA MARIA CARMEN CASTELLO EIXEA
19 DON FRANCISCO GARCIA PIÑON
20 DOÑA LAURA ESCRIBA SUAREZ
21 DON JOSE MARTINEZ BELLOSO
Suplents:
1 DON JOSE MIGUEL MORTE POLES
2 DOÑA ANA MARIA JULIAN EDO
3 DON ANTONIO LOPEZ MARIN DE ROBLES
4.- ALTERNATIVA MUNICIPAL INDEPENDENT DE ONDA
(AMI ONDA)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON PASCUAL VICENTE MUNDINA SOL
2 DOÑA MARIA VICTORIA PEREZ GOMEZ
3 DON TEOFILIO ORTELLS LOPEZ (Independent)
B.O.P. DE CASTELLÓ 2794 Núm. 52—25 d’abril de 2007
4 DOÑA MARIA PILAR CHORVA DIAGO (Independent)
5 DOÑA CARMEN PILAR MUNDINA SOL
6 DON JOSE DAVID VALERO GIL
7 DOÑA DOLORES DE LOS ANGELES LOPEZ LLOPICO
(Independent)
8 DON EDUARDO MARTINEZ MARTOS (Independent)
9 DON SALVADOR PALASI GIMENO
10 DOÑA MARIA LORENA VIZCAINO NOVA (Independent)
11 DOÑA MARIA CATALAN MORENO (Independent)
12 DON ANTONIO FERNANDEZ BALLESTER (Independent)
13 DON JORGE CATALAN CHIVA (Independent)
14 DON PEDRO CARAVACA CARAVACA (Independent)
15 DOÑA MARIA LACRUZ PRADAS (Independent)
16 DON MANUEL MATA CAÑETE (Independent)
17 DON ALEJANDRO GIMENO LOPEZ (Independent)
18 DON SALVADOR FERNANDEZ BALLESTER (Independent)
19 DOÑA MARIA DOLORES MUNDINA SOL (Independent)
20 DOÑA FRANCISCA NUÑEZ GALLARDO
21 DON JUAN MANUEL PRATS PITARCH (Independent)
Suplents:
1 DOÑA IRENE VILLALONGA PUERTO (Independent)
2 DOÑA DIANA CASTELLO MORRO (Independent)
3 DON FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ BALLESTER
(Independent)
4 DON FRANCISCO JAVIER QUIÑONES PALASI (Independent)
5.- ESPAÑA 2000 (ESPAÑA 2000)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA ISABEL RUIZ ALONSO
2 DON SANTIAGO JORDANA GILI
3 DON VICENTE MANUEL MARCO JUAN
4 DOÑA SANDRA OLMEDO FABRI
5 DON MARIO CASTILLO BERNAT
6 DON DANIEL LUDEÑA PANTOJA
7 DOÑA MANUELA CANO MONTERROSO
8 DOÑA MARIA TRINIDAD FENOLLOSA BELTRAN
9 DON CARLOS MORALES HORRAJA
10 DON ELIAS POZO MARTINEZ
11 DOÑA CRISTINA MENDOZA CANDELA
12 DON JUAN JOSE CENTELLES TABARES
13 DON DAVID ARMENGOL SORLI
14 DOÑA ASUNCION GABARRI GABARRI
15 DOÑA TERESA GABARRI GABARRI
16 DON CARLOS AGUT MARIN
17 DON FERNANDO PEINADO DIAZ
18 DON JOSE IGNACIO GOMEZ RUBIO
19 DON JOAQUIN GRANELL FENOLLOSA
20 DON VICENTE VILLALBA ZURITA
21 DON AMADEO MARCO JUAN
Suplents:
1 DOÑA MARIA ROSA SANCHEZ LUCAS
2 DOÑA ANA BELEN AGUILELLA MARTINEZ
6.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. VICENTE M. BABILONI ESTRADA
2 SR. SALVADOR BALLESTER HERNÁNDEZ
3 SRA. MARIA TERESA GABALDÓN FERREROS
4 SRA. MARIA TERESA ESCODA ALOY
5 SR. ALFONSO GIMÉNEZ VENTURA
6 SR. JOAQUIN FELIP RIPOLLÉS
7 SR. VICENTE DOMINGO VILLA CATALÁ
8 SRA. SUSANA CALPE ARNADÍS
9 SRA. MARÍA PILAR FERNÁNDEZ PALMER
10 SR. FRANCISCO LUIS ZARAGOZA DOLZ
11 SRA. YOANA MONZONÍS ESCRIBÁ
12 SRA. ANA MARTÍNEZ FRANCH
13 SR. FRANCISCO MIGUEL PALOMARES LANGA
14 SR. RAMÓN TORAL ALVÁREZ
15 SR. ANTONIO LLORENTE GARCÍA
16 SR. HÉCTOR FABIO CLARK SORIANO
17 SRA. MARÍA ÁNGELES LLANES DOMINGO
18 SR. FRANCISCO JOSÉ ROMERO COLOMER
19 SRA. MARÍA MERCEDES SILVESTRE CARRASCO
20 SR. JOSÉ MANUEL NAVARRO RIPOLL
21 SR. VALENTÍN GÓMEZ NAVARRO
Circumscripció Electoral: Oropesa del Mar / Orpesa
1.- GRUPO INDEPENDENT OROPESINO/GRUP INDEPENDENT
ORPESI (G.I.O.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FERNANDO JUAREZ SOLA
2 DOÑA MARIA ISABEL GÓMEZ GOMÁRIZ
3 DOÑA MARÍA ARACELI DE MOYA SANCHO
4 DON VICENTE BLASCO PORCAR
5 DON JULIÁN MORENO NAVARRO
6 DON FRANCISCO GARRIDO GUAL
7 DON JOSÉ VICENTE JULVE LAFUENTE
8 DON JOSÉ IGNACIO GÓMEZ ARROYO
9 DOÑA LUISA CASADO LOZANO
10 DOÑA INMACULADA JOSÉ SEGARRA
11 DON ANTONIO MERAYO VOCES
12 DOÑA ESTHER MUÑOZ MORCILLO
13 DON ÁNGEL MIGUEL CASANOVA LÓPEZ
Suplents:
1 DON RUBÉN JUAN SANCHIS VINUESA
2 DOÑA MARÍA DEL CAMREN GIASANTE TORIBIO
3 DON ANTONIO SOPENA PEREZ
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSEP LLUIS ROMERO MARTINEZ
2 DON DAVID MANUEL RIBES GOZALBO (Independent)
3 DON JORGE LLORENS BLASCO
4 DOÑA MARIA MILAGROS BIELSA GAZULLA
5 DOÑA PATRICIA PRADES SIMO
6 DON JOSE LUIS GIMENO CAUSA
7 DON MIGUEL ANGEL MARTINEZ FALAGAN
8 DOÑA ELOINA PASTOR GIMENO
9 DOÑA LUCIANA STAN
10 DON ALEIX MARCO BELTRAN
11 DOÑA ANA ISABEL PINEDA ESCRIBANO
12 DOÑA ANA MARIA MELLADO PARRA
13 DON PEDRO RUIZ PALOMERO
Suplents:
1 DOÑA CARMELA BELTRAN GRAGERA
3.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON RAFAEL HERMINIO ALBERT ROCA
2 DON TOMAS FABREGAT BENAGES
3 DON FCO. MANUEL ALBERT REYES (Independent)
4 DOÑA Mª DEL CARMEN TAULÉ FLORIDO (Independent)
5 DOÑA ISABEL MATILLA CUEVAS
6 DON DIMAS SECUNDINO ALBERT RIBES
7 DON GERMAN LLOPIS NAPIER
8 DOÑA Mª SILVIA VALLS SORRIBES
9 DOÑA RUT CUEVA MONFERRER
10 DOÑA CRISTINA AGUT VENTURA
11 DON IVAN TRUJILLO MUÑOZ
12 DON FRANCISCO SOLDEVILA CASTELLET
13 DOÑA Mª DEL CARMEN SAURA ALLEPUZ
Suplents:
1 DOÑA Mª CARMEN DE LA FUENTE BLANCO
2 DON JOSE SANCHEZ NAVARRO
4.- ASOCIACION DE RESIDENTES DE OROPESA DEL MAR
(AROM)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ANTONIO GONZÁLEZ GARCÍA
2 DON JESÚS CORDERO LOZANO
3 DON JOSÉ ANTONIO SANCHEZ-MANJAVACAS LEON
4 DOÑA ESTHER RODRIGUEZ ORUSCO
5 DOÑA MARIA DEL CARMEN FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
6 DON JUAN ANTONIO VERGARA LINARES
7 DON GERARDO BENITO BUSTOS
8 DON AMADEO ESCARPA CUEVAS
9 DON SEBASTIÁN ISIDRO HIGUERAS
10 DOÑA ISABEL CELA MARTIN-VENTAS
11 DON TEÓFILO CURIESES ALONSO
12 DOÑA NURIA GONZÁLEZ VIDAL
13 DOÑA ROSARIO VIDAL OCAÑA
Suplents:
1 DON MANUEL ESPINOSA HERNÁNDEZ
2 DON ANGEL PEREZ BORRALLO
3 DON FERNANDO EXPÓSITO BRAVO
5.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA ROSA SABATER RAMA
2 DON ALBERTO LAFUENTE HERRERAS
3 DON TOMAS MARTIN JIMENEZ
4 DOÑA DOLORES MIRANDA RODRIGUEZ
5 DON PAVEL IOAN KLONOCZKI (Independent)
6 DOÑA RAQUEL HAYDEE PEREZ MARTINEZ
7 DOÑA IRATXE IGLESIAS GONZALEZ
8 DON ADOLFO FRAGA FERNANDEZ
9 DOÑA PAULA VOJACKOVA
10 DON RAFAEL GUSTRAN GONZALEZ
11 DOÑA RAQUEL GARRIDO SABATER
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2795
12 DON ANTONIO GALLARDO GONZALEZ
13 DOÑA JOSEFINA BAEZA RUIZ
Suplents:
1 DON EMILIO CASTILLO CAPDEVILA
2 DOÑA MATILDE MIRANDA RODRIGUEZ
6.- PARTIT SOCIAL DEMOCRATA (PSD)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JORGE AMOR JIMENO
2 DON ALFREDO MORCILLO ARENAS
3 DON VICENTE NOGUES VEINANT
4 DOÑA CRISTINA MARIA AMOR LOPEZ
5 DOÑA MAITE MAULEON HERRERO
6 DON MARCOS MAULEON QUINTANA
7 DON FRANCISCO VICENTE FLORES TARREGA
8 DOÑA JENNIFER JIMENEZ PARDO
9 DON ABRAHAM LAGLERA MARTINEZ
10 DOÑA MARIA PILAR HERRERO CALVO
11 DON ANGEL LORENZO GARCIA
12 DOÑA AURORA MONSALVO MARTIN
13 DON IÑIGO MAULEON HERRERO
Suplents:
1 DOÑA LUCIA LOPEZ SANCHEZ
2 DON JORGE AMOR LOPEZ
7.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. DAVID GONZÁLEZ SÁNCHEZ
2 SR. ALFREDO VICENTE QUEVEDO COZAR
3 SRA. CONSUELO MONLEÓN PEIRÓ
4 SRA. AMPARO TORRES MARTÍN
5 SR. JOSÉ CASTILLO ORDÓÑEZ
6 SR. ANDRÉS EXPÓSITO PÉREZ
7 SRA. JOSEFA LLORENTE GARCÍA
8 SR. FRANCESC JOAN CALATAYUD ARRAEZ
9 SRA. MARÍA ANA TOMÁS CALERO
10 SR. JOSÉ SIMÓN GÓMEZ
11 SR. JUAN ANTONIO BAYONA MONLLOR
12 SR. RICARD GRANELL MARCO
13 SRA. ANA BELÉN RUESCA ORIENT
Circumscripció Electoral: Pobla Tornesa (La)
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA INES CASANOVA MARZÁ
2 DON HECTOR ANDRES CRUZ (Independent)
3 DOÑA SORAYA DE LOS ANGELES BELTRAN GILA
4 DON JOSE MIGUEL CASTELLET MARTÍ
5 DON ALEJANDRO CASTELLET CHIVA
6 DON FERNANDO BARBERÁ CAPDEVILA
7 DOÑA ROSA ANA IBAÑEZ CASAÑ
Suplents:
1 DOÑA SARA CASANOVA MARZÁ
2 DON RAUL IBAÑEZ CASAÑ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE CARLOS SELMA MIGUEL
2 DOÑA MARIA MILAGROS GARCIA IGUAL
3 DON LUIS CONEJOS ESCRICHE
4 DOÑA MONTSERRAT GIL TOMAS
5 DON VICENTE PEGUEROLES GONZALEZ
6 DOÑA PALOMA RENAU TOMAS
7 DON VICENTE FRANCISCO ROIG MARZA
Suplents:
1 DOÑA MARIA JOSE CARCELLER MESTRE
2 DON MANUEL JOSE RENAU CASTELLET
3 DOÑA ENCARNA DE LA CRUZ BOU
B.O.P. DE CASTELLÓ 2796 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Ribesalbes
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSÉ MEDINA LOZANO
2 DON MANUEL COLLADO LOZANO
3 DON RAFAEL FERNÁNDEZ ESTEVE
4 DON ANTONIO NIETO CHINCHILLA
5 DON FERNANDO PONCE BALAGUER (Independent)
6 DON HELIODORO FIGÁS ALBALAT
7 DON RAMIRO ARZO ARZO (Independent)
8 DOÑA Mª PILAR SOLSONA MONFORT (Independent)
9 DOÑA MIRIAM CARRILLO TARAZONA (Independent)
Suplents:
1 DOÑA Mª ISABEL VENTURA CLIMENT (Independent)
2 DOÑA PILAR BERGA MALLOL (Independent)
3 DON JOSÉ GONZÁLEZ SÁNCHEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON CESAR PALLARES TORRES
2 DON BLAI ALBALAT PERIZ
3 DOÑA MARIA PASION PALOMO MALLOL
4 DOÑA CARMEN OJEDA OJEDA
5 DON FRANCISCO JAVIER MALLEN FAURA
6 DON SERGIO PALLARES TORRES
7 DON FRANCISCO RAMIREZ GABARRO
8 DON JORGE SALAS GIMENO
9 DON ANGEL FRANCISCO GARCIA GARCIA
Suplents:
1 DOÑA NOEMI BACHERO ALGUACIL
2 DOÑA LAURA MALLEN TIERNO
3 DON RAUL MEDINA TALAYA
Circumscripció Electoral: Sant Joan de Moró
1.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN ANGEL RAMOS ESCRIG
2 DOÑA MARIA REYES LLIBEROS MONFORT
3 DON RAUL IGNACIO AGUT SENMARTI
4 DON FERNANDO JARQUE DEA LBERT
5 DON JOAQUIN ROVIRA FORTANET
6 DOÑA MARIA LEONOR PALLARES MOLINA
7 DOÑA ELISABETH POLO GARCIA
8 DOÑA MARIA SOLEDAD LLIBEROS MONFORT
9 DOÑA MANUELA ALLEPUZ EDO
10 DOÑA MARI ANGELES IBAÑEZ OLARIA
11 DOÑA MARIA JESUS MOLINA RECHE
Suplents:
1 DOÑA MARTA RAMOS PALLARES
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL EDO BENET
2 DON VICENTE PALLARÉS RENAU
3 DOÑA AURORA MORATALLA MUNDINA
4 DOÑA PATRICIA EDO TRILLES
5 DOÑA VICENTA GONELL IBAÑEZ
6 DON ANTONIO PEÑA PEÑALBER
7 DON JUAN CRISTOBAL MORATALLA MUNDINA
8 DON MANUEL PALLARÉS TORNER
9 DOÑA LORENA PEÑA MOLINA
10 DON PEDRO MORENO RENAU
11 DON UBALDO ROYO EDO
Suplents:
1 DON ISMAEL GIL NAVARRO
2 DON JUAN TORNER TORNER
3 DON JUAN VICTOR EDO TORNER
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE SALES RENAU
2 DON JOSE MARIA LLIBEROS PALAU
3 DON FRANCISCO PALLARES LLANSOLA
4 DON JORGE GIL TRILLES
5 DOÑA LAURA BARBERA FERRER (Independent)
6 DON FRANCISCO RENAU VICENTE
7 DON ANTONIO ALAPONT QUILIS (Independent)
8 DON JULIAN VICENTE PALLARES
9 DOÑA MARIA DOLORES TORNER LAZARO (Independent)
10 DON ISMAEL FORES TRILLES (Independent)
11 DOÑA ELISA ANDREU GIL
Suplents:
1 DON MIGUEL GIL PALLARES (Independent)
2 DOÑA MANUELA ANDREU GIL (Independent)
3 DON ANGEL PALLARES BELTRAN
4.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. PABLO MAGNIETO MARTIN
2 SRA. MARIA ELENA SANCHIS SANCHEZ
3 SR. FRANCISCO MARTINEZ AVELLANEDA
4 SR. VICENT LLOPIS GIL
5 SR. ENRIC BATALLER RUIZ
6 SRA. MARIA JOSEFA NAVARRO SOLVES
7 SR. FRANCISCO BARBERA PERALES
8 SRA. JOSEFA NAVARRO SIMARRO
9 SR. MATIAS MENA GARCIA
10 SR. CLEMENTE ROS ZAFON
11 SR. ENRIQUE MONTESINOS GIMENEZ
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2797
Circumscripció Electoral: Sarratella
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE BARREDA CLIMENT (Independent)
Circumscripció Electoral: Sierra Engarcerán
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON RICARDO SALES BARREDA
2 DON ADRIAN ALVADO MAS
3 DON ALFONSO MATEU VALLES
4 DON MANUEL SALES PITARCH
5 DON JESUS AGUT MATEU (Independent)
6 DON ALVARO BELLES CENTELLES
7 DON JOSE MATEU GIL
8 DON DANIEL SALVADOR VILLALONGA
9 DON JUAN PITARCH SABATER
Suplents:
1 DOÑA VERONICA BARREDA AGUT
2 DOÑA ELIA ROIG PASTOR
3 DON MANUEL BOIX CASTELLANO
4 DON MANUEL GIL VIDAL
5 DON MIGUEL DELGADO RICO
6 DON ELADIO PITARCH ALBALAT
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ANTONIO PEGUEROLES GONZALEZ
2 DON RAFAEL PITARCH PITARCH
3 DON OSCAR ALBALAT ALVADO (Independent)
4 DOÑA MARIA ASUNCION PITARCH SEGARRA
5 DON ALBERTO CELADES PITARCH
6 DON ESTEBAN BELTRAN SALVADOR (Independent)
7 DON JOSE MARTI PRADES
8 DOÑA ESTHER BOIX ALBALAT
9 DON REMIGIO FOLGUEROLES BELTRAN (Independent)
Suplents:
1 DON JOSE LUIS PITARCH BARREDA
2 DOÑA MARISA AGUT ESCRIG
B.O.P. DE CASTELLÓ 2798 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Sueras / Suera
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSÉ ANTONIO MONTOLIU CALATAUYD
2 DON FELICIANO LENGUA PIQUER
3 DOÑA NURIA PALLARES MONTOLIU
4 DOÑA SONIA SILVESTRE APARICIO
5 DON SERGIO BALAGUER SORRIBES
6 DOÑA Mª JESÚS MOLINER LENGUA
7 DON VICENTE RIBAS BARCELÓ
Suplents:
1 DOÑA DELIA SORRIBES LENGUA
2 DON JOSÉ LUIS GARCÍA PORCAR
3 DON MATEO IZQUIERDO AGUILAR
2.- CENTRISTAS DE SUERAS (CdS)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOAQUIM MIQUEL ESTALL POLES (Independent)
2 DOÑA ROSA ELENA CALVO NAVARRO (Independent)
3 DON VICENTE ARRANDIS SORRIBES (Independent)
4 DON JUAN SALVADOR MARTI PIQUER (Independent)
5 DON ERNESTO MACIAN TOMAS (Independent)
6 DOÑA CARMEN PEJO ESTALL (Independent)
7 DON JOAQUIN POLES MONTOLIU (Independent)
Suplents:
1 DON JOSE PALLARES MOLINA (Independent)
2 DOÑA DOLORES CENTELLES BALAGUER (Independent)
3 DON ALFONSO JOAQUIN MOLINER MONTOLIU (Independent)
4 DON JOSE MIGUEL MACIAN POLES (Independent)
5 DON JOAQUIN MOLINER PALLARES (Independent)
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE PASCUAL MARTI GARCIA
2 DON JOSE MANUEL PALANQUES ESTALL
3 DOÑA MARIA CARMEN SERRANO SORITA
4 DON CARLOS MARTI ARRANDIS
5 DOÑA JUDIT CALATAYUD MACIAN
6 DON JOSE MANUEL PALLARES PALANQUES
7 DON JULIO PALANQUES MACIAN
Suplents:
1 DOÑA LAIA FAUSTO SERRANO
2 DON VICENTE JOSE GIMENO BADENES
3 DON JOSE POLES SORRIBES
Circumscripció Electoral: Tales
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON AMBROSIO RAMIREZ GOMEZ
2 DOÑA ROSARIO DEL CARMEN CASTELLO MARTI
3 DON JUAN JOSE ROS BARCELO (Independent)
4 DOÑA ELISA BADENES MARCO (Independent)
5 DOÑA ALICIA MEDINA LOZANO
6 DON AMADEO ZAFONT CASTILLO
7 DON VICENTE MARTI BARCELO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ALFREDO JOSE BALAGUER TORRES
2 DON JUAN MANUEL BALLESTER MORON
3 DON JOSE RICARDO MONCHO MOMPLET
4 DON JUAN FRANCISCO DIAZ GRAU
5 DON ALBERTO JOSE MANEU MONTOLIU
6 DON VICENTE JUAN ROS GIMENO
7 DOÑA MARIA LUISA VENTURA MONTOLIU (Independent)
Suplents:
1 DON DOMINGO BARRACHINA BADENAS
2 DON SAMUEL LOPEZ PRADES
3 DOÑA MARIA VICTORIA SERRANO ROCHERA
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2799
Circumscripció Electoral: Tírig
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN JOSE CARRERES MONTULL
2 DON FERNANDO RODRIGUEZ PUIG (Independent)
3 DOÑA SOFIA RODA ROIG (Independent)
4 DON JESUS REDO MATAMOROS
5 DOÑA SARAH RODA MONSERRAT (Independent)
6 DON OVIDIO BELTRAN SEBASTIA
7 DON DAVID VIDAL MONTULL (Independent)
Suplents:
1 DOÑA FRANCISCA CALVET MARZAL
2 DON RUBEN CARCELLER ROMERO
3 DON SANTIAGO MATAMOROS RODA
4 DON ARGIMIRO SALVADOR TOLOS
5 DON ELISEO SEGARRA SALES (Independent)
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON AVELINO ROCA ALBERT
2 DON JOSE FRANCISCO SALES LLOPIS
3 DOÑA VICENTA BARREDA PUIG
4 DON PEDRO BARS ROJALS
5 DON JSOE TOMAS BELTRAN
6 DOÑA ROSA ANA ZAPATA AGUT
7 DOÑA ROSA MARIA MARTINEZ RODA
Suplents:
1 DON ROBERTO ALCACER RODA
2 DOÑA LIDIA SEGARRA TRONCHO
Circumscripció Electoral: Toga
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ELIAS BARBERÁN GUILLAMÓN
2 DON JESÚS MORTE GARCÍA
3 DOÑA CARMEN GUILLAMÓN CAMPOS
4 DON MIGUEL BARBERÁN PONS
5 DOÑA CAROLINA MORTE MORTE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON PAU MARTI GARCIA
2 DON JUAN BAUTISTA CATALAN SOLER
3 DOÑA MARIA AMPARO RAMOS PEREZ
B.O.P. DE CASTELLÓ 2800 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Torre d’En Besora (La)
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN MIGUEL QUEROL VIDAL
2 DON DAVID VICENTE SEGARRA
3 DON JOSE MANUEL VIDAL GARCIA
4 DON JOSE BELLES BELTRAN
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON VICENTE SANZ BORRAS
2 DON RAMIRO PEREZ ALEGRE
3 DON AMADEU BORDAS ANTOLI
4 DON MANUEL MONFORT MESTRE
Circumscripció Electoral: Torre Endoménech
1.- TREBALLEM PER LA TORRE (AETT)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA AMPARO BORT FERRANDO
2 DOÑA MARIA DEL MAR CUGAT CASTELL
3 DOÑA NURIA PEDRO GOMEZ
4 DON OSCAR V. RAMIREZ SALES
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA BEATRIZ CALDUCH SAURA
2 DON FLORENCIO JULIAN PUCHOL
3 DOÑA Mª CARMEN ALBADO FABREGAT
4 DON DANIEL PASTOR PASTOR
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2801
Circumscripció Electoral: Torreblanca
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN MANUEL PERAIRE PERSIVA
2 DON JOSE ANTONIO LOPEZ LOPEZ
3 DOÑA MARIA FERRANDO CHECA
4 DOÑA ROSA ANA FABREGAT PITARCH
5 DON MANUEL PERSIVA HERRERA
6 DOÑA Mª CARMEN DOMINGA FABREGAT NAYEN
7 DON FRANCISCO NAYEN ROCA
8 DOÑA ROSA MARÍA MAS MARTINEZ
9 DON JOSE ANTONIO BORT OMS
10 DOÑA SARA BELLES CHECA
11 DON JOSE MANUEL FABREGAT CLARA
12 DON MARIO GUARDIOLA BORT
13 DOÑA ROSA DOMENECH MANSILLA
Suplents:
1 DOÑA JUANA MANSILLA BELLES
2 DON JOSE DOMINGO DOMENECH QUERAL
3 DOÑA CONCEPCIÓN FLORES VILARROIG
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN JOSE VICENTE RUBERT FERRER
2 NA MARIA JOSE BOIX JUAN
3 EN JUAN BENJAMIN GINER CHALER
4 EN JOSE ANTONIO MARIN MOLNER
5 NA VICTORIA ALONSO PUCHOL
6 EN JOSE BELLES FABREGAT
7 NA GEMA CALVET LLANES
8 NA ROSA MARIA VILAPLANA LLEONART
9 EN MANUEL MAÑES BETORET
10 EN SECUNDINO VILAPLANA MOLNER
11 NA ROSA MARIA AGUT BETORET
12 NA MARIA ROSARIO BALAGUER CENTELLES
13 EN FRANCISCO ALMAZAN MUÑOZ
Suplents:
1 EN ABEL SEGURA BAUSA
2 NA ROSA PUIG VILAPLANA
3 EN VICENTE MARIN SALVADOR
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL AGUT ESCOI
2 DOÑA MARIA CARMEN GUAL GUAL
3 DOÑA MARIA JOSEFA TENA MARTINEZ
4 DON MANUEL MATEU AGUT
5 DON ALBERTO BASSEDAS PERSIVA (Independent)
6 DOÑA MARIA CARMEN GARCIA GIL
7 DON JUAN VICENTE PERSIVA FERRANDO
8 DON ALBERTO SALVADOR MEDINA (Independent)
9 DON JOSE ANTONIO GARCIA GIL
10 DON JUAN VICENTE GIL PERSIVA
11 DOÑA BENEDICTA BOIX ALBIOL
12 DON VICENTE PERSIVA LAPICA
13 DON JUAN JOSE JUAN OMS (Independent)
Suplents:
1 DON FRANCISCO JOSE CARDA JULVE (Independent)
2 DOÑA BARBARA CHERTA EBRI (Independent)
4.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. ANTONI LLORENTE FERRERES
2 SRA. MARIA CARMEN PEIRÓ MATOSES
3 SRA. PILAR BLASCO ADRIÁN
4 SR. ANGEL MOLINA SANCHEZ
5 SRA. VANESA ZALVEZ FERRERES
6 SRA. SUSANA MARTÍN SANTIAGO
7 SR. XAVIER CORRALES ORTEGA
8 SRA. DOLORES PÉREZ MARTÍNEZ
9 SR. JESÚS ESTEBAN MONTESINOS
10 SRA. TANIA CASANOVA CALATAYUD
11 SR. ANTONIO ORRIT FERRER
Suplents:
1 SR. ANTONIO CASTAÑO GARCÍA
2 SR. JUAN FRANCISCO GARCÍA MARTÍNEZ
Circumscripció Electoral: Torrechiva
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ESTEBAN SALAS GUILLAMÓN
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MANUEL TORNER CERVELLO
B.O.P. DE CASTELLÓ 2802 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Useras / Useres (Les)
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JAIME MANUEL MARTÍNEZ ANDRÉS
2 DON FCO. JAVIER SAURA CASANOVA
3 DOÑA NOELIA HERRERO ANDRÉS
4 DON LEONARDO GIL BELLÉS
5 DOÑA Mª JOSÉ GARCÍA SOLSONA
6 DOÑA ASUNCIÓN TOMÁS MARCO
7 DON ANTONIO MOR MOR
8 DON ARGELIO VIDAL MONFORT
9 DON DAVID GOZALBO TENA
Suplents:
1 DOÑA PAMELA ANDRÉS PRADES
2 DON VÍCTOR MANUEL AGUT GIL
3 DON JUAN JAVIER HERRERO ESCRIG
4 DON LORENZO CAPDEVILA FUENTES
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA DELIA VALERO FERRI
2 DON RUBEN GUAL BELTRAN
3 DON JOSE RUIZ TAUSTE
4 DON FRANCISCO JOSE TOMAS MIGUEL
5 DOÑA GRISELA ESCRIG ESCRIG
6 DOÑA LUCIA MIGUEL GUAL
7 DON ANTONIO SALVADOR SANZ RUBIO
8 DON DIEGO BELTRAN ESCRIG
9 DON ANTONIO SOLA AGUILERA
Suplents:
1 DON JUAN ENRIQUE MIGUEL TOMAS
2 DON BASILIO EXPOSITO GOMEZ
3 DON VICENTE ESCRIG ANDRES
Circumscripció Electoral: Vall d’Alba
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FRANCISCO MARTINEZ CAPDEVILA
2 DON JOSE AURELIO ESTEVE FERRANDO
3 DOÑA Mª PILAR VIDAL TRILLES
4 DOÑA MARTA BARRACHINA MATEU
5 DON JESUS SALES PITARCH (Independent)
6 DON JAVIER PITARCH ESCRIG
7 DON JESUS MIGUEL CASTILLO DOMENECH
8 DOÑA Mª PILAR TAPIA MELGOSA
9 DON HECTOR NEBOT VALLÉS
10 DOÑA ESTHER BELLES MATEU
11 DON JOSE FCO. RULL RIVES (Independent)
Suplents:
1 DOÑA ANDREA MARTINEZ TENA
2 DON FCO. JAVIER IBAÑEZ CABEDO
3 DOÑA MARGARITA DOMENECH VALLÉS
4 DON JOSE LUIS DOMENECH SULLER
5 DOÑA MAITE GUAL BELTRÁN
6 DOÑA ANA BELEN AGUT ROURES
7 DON ALEXIS ALBAO FABREGAT (Independent)
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FERNANDO PATRICIO GRANDE LOPEZ
2 DON MANUEL COLOMER COLOMER
3 DOÑA PAMELA GUINOT OLIVER
4 DON JOSE MANUEL VALLES VALLES
5 DOÑA SUSANA ANDRES GIEL
6 DON ISIDRE MANUEL BONE GUILLEN
7 DON FERNANDO TRILLES NAVARRO
8 DON JORGE JULIAN BARREDA
9 DON MANUEL IGNACIO IBAÑEZ RIBES
10 DOÑA BEATRIZ CENTELLES TORNER
11 DON JESUS ANSELMO CORTES PUERTO
Suplents:
1 DON JOSE VICENTE MATUTANO EXPOSITO
2 DON DANIEL BARRACHINA GIL
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2803
Circumscripció Electoral: Vall d’Uixó (La)
1.- E. UNIDA-BLOC PER LA VALL D´UIXÓ-I. REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPV-BLOCIR:
ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SRA. OLIMPIA FATIMA AZNAR BONIFAS (EUPV)
2 DON NICOLAS MONAGO PAJUELO (EUPV)
3 SR. FRANCISCO PORCAR REBOLLAR (EUPV)
4 SR. ANTONIO FAS SEGARRA (BLOC)
5 SRA. MARIA JOSE MONTES SANCHEZ (EUPV)
6 SRA. ENCARNACION MARTINEZ AVELLANEDA (Independent)
7 SR. ERNESTO GALA LOPEZ (EUPV)
8 SRA. MARIA JULIA GOZALBO CASABÓ (BLOC)
9 SR. JOSE ANTONIO CARO CARO (EUPV)
10 SRA. HERMINIA MONTINS GIL (EUPV)
11 SR. JORDI JULIA GARCIA (BLOC)
12 SR. JOSEP IGNASI MARCO GOMEZ (BLOC)
13 SRA. ALMUDENA LOPEZ COSIN (EUPV)
14 SR JORGE CALVO RUFANGES (Independent)
15 SRA. LUCIA GUZMAN GARCIA (EUPV)
16 SR. EDELMIRO GONZALEZ ROZALEN (EUPV)
17 SRA. ANTONIA SANCHEZ VAZQUEZ (EUPV)
18 SR. ALEIX-ALEXIS MOLINA CANELLES (EUPV)
19 SR. MIGUEL CASTELLÓ DUPLA (EUPV)
20 SRA. CARMEN FENOLLOSA EGEA (EUPV)
21 SR. RAFAEL SANCHEZ GARCIA (EUPV)
Suplents:
1 SR. FERNANDO DAROS ARNAU (BLOC)
2 SR. RAFAEL MARTINEZ TORRES
3 SRA. ROSA TRINIDAD DE LA ROSA LORENZO
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA ISABEL PLACIDA BONIG TRIGUEROS
2 DON OSCAR CLAVELL LOPEZ
3 DON VICENTE APARICI MOYA
4 DOÑA Mª ELENA VICENTE RUIZ CLIMEN
5 DON FCO. DAVID GUZMAN BELTRAN
6 DON JOSE VILLALBA PEIRACH
7 DOÑA SARA SORRIBES MARIN
8 DOÑA ANA ISABEL PALASI LALLANA
9 DON JOAQUIN MOLINA SEBASTIAN
10 DOÑA Mª ESPERANZA NEBOT GRANERO
11 DON VICTOR LORENZO PARIS
12 DON VICENTE DIAGO AYMIMIR
13 DOÑA SARA RAIMUNDA GRACIA VILALTA
14 DON JAVIER PEDRO GOMEZ
15 DOÑA CARMEN MATIAS ROMERO
16 DON JOSE ANTONIO PEREZ SEGARRA
17 DOÑA Mª ROSA FERNANDEZ PAULO
18 DOÑA Mª DEL CARMEN VILAR MINGARRO
19 DON EDUARDO RIEGO GONZALEZ
20 DON ANTONIO LARA CABALLERO
21 DON JOSE MARIA FERNANDEZ PEREZ
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSEP TUR RUBIO
2 DOÑA ANTONIA GARCIA VALLS
3 DON BENJAMIN SALVADOR NEBOT
4 DOÑA MARIA DOLORES ALGAR BRAVO
5 DON MANEL JOAQUIM VICENT JORGE BALLESTER
(Independent)
6 DOÑA NOELIA LOPEZ RICO
7 DON FABIO MONZONIS PORCAR (Independent)
8 DON JOSE RUBIO SEGARRA
9 DOÑA VICENTA DOLORES FERRERES BURGUETE
(Independent)
10 DON RUBEN GARCIA PEÑARROJA
11 DOÑA ANA MARIA CAPITAN SANCHEZ
12 DOÑA JOSEFA LOPEZ MARCO
13 DON JOSE MIGUEL ABAD MEZQUITA (Independent)
14 DOÑA MARIA TERESA CORTES BARCELO (Independent)
15 DON JULIO ESCRICHE IGUAL
16 DOÑA TERESA ISABEL MORALES SAURA
17 DON MARTIN FUENTES GARCIA (Independent)
18 DOÑA ROSARIO ANTONINO VALLES
19 DON JOSE ROIG VALLS
20 DON VICENT PASQUAL REBOLLAR CUBELLS
21 DON VICENT JOSEP FRIAS DIAGO
Suplents:
1 DOÑA MARTINA VAS SILVA
2 DOÑA AMPARO MELCHOR ANTONINO
3 DON VICENTE GARCIA MARRAMA (Independent)
4.- PARTIT SOCIAL DEMOCRATA (PSD)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ERNESTO FENOLLOSA TEN
2 DON EMILIO ISRAEL FUERTES GARCIA
3 DON JOSE CASTAÑER GARCIA
4 DOÑA MARIA PILAR FERNANDEZ ALMAGRO
5 DOÑA TERESA MURADO PEREZ
6 DON VICENTE ROMERO AGUILELLA
7 DON JOSE JOAQUIN DIAGO GARCIA
8 DON CARLOS ZARZOSO CASTELLO
9 DOÑA MARIA TERESA REBOLLAR GIMENEZ
10 DOÑA ANGELA GARCIA GARRIDO
11 DON FELIX DE LA CRUZ CONDOMINA
12 DON SERAFIN MARTINEZ LOPEZ
13 DOÑA MARIA ELENA PEÑARROJA SEGARRA
14 DOÑA SUSANA SEGOVIA GRANERO
15 DOÑA TANIA CASTAÑER RODRIGUEZ
16 DON ANTONIO MALLOL HEREDIA
17 DOÑA SOLEDAD CALLE HEREDIA
18 DON JORGE DE LA CRUZ CAMARDON
19 DOÑA MARIA TERESA RODRIGUEZ CUENCA
20 DON JOSE ANTONIO SANCHEZ FERNANDEZ
21 DON FRANCISCO JAVIER GIMENEZ NOGUERA
Suplents:
1 DON JOSE SEGOVIA TITOS
2 DOÑA MONTSERRAT DE LA CRUZ CAMARDON
3 DON JUAN RODRIGUEZ CUENCA
5.- ELS VERDS DEL PAIS VALENCIA (EVPV)
Ordre Nom i Cognoms
1 NA TERESA RODRIGO MINGARRO
2 EN PASQUAL GONZÀLEZ CORONADO
3 NA MARIA PIEDAD CUBELLS ABRIL
4 EN ENRIQUE JOSE PUEYO MARTINEZ
5 EN DOMINIQUE MAURICE PIERRE GIROD
6 EN RUBENS MANUEL FALLA-CISNEROS BORBA
7 NA ANGELES RUBIO PORRAS
8 NA MARIA RAQUEL RUIZ GARCIA
9 NA IRENE MARTINEZ ABAD
10 EN JUAN BENJAMIN RODRIGO MINGARRO
11 NA ROSA MARIA GREGORI ROIG
12 NA MARIA PILAR SORRIBES QUINTANILLA
13 EN ALEXANDRE GARCIA PEREZ
14 EN ÁNGEL RENNÉ BORBA FALLA-CISNEROS
15 EN NORBERTO MONTERROSO GIRONA
16 EN SALVADOR PIÑON MADUEÑO
17 NA PILAR MOYA MUÑOZ
18 EN JOSE DE LA RUBIA DE LA RUBIA
19 EN JOSE ANTONIO RODRIGO MINGARRO
20 NA CAROLIN DANIELA OSWALD
21 NA ALICIA SALES GARCIA
Suplents:
1 NA MARIA DOLORES MORCILLO FAS
2 NA MARIA ISABEL ERASO MUNARRIZ
6.- COALICION VALENCIA- PARTIT INDEPENDENT DE VALL D’UIXO
(CV-PIVU)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE MANUEL IGUAL NEBOT (COALICIO VALENCIANA)
2 DON VICENTE RAMON SALVADOR ROIG (COALICIO VALENCIANA)
3 DOÑA MARIA TERESA ABAD CASTELLANOS (Independent)
4 DOÑA LUISA DIAZ SORIA (Independent)
5 DON VICTOR ZORRILLA MORALES (Independent)
6 DOÑA ROSARIO GARCIA PORCAR (COALICIO VALENCIANA)
7 DOÑA MARIA JESUS MORALES FENOLLOSA (COALICIO
VALENCIANA)
8 DON FRANCISCO GUIRADO LOPEZ (COALICIO VALENCIANA)
9 DON MANUEL GIMENEZ MONTESINOS (Independent)
10 DON ISISDRO JOSE SEGARRA ALEDON (COALICIO VALENCIANA)
11 DON VICENTE TAMARIT NACHER (COALICIO VALENCIANA)
12 DOÑA JOSEFA AMPARO PAULO PORCAR (COALICIO VALENCIANA)
13 DON FRANCISCO BUILS ORENGA (COALICIO VALENCIANA)
14 DON JOAQUIN ENRIQUE MARTINEZ ESBRI (Independent)
15 DOÑA ROSA PEREZ VIDAL (COALICIO VALENCIANA)
16 DOÑA CONCEPCION PAULO PORCAR (COALICIO VALENCIANA)
17 DOÑA MARIA LUISA POVEDA VERDEJO (COALICIO VALENCIANA)
18 DON JOAQUIN SEGARRA RUBIO (COALICIO VALENCIANA)
19 DON JOSE VICENTE BUILS PORCAR (Independent)
20 DON FRANCISCO ESBRI MINGARRO (Independent)
21 DON JOSE MANUEL DIAGO MARTI (Independent)
Suplents:
1 DOÑA ELVIRA PORCAR ARNAU (COALICIO VALENCIANA)
2 DON JOAQUIN MOLINER TENA (Independent)
3 DOÑA AMPARO PEÑA CATALAN (Independent)
7.- ESQUERRA REPUBLICANA PAIS VALENCIÀ-ACORD
MUNICIPAL (ERPV-AM)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN LLUÍS MOLINER ALCÓN
2 EN FRANCESC XAVIER CASINO MATA
3 EN VICENT XAVIER PORTALES MARTINEZ
4 NA FRANCESCA MARTINEZ RODRIGUEZ
5 NA MARIA JOSE MATA GREGORI
6 EN FRANCESC JOSEP MARTINEZ MARTINEZ
7 EN MANEL ROGELI SUAREZ JOAQUIN
8 EN ENRIC GONZALEZ CANO
9 NA MARIA CONSUELO GIL SORIANO
10 NA MARIA DE LA CRUZ CAMACHO GUERRA
11 EN ENRIQUE JAVIER LIETOR SANCHEZ (Independent)
12 EN HILARI SANTOS GARCIA
13 EN JOSEP FERRAN GARCIA LOPEZ
14 NA YOLANDA FERRANDEZ SANCHEZ
15 NA BRUNA FERRAN VILA
16 EN RICARD FREIXES QUIROS
17 NA LAIA HERRERA GUARDIOLA
18 NA MARIA DEL CARME OLIVELLA PEDREGAL
19 EN VICENT MECHO PLANELLES
20 EN DAVID PEIX ROMEU
21 NA CRISTINA MORALES MORERA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2804 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Vallat
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON MIGUEL SAEZ LÓPEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON EMILIO MORTE MARTINEZ
Circumscripció Electoral: Vilafamés
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA LUISA OLIVER MALLASEN
2 DON JOSE FCO. PONS MARTINEZ
3 DON FRANCISCO ANDRADA GARCIA
4 DON JUAN JOSE GARCIA PUCHOL
5 DON ANDRES TENA CAPDEVILA
6 DON JOSE ANTONIO ORTEGA ALVAREZ
7 DON JUAN VTE. LLORENS BARDOLL
8 DON FIDEL PORCAR SALVADOR
9 DOÑA EVA MONFERRER TRILLES
Suplents:
1 DOÑA ANA MARIA VERDOY CHIVA
2 DOÑA Mª CONCEPCION ASENSIO SABORIT
3 DON EDUARDO WENLEY PALACIOS CARRERAS
2.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. JORGE IVÁN CASTAÑÓN ORTEGA
2 SR. MIQUEL REAL ANTEQUERA
3 SRA. MARIA DEL CARMEN SALVADOR ROIG
4 SR. LUIS FRANCISCO MOLINA MUÑOZ
5 SRA. BELEN MARÍA MARTÍNEZ BAREA
6 SRA. CARMEN MARÍA AGULLÓ SALVADOR
7 SR. SERGIO AZAÑÓN VALIENTE
8 SR. PEDRO GARRIDO NEBREDA
9 SR. IVÁN SÁNCHEZ VALERO
Suplents:
1 SRA. ANDREA SAN MARTÍN NOGUÉS
2 SRA. MARÍA PILAR BERLANGA GONZÁLEZ
3 SR. EMILIO GARCÍA PÉREZ
4 SR. MOISÉS VILLORA PIQUERAS
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA TERESA LIDON BABILONI PALAU
2 DON FERRAN RENAU CASTILLO
3 DON DAVID SEGURA ESCUDERO (Independent)
4 DOÑA RUTH RICO NIELSEN (Independent)
5 DON VICENTE MIGUEL NEBOT MENCHON
6 DON MANUEL FUNES GAVILAN (Independent)
7 DOÑA ISABEL VIDAL MARISCAL (Independent)
8 DON LUIS MIGUEL CABO PORTOLES (Independent)
9 DOÑA ALBA CASTILLO LLORENS (Independent)
Suplents:
1 DON MIGUEL PUCHOL ALLEPUZ
2 DOÑA VIRTUDES FUNES GAVILAN (Independent)
3 DON FERNANDO FALOMIR GRANELL (Independent)
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2805
Circumscripció Electoral: Vilanova d’Alcolea
1.- AGRUPACIO VILANOVINA INDEPENDENT (AVI)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON PEDRO BORT VIDAL
2 DON JOAQUIN LABORDA MARTINEZ
3 DON FRANCISCO JOSE OLLER CAPDEVILA
4 DOÑA VICENTA SAURA RAMBLA
5 DOÑA MONTSERRAT PALERMO MATEU
6 DON FRANCISCO FALOMIR CINTO
7 DON ANDRES CRESPO RAMBLA
Suplents:
1 DOÑA VICTORIA VALLS TENA
2 DOÑA BEATRIZ SAURA FERRERES
3 DON GUILLLERMO MARTINEZ BORT
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON FRANCISCO JOSE PORCAR VIDAL
2 DON RAFAEL GUIMERA MONTAÑES
3 DON VTE. PABLO FARNOS DE LOS SANTOS
4 DOÑA Mª TERESA MONFORT MOLINER
5 DOÑA SONIA BELLMUNT SAURA
6 DOÑA ELENA PUCHOL SESENTA
7 DOÑA LUCIA BELLMUNT BERNAT
Suplents:
1 DON JOSE MANUEL RAMBLA SAURA
2 DON JOSE JOAQUIN PRADAS SAURA
3 DOÑA TERESA RAMBLA SAURA
Circumscripció Electoral: Vilar de Canes
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON LUCIANO FERRER PONS
2 DON ELISEO ESCRIG MONFERRER
3 DON JUAN VIDAL ESCRIG
4 DON MIGUEL ANGEL ANDREU GIL
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON RAFAEL GARCIA GARCIA
2 DON AURELIO PITARCH ESCRIG
3 DON JOSE FRANCISCO BELTRAN GARCIA
4 DON RAFAEL GUILLERMO RIPOLLES MESTRE
B.O.P. DE CASTELLÓ 2806 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Vilavella (La)
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE LUIS JARQUE ALMELA
2 DON JOSE Mª BARRES BELTRAN
3 DON ROBERTO VICENT FERRANDIS
4 DOÑA MARIA VICTORIA MARTINEZ FERNANDEZ
5 DON JOSE LUIS SALES MARTINEZ
6 DOÑA Mª DOLORES MAZARIAS AZNAR
7 DON VTE. LUIS ARNAU MARTINEZ
8 DOÑA ROSA ANA RECATALA ADSUARA
9 DON ELOY BENITO ROMERA LAVIRGEN
10 DOÑA SILVIA CABALLER ALMELA
11 DON JOSE Mª NOTARI LLORENS
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON SEBASTIA ROGLA RECATALA
2 DOÑA VICTORIA EUGENIA PERIS MARTINEZ
3 DOÑA CARMEN SALES CABALLER
4 DOÑA REBECA GIMENO ROMERO
5 DON JUAN MANUEL RUBIO CAPITAN
6 DOÑA JOANA PARRA VICENT
7 DON DAVID SALES VICENT (Independent)
8 DOÑA LORENA ROGLA MARTINEZ
9 DOÑA MARIA ROSARIO MARTINEZ TRAVER
10 DON JOSE RAMON NEBOT ARNAU
11 DON JUAN LUIS CARRATALA CABALLER
Suplents:
1 SON SEBASTIAN CLOFENT NAIXES
2 DOÑA RAQUEL PARRA VICENT
3.- UNIÓ VALENCIANA-LOS VERDES ECOPACIFISTAS (UVLVE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA CARMEN NAVARRO ROIG
2 DON AMADO PASCUAL MORA MONLLEO
3 DOÑA MARIA TERESA MECHO FERRANDIS
4 DON JOSE LUIS PALASI ZARAGOZA
5 DON DOMINGO JAVIER RODRIGUEZ DARAS
6 DON JOSE LUIS SALES CABALLER
7 DOÑA LAURA TRAVER MARTINEZ
8 DON JORGE DANIEL VERA BERTOMEU
9 DON FERNANDO ARNAU MARTINEZ
10 DON RICARDO PLA ZARAGOZA
11 DON JOSE JUAN ESBRI NAVARRO
Suplents:
1 DON FERNANDO ARNAU VERA
2 DON JUAN VICENTE SORRIBES PORTALES
Circumscripció Electoral: Villahermosa del Río
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON LUIS RUBIO CATALÁN
2 DOÑA ROSA Mª FLOR BOU
3 DON EUGENIO BADENAS CELADES
4 DOÑA ELENA GLORIA GUILLAMÓN SEGUER
5 DON ALFONSO SOLSONA GARCÍA
6 DOÑA ESTER IBÁÑEZ BOU
7 DON JUAN BENAGES ISERTE
Suplents:
1 DON JUAN JOSÉ CIRILO CELADES GARCÍA
2 DON PABLO JOSÉ BOU CABEDO
3 DON FRANCISCO BENAGES PORCAR
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE ANTONIO GUAL GIMENO
2 DON BENITO GARCIA GARCIA
3 DON JORGE LLUPART NAVAS
4 DOÑA MARIA DEL CARMEN GIMENO GUILLAMON
5 DON JUAN MANUEL GARCIA BENAGES
6 DON VICENTE JOSE FERRIS MALONDA
7 DON RUFINO RAMON PALANQUES PORCAR
Suplents:
1 DOÑA AMADA SOLSONA LEON
2 DON JOSE MANUEL MAS CHILLIDA
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2807
Circumscripció Electoral: Villarreal / Vila-real
1.- PARTIT INDEPENDENT VILA-REAL (P.I.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON SANTIAGO CRISTIAN CASTELLO DE MOYA
2 DON JAIME ALBIOL GOMEZ
3 DOÑA ANA CRISTINA ORTELLS CERISUELO
4 DOÑA MARIA DOLORES CABEDO HERRERO
5 DON GHEORGHE MATACHE
6 DOÑA TERESA MONZÓ BRANCHADELL
7 DOÑA MARIA ANTONIA CERDA NAVARRO
8 DON FRANCISCO VILLANUEVA REDÓN
9 DON PEDRO JAVIER CASTILLO MORCILLO
10 DOÑA GEMMA SEGOVIA DE MOYA
11 DON JOSE ANTONIO SOLSONA IBAÑEZ
12 DOÑA MARIA JOSE ROIG RUBIO
13 DOÑA GEORGINA MESEGUER ESTELLER
14 DOÑA VALLES LOPEZ SANCHEZ
15 DON EDUARDO CABEDO OLMOS
16 DON ENRIQUE QUEROL TORRECILLA
17 DOÑA PALOMA SORIANO LOPEZ
18 DOÑA NATIVIDAD DIAZ-PERONA ANGULO
19 DON VICENTE MANUEL BENLLIURE MONTALBAN
20 DON AURELIO GIMENEZ GIL
21 DON JOSE PASCUAL LLOP FORES
Suplents:
1 DOÑA ROSA ADELINA CASTELLO DE MOYA
2 DON ZHUO QI WU
3 DOÑA ADELINA DE MOYA MORENO
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JUAN JOSE RUBERT NEBOT
2 DON RAMÓN TOMÁS CESPEDES
3 DOÑA TERESA ANDRES MEDINA
4 DON FCO. JAVIER NACHER MARTÍ
5 DOÑA Mª LUISA PORCAR CANO
6 DON ALFREDO SANZ CORMA
7 DON IGNACIO CLAUSELL MARTIN
8 DOÑA ANA DELFINA MARTIN MORENO
9 DON JUAN LUIS FABREGAT SEMPERE
10 DOÑA Mª DOLORES GIRONA LLOBREGAT
11 DON HECTOR FOLGADO MIRAVET
12 DON MANUEL MEZQUITA MONZO
13 DOÑA BEATRIZ SERRA RUBERT
14 DOÑA MARIA DOLORES CASTELLET FONT
15 DOÑA EVA MARIA BATALLA ALGILAGA
16 DOÑA CRISTINA TERREN MATAMOROS
17 DON PASCUAL LLOP TAMBORERO
18 DOÑA Mª NIEVES ADSUARA CABEDO
19 DON ALEJANDRO CASALTA MARTÍ
20 DON FRANCISCO TIRADO BLAZQUEZ
21 DON ALEJANDRO FONT DE MORA TURÓN
Suplents:
1 DON MANUEL TELLOS CORTÉS
2 DOÑA LAURA MUÑOZ ANDRES
3 DON FRANCISCO ARRUFAT BROCH
3.- BLOC NACIONALISTA VALENCIA (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOÑA MARIA GRACIA MOLES GARCIA
2 DON PASCUAL BATALLA LLORENS
3 DON ANTONI PITARCH FONT
4 DOÑA SANDRA QUEMADES BELTRAN
5 DON DOMINGO JUAN FONT PITARCH
6 DON MIQUEL NOTARI IBAÑEZ
7 DOÑA MONICA ALVARO CEREZO
8 DON FRANCISCO JAVIER OCHANDO MANZANET
9 DON VICENT FELIP ENRIC GRANGEL GIMENEZ
10 DOÑA MARIA ISABEL INMACULADA CASTILLO ESTELLER
11 DON XAVIER MARIA MANZANET NEBOT
12 DOÑA JOSEFINA CERISUELO ISERTE
13 DON JOSE PASCUAL SANCHO RUBERT
14 DOÑA MARIA CONCEPCION JUAN POY
15 DON RAMON TORNER AMOROS
16 DON PASCUAL AYET LOPEZ
17 DOÑA MARIA PILAR BARTOLL HERRERO
18 DON ELIAS CASALTA CARDA
19 DOÑA JOSEFINA PITARCH ALMELA
20 DOÑA CARMEN NAVARRO GIL
21 DON LEANDRO ADSUARA LLORENS
Suplents:
1 DON MANUEL CANOS CABEDO
2 DOÑA LOURDES VIDAL BERNAT
4.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE BENLLOCH FERNANDEZ
2 DON ANTONIO JAVIER SERRALVO GUARQUE
3 DOÑA MARIA SABINA ESCRIG MONZO
4 DON JOAN VICENT SEMPERE BROCH
5 DOÑA SILVIA GOMEZ REY
6 DON FRANCISCO ANTONIO VALVERDE FORTES
7 DOÑA ROSARIO ROYO NAVARRO (Independent)
8 DOÑA MARIA CARMEN PESUDO CANTAVELLA
9 DON MANUEL ANGEL GIL PEREZ
10 DOÑA OLGA NAVARRO LUJAN (Independent)
11 DON ALEJANDRO TORRES TOMAS (Independent)
12 DOÑA MARIA RAIMUNDA CARRETERO PERONA
13 DOÑA MIRIAM CARAVACA MONZO
14 DON JUAN JOSE BELLES NEBOT
15 DON EZEQUIEL FRANCO LOPEZ
16 DOÑA BEATRIZ HERRERO POVEDA
17 DON JUAN JOSE GARCIA RAMOS
18 DOÑA CARMEN GLORIA PITARCH GIL
19 DON ALBERTO GORDO GARCIA-MADRID
20 DON OSCAR ENDRINO RIOS
21 DOÑA GLORIA BORT MEZQUITA
Suplents:
1 DOÑA TERESA FAUSTO MANZANO
2 DOÑA CARMEN REY VAZQUEZ
3 DON JOSE MIGUEL MARTIN MARTIN
5.- ESQUERRA REPUBLICANA PAIS VALENCIÀ-ACORD
MUNICIPAL (ERPV-AM)
Ordre Nom i Cognoms
1 EN SANTIAGO CORTELLS RODRIGUEZ
2 NA MARIOLA BISBAL CAPELLA
3 EN MANEL ISIDRE LLORENS GONZALEZ
4 NA MARGARITA SAFONT JORDA
5 N’ALEIX EIXEA VILANOVA
6 EN JOSEP ANTONI MARCO SERRANO
7 EN JOSEP PASQUQAL FONT ROMERO
8 NA MARIA MARIN PIQUER
9 N’OSCAR RUBERT FONTE
10 EN PASQUAL VICENT USO PITARCH
11 NA ADORACIO SAURA LLORENS
12 EN PASQUAL CHABRERA CALPE
13 EN JORDI ARENOS FALCO
14 NA MARIA CARMEN GOMEZ MARTINEZ
15 EN JOSEP VICENT DONET VILAR
16 NA LAURA CORTELLS RODRIGUEZ
17 NA CONCEPCION GONZALEZ DOMENECHA
18 NA MARIA LUZ SANCHEZ GARCIA
19 NA PAULA LOPEZ MOYA
20 EN JOAN ENRIC PALMER BROCH
21 NA EUGENIA GUZMAN ORTELLS
6.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D´ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR: ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 SR. ALVARO ESCORIHUELA MARTIN
2 SRA. ANA MARIA CLARAMONTE MARTINEZ
3 SRA. MARIA TERESA PIQUER PALACIOS
4 SR. MAURICIO GUILLERMO MOTA GARCIA
5 SRA. MARIA FERNANDA DIAZ PLA
6 SR. VICTOR MANUEL MORA MARIN
7 SRA. MATILDE DEL CARMEN COSTA CERISUELO
8 SR. ANDRES MARTINEZ HERVAS
9 SRA. NEUS FUSTER COSTA
10 SR. JOSE LUIS MARTINICORENA TABERNA
11 SRA. ANA MARIA MARROYO ROIG
12 SR. JOSE JUAN NAVARRO LORENZO
13 SRA. MARIA TERESA COSTA CERISUELO
14 SR. TOMAS DE LA VEGA BENITO
15 SRA. MARIA TERESA FONT CATALUÑA
16 SR. ALVARO ESCORIHUELA CLARAMONTE
17 SRA. MARIA ELVIRA BUFORN FERRANDO
18 SR. PEDRO CLAUSELL ORTELLS
19 SRA. LETICIA DOLORES ROCHERA GAVARA
20 SR. FRANCISCO CORMA BURORN
21 SRA. PATRICIA CABALLERO ARANDA
Suplents:
1 SR. FRANCISCO CORMA CANOS
2 SRA. JUANA MARTINEZ PLAZA
3 SR. JOSE ANTONIO RUIZ SANCHEZ
7.- COALICIÓ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON RICARDO GOTERRIS CARREGUI
2 DOÑA MARIA DOLORES MIRALLES ENRIQUE
3 DON CARLOS DELMAS MARTIN
4 DOÑA MARIA CONCEPCION BARREDA ALMELA
5 DON JUAN VICENTE BARRES RECATALA
6 DON RICARDO GOTERRIS GUMBAU
7 DOÑA ANA VERNIA MIRALLES
8 DON JUAN LUIS MARTÍN BENLLOCH
9 DON EDGAR AYET PALLARES
10 DOÑA DAVINIA HEREDIA TRAVER
11 DON JOSE ANTONIO MOLINA MONTALVO
12 DON SANTIAGO VERNIA MARTINEZ
13 DOÑA ROSA PASCUAL ARNAL
14 DOÑA MERCEDES NACHER MARI
15 DON SALVADOR MONTOLIU ORTI
16 DON JOSE MANUEL ESTEBAN MONFERRER
17 DOÑA CARMEN CLIMENT PEREA
18 DON BARTOLOMÉ RIPOLLES LOPEZ
19 DON ELISEO SALVADOR TRAVER
20 DOÑA VICENTA JOSE GUMBAU CLIMENT
21 DON JUAN CARLOS SORIA SANCHEZ
Suplents:
1 DON JOSE GURILLO MIRA
2 DON JOSE DANIEL DELMAS MEZQUITA
3 DOÑA MARIA JOSE LOPEZ CASTILLO
B.O.P. DE CASTELLÓ 2808 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Vistabella del Maestrazgo
1.- CANDIDATURA PER VISTABELLA (CPV)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSE JOAQUIN GUAL ARNAU
2 DON EDUARDO MARTINEZ TRILLES
3 DOÑA PURIFICACION MOLINER GUAL
4 DOÑA ROSALIA ELENA GONELL PORCAR
5 DOÑA MARIA TERESA VAYA VIDAL
6 DOÑA MANUELA SALVADOR SALVADOR
7 DOÑA MARIA CARMEN VICENTE SALVADOR
Suplents:
1 DON FRANCISCO SALVADOR SALVADOR
2 DON VICENTE EDO TRILLES
3 DON JAVIER MIRAVET FORES
2.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOSÉ PITARCH VICENTE
2 DOÑA JUANA ROSA MONFORT MOLINER
3 DON ALFREDO LUCIANO MONFORT FOLCH (Independent)
4 DOÑA ROSARIO BASILIA TENA PERIS
5 DOÑA ANGELINA EDO TENA (Independent)
6 DOÑA YOLANDA CARMEN TENA SOLA-VERA
7 DON DAVID SALVADOR MONFORT
Suplents:
1 DON RAMÓN SALVADOR ROBRES
2 DOÑA GISELA TENA PIQUERES
3 DOÑA Mª ROSA CASTILLO LÓPEZ
Circumscripció Electoral: Zucaina
1.- PARTIT POPULAR (P.P.)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON ALFREDO VIDAL NEBOT
2 DON SALUSTIANO IBÁÑEZ ZAFON
3 DON EMILIO FLOR MONTOLIO
4 DON ANDRÉS JULIÁN FLOR
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DON JOAQUIN PERIZ OLARIA
2 DON JUAN HONRUBIA PEREZ (Independent)
3 DON JOSE BENAGES PERIZ (Independent)
4 DON JOSE MARIA IBAÑEZ ZAFON (Independent)
Circumscripció Electoral: Aín
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA CARMEN SALVADOR LENGUA
2 HERMINIO LENGUA ROCHERA
3 ISMAEL BUONAMISIS FERRARA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 RICARDO MIRO BALLESTER (Independent)
2 PASCUAL SORRIBES PIQUER (Independent)
3 ESTEBAN FRANCISCO GIMENO-BARON GARCIA
(Independent)
Circumscripció Electoral: Alcudia de Veo
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 SALVADOR ELISEO BALLESTER MARCO
2 JUAN BAUTISTA PALLARÉS BALLESTER
3 SANTIAGO DEL PILAR CARCELLER CENTELLES
4 JOSE VICENTE PALLARÉS VILLALBA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA CARMEN ALOS HERRERA
2 ROGELIO BALLESTER PALLARES
3 ENRIQUE NIUBO EDO
4 MARIA ISABEL CABEZAS HERRERO
5 MARIANO MOLINA PALANQUES
JUNTA ELECTORAL DE ZONA – SOGORB
Circumscripció Electoral: Alfondeguilla
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 SALVADOR VENTURA BERENGUER
2 MANUELA VILALTA VILALTA
3 ISABELINO FONFRÍA CLAVELL
4 MIGUEL JOSÉ PIQUER VALLS
5 MARIA MERCEDES VALLS VILALTA
6 JUAN CARLOS MARTÍNEZ ANDRÉS
7 RECAREDO HERRERO RODRÍGUEZ (Independent)
Suplents:
1 JOSE MARÍA VENTURA FONT
2 JOSÉ VALLS CARRERAS
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ-ELS VERDS ESQUERRA
ECOLOGISTA P.V. (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANGEL FONT PIQUER
2 FERNANDO PASCUAL GALINDO HERRERO
3 EMPAR MARTÍNEZ CLAVELL
4 TOMÁS ANDRÉS GÓMEZ
5 MARÍA PURIFICACIÓ GANAU GÓMEZ
6 JOSEP ANTONI CLAVELL VILLALBA
7 MARÍA VIRGINIA GÓMEZ FONT
Suplents:
1 MARIO MARÍN HERRERO
2 FRANCESC GÓMEZ FONT
3 VICENT SEGARRA GÓMEZ
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 PEDRO ROBLES RODRIGUEZ
2 ALEJANDRO PIQUER ANDRES (Independent)
3 JORDI FONT CARRERAS (Independent)
4 TERESA RODRIGUEZ GALINDO (Independent)
5 JOSE ANTONIO FERNANDEZ GALINDO
6 OSCAR MARIN HERRERO (Independent)
7 MANUELA BLAZQUEZ HERRERO
Suplents:
1 DELFIN BERENGUER CLAVELL
2 CONCEPCIÓN RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
Circumscripció Electoral: Algimia de Almonacid
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAFAEL EDUARDO GONZÁLEZ MOLINA
2 JOSE MANUEL TERREN ORENGA
3 EDUARDO BLAY ORENGA
4 JOSE BERNARDO SÁNCHEZ BLÁNQUEZ
5 RAFAEL PÉREZ PÉREZ
6 FRANCISCO MANUEL GIMENO NAVARRO
7 MARIA TERESA SÁNCHEZ GIMENO
Suplents:
1 JOSE PABLO SÁNCHEZ GIMENO
2 LUIS GIMENO OSUNA
3 GONZALO RICOLFE BLAY
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 GABRIEL MANUEL ABAD GONZALEZ
2 RAFAEL CALVO PEREZ (Independent)
3 MIGUEL ANGEL CORTES LAZARO (Independent)
4 MARIA AMPARO GONZALEZ GONZALEZ
5 MIGUEL GRANELL AUCEJO
6 VICENTE RUIZ GIMENO
7 BEATRIZ ROMERO PUIG
Suplents:
1 ASCENSION MARTINEZ LUCAS
2 CARMEN MARTIN MARTIN
3 MARIA LUZ SERRANO SOLIS
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2811
Circumscripció Electoral: Almedíjar
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANGELINO ISIDRO TORRES LATORRE
2 MARIA ASCENSIÓN TORRES MIRALLES
3 JOSE ANASTASIO BERBIS CHIVA
4 VICENTE JOSÉ ESCRICH PEÑA
5 JUAN CARLOS FUSTER GINÉS
6 MARÍA ÁNGELES LATORRE QUERALT
7 JOSÉ CHIVA MIRALLES
Suplents:
1 ASCENSIÓN GINÉS LATORRE
2 ÁNGEL FUSTER MIRALLES
3 MARÍA ÁNGELES TORRES NAVARRO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSÉ ESTEBAN VILLANOVA PÉREZ (Independent)
2 ANTONIO GINÉS MONZONÍS (Independent)
3 JUAN ANTONIO CASTAÑER CRESPO (Independent)
4 MARÍA ANGELES LATORRE GONZÁLEZ (Independent)
5 RUBÉN GINÉS GONZÁLEZ (Independent)
6 MIGUEL GIJÓN SEGARRA (Independent)
7 MARÍA ISABEL GINÉS TORRES (Independent)
Suplents:
1 MARÍA PUERTAS MOLINA (Independent)
2 LUIS LATORRE PÉREZ
3 JOAQUÍN TEODORO FUSTER LATORRE
Circumscripció Electoral: Altura
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAFAEL RUBIO SELLES
2 VICENTE SALVADOR SIERRA
3 ESTER GARCÍA GEA
4 ANA MARÍA VIDAL GIL
5 MANUEL SELLES LOZANO
6 ROBERTO GARNES SOLER
7 MARIA PILAR ROCA GUILLAMON
8 VICENTE ALIAGA MUÑOZ
9 MIGUEL ANTONIO NOVELLA SIERRA
10 ROSARIO MONTALBAN GIL
11 ROBERTO MAÑEZ GIL
Suplents:
1 JOSE VICENTE PORTOLES CEBRIAN
2 JOSE EUSEBIO RODRIGO GOMEZ
3 JOSE PRIETO TORRES
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 DANIEL LAZARO BLASCO
2 VICENTE GORRIZ MARQUES
3 VICENTE JOSE LOZANO TORREJON
4 CRISTINA LOZANO SALVADOR
5 LUCIA MARTINEZ SANCHEZ
6 GUADALUPE BALLESTAR SIERRA
7 MARIA LUISA BENEDICTO GIL
8 JUAN LUIS TEN MAÑEZ
9 VIRGINIA LATORRE VIVAS
10 BLANCA BONANAD ABAD
11 RICARDO MANUEL MARTINEZ LOZANO
Suplents:
1 RAFAEL BLASCO RODRIGUEZ
2 JUAN LOZANO CAROT
3 JOSE MANUEL BONANAD MARQUES
3.- INICIATIVA POR ALTURA (IPA)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANTONIO AZNAR MARTÍN
2 CARMEN ORS MARQUÉS
3 EMILIO GARCÍA CALVO
4 JUAN JOSÉ MAÑERO MARTÍ
5 MARÍA JOSÉ RODRÍGUEZ PÉREZ
6 MANUEL IBÁÑEZ ARNAU
7 RIGOBERTO CAROT SALVADOR
8 RAMÓN MARTÍNEZ JÁRREGA
9 OSCAR MANUEL VENTURA BAS
10 JOSE MANUEL LÓPEZ BLAY
11 FEDERICO JOSÉ MARQUÉS BLASCO
Suplents:
1 MARÍA ÁNGELES JÁRREGA LOZANO
2 ANGEL VICENTE MARQUÉS BLASCO
3 JOSÉ BLASCO SIERRA
4.- COALICIÒ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 TRIFÓN ORDUÑA CLEMENTE
2 ISABEL GARCÍA CARO
3 GEMMA LORENTE RAIGAL
4 JOSÉ MANUEL CARNACEA REINA
5 AMADEO RODRIGO COLÁS
6 RICARDO GARCÍA VICENTE
7 CONSUELO BORRÁS MARCH
8 ROSA MARÍA MARÍ MARTÍNEZ
9 MIGUEL MARTÍNEZ MERÍN
10 JOSÉ GARCÍA CARRETERO
11 LUISA CARO LORA
Suplents:
1 HAJNALKA KONYU
2 IOAN CIUPE
B.O.P. DE CASTELLÓ 2812 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Arañuel
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSÉ MANUEL CATALÁN SALVADOR
2 JOSÉ ANTONIO RAMÓN SORIA
3 RAMÓN MORTE VILLALONGA
4 JUAN ALBERTO CATALÁN SALVADOR
5 JUSTO PALOMARES MORTE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JORGE GIMENO GIMÉNEZ (Independent)
2 LAUREANO PÉREZ MURCIANO
3 MERCEDES ISABEL IGUALADA DUAL
Circumscripció Electoral: Artana
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ENRIQUE VILAR VILLALBA
2 DOLORES VILAR MARTÍ
3 JOSÉ PASCUAL LENGUA VICENT
4 MARIA TERESA SORRIBES IBÁÑEZ
5 RUBÉN PITARCH SALES
6 JORGE CAÑADA SILVESTRE
7 MARÍA TERESA SALES LLIDÓ
8 ALFREDO TRAVER PLA
9 JUAN JOSÉ MARTÍNEZ URBÁN
Suplents:
1 BENJAMÍN VILLALBA LLIDÓ
2 ESTER SORRIBES SILVESTRE
3 RAÚL CAÑADA SILVESTRE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAFAEL PITARCH GIMENO
2 MARIA DEL MAR MOROS VILAR
3 ENRIQUE PALLARES VILAR
4 SALVADOR VICENTE FERRANDIS ORENGA
5 MARIA NELIA VILLAR SORIANO
6 RAUL MUCHOLA ORDOÑEZ
7 JUAN RICO HERRERO
8 IRENE PITARCH ANDRES
9 AMPARO SILVESTRE BLASCO
Suplents:
1 ANGEL VICENTE-RUIZ RUIZ
2 FRANCISCA BLASCO SALES
3 MARIA CARMEN VILAR BALAGUER
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2813
Circumscripció Electoral: Azuébar
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 GERARDO MIRAVETE ZORRILLA (Independent)
2 JUAN ANTONIO ESCUDER LLOBREGAT (Independent)
3 FRANCISCO JAVIER ZORRILLA LÓPEZ (Independent)
4 JUAN MOLINA MURRIA
5 CONCEPCIÓN ESCRIG ZORRILLA (Independent)
6 JOSÉ LUIS CONEJERO GARCÍA (Independent)
7 MARÍA JOSÉ ESTEBAN HERNÁNDEZ
Suplents:
1 JOSÉ MANUEL RAMÍREZ MOLINA
2 MARÍA CARMEN BERNAT CUBELLS
3 RICARDO MURRIA SOLER
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 FABIAN MOLINA MIRAVETE
2 JUAN JOSÉ GÓMEZ GÓMEZ
3 FRANCISCA MARCILLA FLORES
4 JUAN GONZÁLEZ GÓMEZ
5 ESPERANZA GÓMEZ MURRIA
6 JESÚS MARÍA MOLINA SORIANO
7 MARÍA CONSUELO ORTÍN GREGORI
Suplents:
1 VICENTE GASPAR MURRIA GÓMEZ
2 ALICIA MURRIA GÓMEZ
3 HÉCTOR GÓMEZ MURRIA
Circumscripció Electoral: Barracas
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANTONIO SALVADOR CORELL
2 JUAN CARLOS COLLADO MOLINER
3 MARIANO IBÁÑEZ BOLÓS
4 LUIS ORERO SELVI
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA PIEDAD GARCÍA MORÓN
2 LUIS MURRIA PEIRÓ
B.O.P. DE CASTELLÓ 2814 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Bejís
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 HERMINIA PALOMAR PÉREZ
2 JUAN JOSÉ CORTÉS MONTESINOS
3 ANA MARÍA OMBUENA CONTELL
4 LUIS CLEMENTE MACIÁN
5 JAIME CORTINA LEÓN
6 JOSÉ JAVIER CAPILLA MAÑES
7 VICENTE ANTONIO MARCO PÉREZ
Suplents:
1 ANTONIO RUBIO PARIS
2 MANUEL RUIZ GONZÁLEZ
3 JUAN ALBIOL PRADAS
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO MIRALLES FRANCÉS
2 JOSEFA MADRID MARTÍNEZ (Independent)
3 ROMÁN RÍOS FLOR
4 JACINTO CLEMENTE FRANCO
5 LUIS MARCO PÉREZ
6 SERGIO PÉREZ MAÑES
7 ANDRÉS CAPILLA CASTILLO
Suplents:
1 NARCISO JUAN ZORÍO PÉREZ
2 JOSE LUIS GIL LÁZARO
3 JOSÉ VICENTE CORTÉS
Circumscripció Electoral: Benafer
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA PILAR RENART ARAGONÉS
2 AMOR SÁNCHEZ PALLAS
3 PEREGRÍN MARCO MARTÍNEZ
4 FRANCISCO ENRIQUE BELARTE BOIGUES
2.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D’ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 ESTANISLAO JOSÉ MARTÍNEZ UTIEL
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAFAEL BOLÓS NAVARRO
2 ALFONSO FORES IZQUIERDO
3 TRINIDAD PILAR JUAN CALPE (Independent)
4 JUAN SERGIO RUIZ RENART (Independent)
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2815
Circumscripció Electoral: Castellnovo
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUELA DOMINGO ORDUÑA
2 JOSÉ LUIS SORIANO FUSTER
3 EVA PÉREZ TORRES
4 MARIA TERESA GONZALVO LLOP
5 CRISTINA PIQUER CLEMENTE
6 MARÍA MERCEDES BLAY SÁNCHEZ
7 JOAQUÍN LÓPEZ SORIANO
8 MARÍA SOLEDAD LÓPEZ ORDUÑA
9 JOSÉ ANTONIO RODRÍGUEZ LÓPEZ
Suplents:
1 JOSÉ MIGUEL BAQUERO LÓPEZ
2 ANA MOLINA RUBIO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JORGE PICÓ SÁNCHEZ
2 ANTONIO VICENTE LARA ORTÍN
3 ÁNGELA PÉREZ ORTÍN
4 JUAN LUIS MOLINA SÁNCHEZ
5 RAFAEL MORRO CAPILLA
6 MIGUEL ANGEL BLASCO LOZANO
7 MARÍA ANTONIA AUGE LÓPEZ
8 ALFONSO GUAL GUAL
9 RICARDO MATEO LÓPEZ
Suplents:
1 ISIDORO MANUEL CONDE CONDE
2 LAURA CLEMENTE LÓPEZ
3 MANUEL FERNANDO LÓPEZ GIL
Circumscripció Electoral: Caudiel
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MIGUEL SILVESTRE URBAN
2 MARIA ISABEL GARGALLO GASQUE
3 JOSE MARÍA TERRER SÁNCHEZ
4 ANTONIO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
5 MARÍA AMPARO GARGALLO MARQUÉS
6 SUSANA GÓMEZ GRANELL
7 JOSÉ TERRER TORRES
Suplents:
1 TEODORO JOSÉ LÓPEZ DÍAZ
2 EVA MARÍA MEDRANO BOLUDA
3 JOAQUÍN INGLADA ADELANTADO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ISIDRO ESTEBAN PEREZ
2 ANA MARIA GABARDA SANTACRUZ
3 ANTONIO SORIANO ISERTE
4 ROSA ELENA URBAN JARQUE
5 AGUSTIN PASTOR JUESAS
6 ANTONIO ROCA VAZQUEZ
7 MANUEL GOMEZ MUÑOZ
Suplents:
1 RAMON MACIAN VILLANUEVA
2 JOSEFINA IRANZO NAVARRO
3 VICENTE JUESAS TORRES
B.O.P. DE CASTELLÓ 2816 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Chóvar
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ROSA MARÍA MATEO MARCO
2 JUAN ANTONIO CUERVAS AYLLÓN
3 MARINA MONDRAGÓN SOLER
4 LUISA ARACELI PÉREZ SEVILLA
5 MARÍA GANAU GANAU
6 FRANCISCO BELTRÁN CAMPOS
7 MARÍA LUZ GANAU GÓMEZ
Suplents:
1 ARTURO MONDRAGÓN GARCÍA
2 JOSÉ VICENTE PÉREZ SEVILLA
3 JOSÉ MIGUEL GÓMEZ MONDRAGÓN
4 JOSÉ MONDRAGÓN VALERO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA TERESA PALACIOS BELTRÁN (Independent)
2 ALICIA LATORRE MONDRAGÓN (Independent)
3 ALBERTO PEÑA RUBIO (Independent)
4 MARÍA LUZ ORTÍN MORATA (Independent)
5 JOSÉ EZEQUIEL PALACIOS MONDRAGÓN (Independent)
6 JUAN SANTIAGO PÉREZ GANAU (Independent)
7 JOSÉ MARÍA BELTRÁN URBEA (Independent)
Suplents:
1 JOSÉ FRANCISCO SORIANO LATORRE (Independent)
2 REINALDO BELTRÁN PALACIOS (Independent)
Circumscripció Electoral: Cirat
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 CELESTINO BADENAS BADENAS
2 GUILLERNO NAVARRA SOTO
3 JOSÉ BORDONAU GIMENO
4 MANUELA MONZONÍS BARBERÁ
5 VANESA LIBERÓS MOR
6 ALICIA SEGARRA ADELL
7 JUAN MANUEL MONTOLÍO VARGAS
Suplents:
1 VICENTE BRUN ROCHER
2 JOSÉ MIGUEL NAVARRO SARRIÓN
3 MONTSERRAT PALOS GUAS
2.- ACCIÓN REPUBLICANA DEMOCRÁTICA DEL PAÍS VALENCIÀA
(ARDE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSÉ GARCÍA ROBLES
2 JUAN JOSÉ GARCÍA NEGRE
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 CONRADO BÁDENAS BAGÁN (Independent)
2 ANTONIO ALMODÓVAR CAMPOS
3 JOSÉ MARÍA ROYO NAVARRO
4 JUAN ANTONIO GRANELL CHIVA
5 SALVADOR NAVARRETE VENTURA
6 MARÍA TERESA RISOTO CLAUDIO
7 FRANCISCO SORNÍ NEBOT
Suplents:
1 JOSÉ RAMÓN ROYO NAVARRO
2 FRANCESCA GIL ORTEGA
3 CARMEN RUANO QUILES
4 VICENTE SORNÍ GÁVILA (Independent)
Circumscripció Electoral: Eslida
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAFAEL SORRIBES GÓMEZ
2 ESTHER ARNAU SORRIBES
3 EMILIA MANZANA SORRIBES
4 JOSÉ BALLESTER BALLESTER
5 MODESTO JAIME GALINDO
6 JUAN GALINDO LENGUA
7 JOSÉ ARNAU MILLÁN
Suplents:
1 EMILIA SORRIBES SILVESTRE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 CARLOS MIRAVET BATLLE
2 NOEMI ALEIXANDRE ALBIOL
3 DAVID ZORRILLA MONTALT
4 ELEUTERIA GALDON HIDALGO
5 JESSICA MARCO DE MIGUEL
6 JOSE ANGEL GONZALEZ HERRERA
7 JUAN MIGUEL MONDRAGON MIRAVET
Suplents:
1 ANTONIO VINUESA CASES
2 JOSE VICENTE TORRALBA FERRER
3 JOSE VICENTE MONDRAGON DOÑATE
3.- PARTIT SOCIAL DEMOCRATA (PSD)
Ordre Nom i Cognoms
1 LUCÍA DOÑATE SORRIBES (Independent)
2 FRANCISCO JOSÉ DOÑATE GALINDO (Independent)
3 JOAQUÍN DOÑATE DOÑATE (Independent)
4 RAQUEL GALIANA MUÑOZ (Independent)
5 GUILLERMO FRONTERA ÁLVARO (Independent)
6 MIGUEL DOÑATE GÓMEZ (Independent)
7 MARÍA DOLORES LÓPEZ CÁCERES (Independent)
Suplents:
1 MARÍA REYES MIRAVET SORRIBES (Independent)
2 JOSÉ ENRIQUE PALLARÉS MUCHOLA (Independent)
4.- UNIÓ VALENCIANA-LOS VERDES ECOPACIFISTAS (UV-LVE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE MANUEL PITARCH MIRAVET
2 MARÍA TERESA MANZANA SEGARRA
3 GUSTAVO PAULO MANZANA
4 JUAN JOSÉ GARCÍA CARRASCO
5 VICENTE MANZANA GALINDO
6 MANUEL GILABERT RAMIS
7 NATALIA MANZANA SORRIBES
Suplents:
1 VICENTE MIRAVET MONDRAGÓN
2 SONIA MANZANA SEGARRA
Circumscripció Electoral: Fuente la Reina
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 GREGORIO JAVIER LÓPEZ-TAPIA DE DIEGO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MIGUEL SORIANO COLLADO
B.O.P. DE CASTELLÓ 2818 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Gaibiel
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 VICENTE PELAYO CALVETE
2 ESTER GIRALTE SANTAFÉ
3 CLEMENTE JOLI CASTILLO
4 MANUEL PÉREZ MONTEAGUDO
5 MIGUEL LÁZARO TOMÁS PÉREZ
2.- FALANGE AUTÉNTICA (FA)
Ordre Nom i Cognoms
1 CARLOS ESPARZA TORRES
2 ELENA LAURA STOICA
3 JUAN ANTONIO SANCHÍS MONZÓ
4 JAVIER HUERTAS BARRA
5 ESPERANZA PEÑALVER DIEZ
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 LEANDRO PASTOR IZQUIERDO
2 VICENTE FRANCISCO JOLI SANTAFÉ
3 SERAFÍN JOSÉ MARTÍN SOLER
Circumscripció Electoral: Geldo
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA JOSÉ RODILLA GONZALBO
2 VICENTE PURIFICACIÓN MAÑEZ
3 MANUEL ANDRÉS RODILLA SERRANO
4 MARÍA CARMEN DOÑATE TEN
5 MONTSERRAT PURIFICACIÓN BIELSA PIQUER
6 JOSÉ MANUEL MARTÍNEZ CAPILLA
7 MARÍA MAÑES SALAS
Suplents:
1 JOSÉ VICENTE BIELSA LORENTE
2 TRINIDAD MARTÍN REDONDO
3 MIGUEL RODILLA MELIÁN
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL HERNANDEZ BALLESTER
2 ROSA MARIA MAÑES LUNA
3 ANA BLASCO MARTINEZ
4 MANUEL MARTINEZ BIELSA
5 ENRIQUE BIELSA DOÑATE
6 BEGOÑA MAÑES BLASCO
7 MANUEL MOROS MUÑOZ
Suplents:
1 FRANCISCO MAÑES BLASCO
2 MIGUEL JOSE DOÑATE RUEDA
3.- ACCIÓN REPUBLICANA DEMOCRÁTICA DEL PAÍS VALENCIÀA (ARDE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUELA TRASOBARES HARO
2 JOSÉ LLACER MORET
3 CARLOS PÉREZ LLADÓ
4 JOSEFA LACOMBA TRUJILLO
5 MARÍA TERESA DE PABLO MAÑEZ
6 ELVIRA TRASOBARES HARO
7 MARÍA CARMEN SENDER BAYARRI
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2819
Circumscripció Electoral: Higueras
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO GIMENO TORREGROSA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ALBERTO SANCHEZ GINES
Circumscripció Electoral: Jérica
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA NIEVES MARTÍNEZ TARAZONA (Independent)
2 JORGE PEIRÓ RIPOLL
3 JOSÉ HERVÁS MORENO (Independent)
4 JESÚS BELLÓN BALLESTAR (Independent)
5 MONTSERRAT PASTOR VILLALBA
6 FRANCISCO ALEGRE MATEO
7 JUANA ESTEVE IZQUIERDO (Independent)
8 JOSÉ FRANCISCO ÁLVAREZ DELGADO
9 MARÍA TERESA PALOMAR COLÁS
Suplents:
1 ANDRÉS ROS SALVADOR
2 JOSÉ ANGEL TAMARIT SÁNCHEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANGEL GIL ORDAZ
2 GONZALO MATEO CORTES
3 JULIANA ROS LIZANDRA
4 AMADEO EDO SALVADOR
5 CLARA CORTES PEREZ
6 JESUS AUCEJO NOGUERA
7 MARIA DOLORES PEIRO RAMIREZ
8 MARIA DOLORES COLLADO DOMINGO
9 SANTIAGO CORTES CAMPOS
Suplents:
1 JOSE FRANCISCO MILLA RAMIREZ
2 REMIGIO GALLEGO LIDON
3 ISABEL CAMPOS BARON
3.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D’ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 JESÚS MONLEÓN PEIRÓ
2 MARÍA LUISA DOMINGO LIDÓN
3 JESÚS NAVARRO RODRÍGUEZ
4 MARIA ISABEL PITARCH GUILLÉN
5 SANTIAGO CAMPOS TARAZONA
6 SONIA CORTÉS VERGAZ
7 JOSE MANUEL MARES ROIG
8 JUAN MIGUEL LAFUENTE GARCÍA
9 JUAN JOSÉ CORTÉS VERGAZ
Suplents:
1 DIONISIO CUADRA RODRÍGUEZ
2 JOAQUÍN LIDÓN MARCO
3 WENCESLAO LAFUENTE BARRACHINA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2820 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Matet
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO JAVIER OLASO VALERO
2 BENIGNO GARCÍA CALVO
3 JORGE JUAN MORENO PÉREZ
4 JOSÉ MORTE CASTILLO
5 ALFONSO CALPE MOLINER
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL SALVADOR BLAY
Circumscripció Electoral: Montán
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANTONIO FORNÁS TUZÓN
2 JOSÉ MARTÍN LÓPEZ
3 MIGUEL ANGEL GUILLÓN BELLIDO
4 PILAR DESAMPARADOS ESTEVE BORRÁS
5 JAVIER SIMÓN BORT
6 MARGARITA SÁNCHEZ NAVARRO
7 FRANCISCO JAVIER FORNÁS TUZÓN
Suplents:
1 VICENTE CALPE BAGÁN
2 JOAQUÍN GAYETE SOLSONA
3 RAUL FAUSTINO IBÁÑEZ IBÁÑEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 EDUARDO GARCÍA MONTOLIU
2 VICENTE MARTÍNEZ LLEONART
3 DIEGO JOVER MORENO
4 MARÍA DESAMPARADOS MILIÁN MOYA
5 LEONOR CARMEN GUIÑÓN MONTOLIU
6 MARÍA DE LOS REMEDIOS DE JUAN MORAL
7 LORENA JOVER GUIÑÓN
Suplents:
1 JUAN JOSÉ DE JUAN FERNÁNDEZ-GETINO
2 MAURO JOVER GUIÑÓN
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2821
Circumscripció Electoral: Montanejos
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 LAUREANO SANDALINAS GIL
2 VICENTE JOSÉ IBÁÑEZ CATALÁN
3 TERESA ROSARIO GALIANA TORRES
4 ALBERTO GIL MOYA
5 FILOMENA PÉREZ PASCUA
6 MARÍA LUISA BENET SALVADOR
7 EVELIO DESCALZO VENTURA
Suplents:
1 CARLOS GIL COLLADO
2 YOLANDA HERNÁNDEZ ALEJO
3 JOSÉ JOAQUÍN SANTABIBIANA TARAZONA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MIGUEL SANDALINAS COLLADO
2 AURELIO BAGAN LOPEZ
3 MARIA JOSE FERRER BURGAL
4 MARIA TERESA MONTOLIO FORNAS
5 MANUEL ONOFRE GIL COLLADO (Independent)
6 ILDELFONSO PEIRO JUAN (Independent)
7 MIGUEL GIL ANDREU
Suplents:
1 CARLOS FORNAS COLLADO
2 VALENTIN COLLADO FORNAS
Circumscripció Electoral: Navajas
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSÉ VICENTE TORRES ESCRIG
2 RAFAEL GIL PALOMAR
3 AMALIA SABIO MUÑOZ
4 CRISTINA VILLALBA ARÁNDIGA
5 VICENTE SANDALINAS FERNÁNDEZ
6 NOELIA MAÑEZ PARDINES
7 ENCARNACIÓN MONTAÑANA LATORRE
Suplents:
1 MARÍA PILAR MILLÁN BORRÁS
2 RAFAEL GIL ARNAL
3 VICENTE BADÍA GASCÓN
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 VICENTE ALMIÑANA ALBERT
2 LUIS ROSALEN TORRES
3 MANUEL MIGUEL TORRES BLASCO
4 MANUEL VILLALBA MARTINEZ
5 RAFAEL TORRES TELLO
6 RAFAEL GIMENEZ SAMPER
7 PATRICIA ANGELA TORRES ESPAÑA
Suplents:
1 CONSUELO MARTINEZ BIELSA
2 MARIA DOLORES MARTINEZ MOLINA
3 ANGEL GARCIA GOMEZ
3.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ-ELS VERDS ESQUERRA
ECOLOGISTA P.V. (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSÉ DOMÍNGUEZ SOLER
2 RAFAEL DUESO VILLAR
3 VICENTE SÁNCHEZ ORTELLS
4 ANGEL CERVERA FERNÁNDEZ
5 MARÍA MATILDE GÓMEZ FONT
6 MARÍA ISABEL BON FONT
7 SALVADOR CLAVELL VILLALBA
4.- COALICIÒ VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 JAIME AVIÑÓ CARBALLIDO
2 MARÍA ISABEL ADELANTADO LÓPEZ
3 ANA CARMEN AVIÑÓ CARBALLIDO
4 MARÍA JESÚS AVIÑÓ CARBALLIDO
5 MIGUEL ANGEL VALERO FLORES
6 ANTONIO MANUEL RESA MUÑOZ
7 JOSÉ IVÁN ESPINOSA LLORET
Suplents:
1 JULIO GARCÍA MARCO
2 IGNACIO ISIDORO PLÁ
B.O.P. DE CASTELLÓ 2822 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Pavías
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA CARMEN VIVES PÉREZ
Suplents:
1 DAVID ESTEBAN PÉREZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MIGUEL BELIS SORIANO
Circumscripció Electoral: Pina de Montalgrao
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA ÁNGELES MURRIA BELMONTE
2 MARÍA ISABEL IZQUIERDO MACIÁN
3 GUILLERMO ÁNGEL CLEMENTE ÁVILA
4 SERGIO ALCODORÍ HERRERO
5 JOSÉ FRANCISCO NAVARRO CORTÉS
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE CORELL MARTI
2 DANIEL ELOY CLEMENTE IZQUIERDO
3 JOSE MIGUEL IZQUIERDO TEL (Independent)
4 JESUS MARTINEZ MARTINEZ
5 ANTONIO CHAVES SANCHEZ (Independent)
3.- ESQUERRA UNIDA-ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D’ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 LUIS SABAYÉS HERRERO
2 VÍCTOR GARCÍA CLEMENTE
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2823
Circumscripció Electoral: Puebla de Arenoso
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 EUSEBIO GARGALLO TARRASÓN
2 EUSEBIO BORONAT CALPE
3 MIGUEL ANGEL SALVADOR VILLANUEVA (Independent)
4 AURORA MONTE NAVARRO (Independent)
5 PABLO COLLADO VALENCIANO (Independent)
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL LLOPIS CAPELL (Independent)
2 CARMEN ASUNCIÓN GONZÁLEZ SAURA (Independent)
3 JORGE GIMENO CATALÁN (Independent)
Circumscripció Electoral: Sacañet
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MIGUEL GÁMIZ GÁMIZ
2 DANIEL ORERO GÓMEZ
3 ROBERTO GIL LOZANO
4 JOSÉ VICENTE GIL GÁMIZ
5 MANUEL LOZANO LOZANO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANTONIO TOMÁS MORIEL FERNÁNDEZ
2 ELENA MARÍA ALCAIDE ROMERO
3 JUAN SANTIAGO ALCAIDE ROMERO
4 MANUEL VEGA PALMA
5 ERNESTO ORERO PÉREZ
B.O.P. DE CASTELLÓ 2824 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Sogorb
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAFAEL CALVO CALPE (Independent)
2 MANUEL MARTÍN SÁNCHEZ
3 SOLEDAD SANTAMARÍA LARA
4 ÁNGEL BERGA PÉREZ (Independent)
5 SUSANA BOLUMAR ASENSIO
6 FRANCISCO JOSÉ TORTAJADA AGUSTÍ (Independent)
7 VICENTE HERVÁS GARCÍA
8 MARÍA AMPARO ESCRIG MARCO
9 MARÍA LUISA BOLUMAR ORDAZ (Independent)
10 VALENTÍN BARTOLOMÉ RAMÓN QUILES (Independent)
11 JOSÉ VICENTE PUCHOL GARCÍA
12 CONSUELO MAGDALENA BENEDITO
13 MIGUEL BARRACHINA ROS
Suplents:
1 VICENTA LOURDES SANZ MUÑOZ
2 PATRICIA PERTEGAZ CALPE
3 JOSÉ IGNACIO CANTÓ PÉREZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 TOMAS POLO POVEDA
2 ENRIQUE VALDEOLIVAS BORRAS
3 FRANCISCO AGUILAR JUAN
4 AMA BELEN GOMEZ GOMEZ
5 MARIA INMACULADA MOURIÑO PAZ
6 LUIS GIL CORTES
7 JUAN MANUEL DOMINGO ZARZOSO
8 MARIA TERESA MARTIN GINES
9 MARIA VICENTA PEDRO MAGDALENA
10 ARMANDO CARBO GOMEZ
11 VICENTA BRAVO MUÑOZ
12 SANTIAGO TRINITARIO FERRER RIPOLLES
13 FRANCISCO TORTAJADA DOMINGO
Suplents:
1 JOSE BENET MARTINEZ
2 MARIA FERRER RIPOLLES
3 FRANCISCO LATORRE HERVAS
3.- ALTERNATIVA INDEPENDENT POR SOGORB (ALISE)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO PÉREZ ARDIT
2 RAQUEL PORCAR CLEMENTE
3 ANGEL MARÍN MONTAÑA
4 MARÍA LOURDES RAMÍREZ-ARELLANO ALDEA
5 JUAN SALA MONTSERRAT
6 MARIA TERESA GÓMEZ TORRES
7 JOAQUÍN SILVESTRE BIELSA
8 CLARA EUGENIA SANMILLÁN MURRIA
9 JAVIER EDO SOLER
10 IOANA PETCU
11 FERNANDO LÓPEZ ROVIRA
12 ANA MARÍA PALACIOS MATEOS
13 PEDRO ANTONIO MARTÍNEZ SEGURA
Suplents:
1 MARÍA ISABEL FAS MARÍN
2 MANUEL SÁNCHEZ CÁRDENAS
3 JULIÁN SANMILLÁN RIUS
4.- ACCIÓN REPUBLICANA DEMOCRÁTICA DEL PAÍS VALENCIÀA
(ARDE)
Ordre Nom i Cognoms
1 NICOLÁS HERVÁS AMADO
2 PEDRO GÓMEZ SENDER
3 LUIS PEDRO GIL
4 MARÍA TERESA MATEO MARTÍN
5 CARMEN SAMPER ROCAMORA
6 PABLO VICENTE MOYA ESCRICHE (Independent)
7 MARÍA CRUZ MOLÉS MORRO
8 JOSÉ SAMPER MUÑOZ
9 CARMEN MAÑES BIELSA
10 DIEGO ARREDONDO MARTÍNEZ (Independent)
11 MARÍA PILAR GÓMEZ DEVESA
12 JOAQUÍN RARO ALMAZÁN
13 MANUEL SENDER GIL
Suplents:
1 JUAN GIMENO SÁNCHEZ
2 MARÍA DOLORES GÓMEZ BENEDICTO
3 FRANCISCO ROYO BORRÁS
Circumscripció Electoral: Soneja
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 PEDRO JOSÉ LATORRE MONSALVE
2 MARÍA ÁNGELES ENCARNACIÓN ARAGONÉS
GÓRRIZ
3 RAFAEL TÁRREGA SALVADOR
4 HIGINIO SALVADOR RUFANGES LATORRE
5 MELQUIADES JOAQUÍN PIQUER VILLANOVA
6 FRANCISCO JOSÉ RIVAS GIL
7 FRANCISCO ZAGALA PEIRÓ
8 JOSÉ ARAGONÉS MINGARRO
9 CLARA BORRÁS MONDRAGÓN
Suplents:
1 ROSARIO MARTÍNEZ GIL
2 FRANCISCO DOMINGO MARTÍNEZ
3 RAMÓN MOLINA MORENO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 BENJAMIN ESCRICHE RIVAS
2 MARÍA LANDELINA GOMEZ SORIANO
3 JUAN RAMON BOLOS DOÑATE
4 MARIA DOLORES DE LA CRUZ TORRES
5 EMILIO HONORATO GINES RIVAS
6 FRANCISCO DANIEL SORIANO MAÑES
7 FERNANDO BOLOS DOÑATE
8 PATRICIA BLAY SORIANO
9 MARIA DOLORES ORTI SANCHEZ
Suplents:
1 JUAN RAMON GIL MARTINEZ
2 VIRTUDES BELIS BALLESTER
3 MARIA ELENA ESCRICHE RIVAS
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2825
Circumscripció Electoral: Sot de Ferrer
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 PILAR LARRIBA AGUILAR
2 ANDRÉS FRANCISCO APARICIO BARA
3 FRANCISCO JOSÉ BADA JORDÁN
4 CONSUELO TARAZONA VILA
5 ANGEL JOSÉ LLOPIS PASCUAL
6 MARÍA AMPARO AGUILAR ZAGALA
7 OSCAR BERNARDO CARRERAS MARTÍNEZ
Suplents:
1 ALEJANDRO LIMA CABOS
2 ANTONIO BADA BOVER
3 FÉLIX TOLEDANO OLMOS
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSEP ANTONI ESTELLES GRACIA
2 RAMON MARTINEZ PEIRO
3 MICAELA MAÑES LOPEZ
4 MARIA LUISA MORATA BAYARRI
5 BELEN ROMERO BADA
6 GUZMAN RAMON PALOMAR MORATA
7 MARIA CARMEN RUEDA ROCHER
Suplents:
1 FRANCISCO MARTINEZ APARICIO
2 JOSE FRANCISCO MOLINA MIRAVETE
3.- INDEPENDENTS POR SOT DE FERRER (IPS)
Ordre Nom i Cognoms
1 ROSA CARRERAS BALAGUER (Independent)
2 JAIME JUSTE TOLEDANO (Independent)
3 JOSE ALBERTO MARÍN RAMÍREZ (Independent)
4 SERGIO MATOSES BOTELLA (Independent)
5 MARÍA HORTENSIA ZAGALA ZAGALA (Independent)
6 ANTONIO AGUILAR JUAN (Independent)
7 MARÍA ELENA ZAGALA ZAGALA (Independent)
Suplents:
1 LORENA JUSTE TOLEDANO (Independent)
2 JUAN CARLOS MILLÁN BOVER (Independent)
3 MARÍA ÁNGELES AGUILAR CARRERAS (Independent)
Circumscripció Electoral: Teresa
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO MAESTRE MARTÍNEZ
2 SARA VIÑA FRANCO
3 JOSÉ VICENTE ORERO SÁEZ
4 FRANCISCO MARCO CLAVEL
5 MANUEL LÁZARO LATORRE
6 JUAN LÁZARO ALCAIDE
7 EZEQUIEL MONTESINOS MATEO
Suplents:
1 PILAR MAESTRE CLEMENTE
2 JOSÉ RAMÓN NÁCHER CUBELLS
3 MANUEL LÁZARO ARNAU
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JUAN ERNESTO PEREZ CALATAYUD
2 FAUSTINA PALOMAR MUÑOZ
3 JOSÉ MANUEL ROMERO ARNAU
4 ROSA ANA CAPILLA MARTINEZ
5 ROBERTO HERNANDEZ VILLANUEVA
6 RICARDO PIQUER MARTINEZ
7 VICENTE GABRIEL TERRER VICENTE
Suplents:
1 MARIA LUISA CAPILLA MARTINEZ
2 MARIA MERCEDES ZORIO VIÑA
3 ANTONIO ZORIO CHIVA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2826 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Torás
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSÉ VICENTE MACIÁN FLOR
2 JOSÉ MACIÁN PÉREZ
3 CELESTINO FLOR MACIÁN
4 ROBERTO PIQUER CASES
5 CARLOS LEONCIO DEL RÍO DÍAZ
6 RAMÓN PIQUER HERNÁNDEZ
7 FRANCISCO MAÑES MACIÁN
Suplents:
1 BLAS CAPILLA LÁZARO
2 LUISA ISABEL FLOR MACIÁN
3 CARMEN PONZ ZORRILLA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 CARLOS JAVIER MONTEAGUDO CASTARLENAS
2 PASCUAL MACIAN MONLEON
3 MARTIN PEREZ ROS
4 MANUEL VICENTE FLOR
5 ANA MARIA MACIAN ORERO
6 JESUS URTASUN ORERO
7 MIGUEL PEDRO MACIAN GIL
Suplents:
1 CAYETANO MAÑES MONLEON
2 ROSA MARIA PEREZ ROS
3 PILAR VICENTE MAÑES
Circumscripció Electoral: Toro (El)
1.- Agrupación De Electores Independents de El Toro (AEI
EL TORO)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL VICENTE ESTEBAN
2 MIGUEL TUDÓN MARTÍNEZ
3 CONSTANTINO BENEDICTO BRETÓ
4 FRANCISCO JOSÉ VICENTE GARCÍA
5 JOSE JAIME GIL CAMPOS
6 MARIA ROSA BRETÓ MIRADA
7 LUCÍA PEIRÓ SERISOLA
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANA MARÍA ORDUÑA GARCÍA
2 CARMEN MORTE SOLSONA
3 JOSÉ ANGEL SOLSONA PASTOR
4 MARÍA PILAR LÁZARO GIL
5 JOAQÚIN ZORÍO TUDÓN
6 VICENTE MONTE ZORÍO
7 SILVIA PALOMAR COLÁS
Suplents:
1 JOAQUÍN MANUEL NÁCHER ZORÍO
2 JOAQUÍN GÓRRIZ RAMÍREZ
3 RICARDO LIZANDRA PALOMAR
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO ORDUÑA LLOP
2 JOSE GIMENEZ ORDUÑA
3 MIGUEL ANGEL ARANDA VALLS (Independent)
4 CARMEN MARTINEZ CUBERO (Independent)
5 MARIA ESPERANZA PALOMAR JIMENEZ (Independent)
6 FRANCISCA CERVERA CUBEL (Independent)
7 RAMON TUDON ORDUÑA (Independent)
Suplents:
1 CIRILO CANTERO LAGUNA (Independent)
2 MIGUEL CERCOS ESCRIG
3 JOSE ORDUÑA GARCIA (Independent)
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2827
Circumscripció Electoral: Torralba del Pinar
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL CALPE GIMENO
Suplents:
1 JESÚS BALLESTER PERIS
2 JAVIER NAVARRO CALPE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARÍA AMPARO GARCÍA LENGUA
Circumscripció Electoral: Vall de Almonacid
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANTONIO JOSÉ CASES MOLLAR
2 SILVINO PÉREZ VICENTE
3 ANA TERESITA BLAY MARTÍN
4 JOSÉ ORENGA GÓMEZ
5 FRANCISCO LARA SÁNCHEZ
6 EVA MARÍA PÉREZ MOLLAR
7 JOSÉ LUIS GÁLVEZ IBÁÑEZ
Suplents:
1 ALBERTO BENITO LUNA VICENTE
2 PILAR RODRÍGUEZ PÉREZ
3 JESÚS SEBASTIÁN BLAY
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ROSA SOSPEDRA TARREGA
2 ANTONIO ROZALEN ROZALEN
3 CARMEN SALVADOR BLAY
4 VALENTIN SALVADOR CALVO
5 VICTORINO VICENTE PEREZ
6 JESUS PEREZ PEREZ
7 FRANCISCO JAVIER PEREZ RODRIGUEZ
Suplents:
1 JOSE MARIANO RUIZ BUENO
2 MARIA CRISTINA JUANES HERNANDEZ
3 LAURA FENOY GUTIERREZ
B.O.P. DE CASTELLÓ 2828 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Villamalur
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 LORENZO GIMENO ALEGRE
2 ALEJANDRO JOSÉ PÉREZ SANCHO
3 AMADEO MOLINER BLAY
4 JUAN LUIS GIMENO MOLINER
5 HELIODORO GIMENO ALEGRE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ÁNGELES FABREGAT GARGALLO
2 GUILLÉM TORNER FABREGAT
3 MANUEL MARTÍNEZ GÓMEZ
Circumscripció Electoral: Villanueva de Viver
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 AGUSTÍN SORIANO VILLALBA
Suplents:
1 JOAQUÍN VILLALBA ZORITA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JUAN JOSÉ PEIRÓ CORTÉS
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2829
Circumscripció Electoral: Viver
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ELÍAS GÓMEZ LÓPEZ
2 ISMAEL ZARZOSO PRADAS
3 MARÍA CARMEN FORNÁS GALLUR
4 FERNANDO LÓPEZ NOGUERA
5 JOSÉ JULIÁN VIDAL (Independent)
6 MARÍA PILAR MOLINA GIL (Independent)
7 FRANCISCO SALLA IBÁÑEZ
8 JOSÉ LUIS PRIETO SORIANO
9 LUIS ALBERTO ESCUÍN ESTIGUÍN
Suplents:
1 ANTONIO NOGUERA BENAGES
2 JUAN CARLOS BENEDICTO SACRISTÁN
3 MANUELA MOLINA GÓMEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO CAMPOS GALLUR
2 ISABEL CONCEPCIÓN MAÑES MONLEON
3 VICENTE NOGUERA MACIAN
4 MARIA CARMEN BLESA BENSACH
5 LUIS MONTOLIO EXPOSITO
6 CATALINA ELENA SANCHEZ PEREZ
7 MARCELO JUAN GUILLEN IBAÑEZ
8 AMPARO GRANDES BELARTE
9 JESUS GABRIEL MOLINA IBAÑEZ
Suplents:
1 MARIA DOLORES HERRERO BENEDICTO
2 BIENVENIDO LOPEZ LOPEZ
3 FRANCISCA ANDRES VIVES
3.- PARTIT SOCIAL DEMOCRATA (PSD)
Ordre Nom i Cognoms
1 JESÚS MORA MACIÁN (Independent)
2 MERCEDES NOGUERA MACIÁN (Independent)
3 ANGEL CASAS HERNÁNDEZ (Independent)
4 ANGEL REDÓN DOMÍNGUEZ (Independent)
5 MARÍA JOSÉ PERTEGAZ GENÉS (Independent)
6 BERNARDINO POVO LÁZARO (Independent)
7 JESÚS PÉREZ MELEGO (Independent)
8 JOSÉ VICENTE DARDER LÓPEZ (Independent)
9 ROSA JOSEFINA MARTÍN MACIÁN (Independent)
Suplents:
1 FLORÍN BUCESCU VASILE (Independent)
2 MARÍA LUISA MORA MACIÁN (Independent)
C-4148
B.O.P. DE CASTELLÓ 2830 Núm. 52—25 d’abril de 2007
JUNTA ELECTORAL DE ZONA – VINARÒS
Circumscripció Electoral: Alcalà de Xivert
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO RAMON JUAN MARS
2 RICARDO AGUILAR PEREZ
3 VANESSA SILVA BOU
4 RICARDO LLORENS JULVE
5 MARIA CRISTINA PINILLA TENAS
6 JAVIER TOSAR CORELLA
7 PEDRO LUIS BLASCO SANCHO
8 ROSA FITO EBRI
9 RAFAEL TRUJILLO MARTINEZ
10 ENRIQUETA RODA AGUT
11 CARMEN CALDUCH MARTORELL
12 FRANCISCO JAVIER BOSCH ARNAU
13 ENRIQUE ARRUFAT PITARCH
Suplents:
1 MARIA FRANCISCA GONZALEZ BALAGUER
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA ISABEL SORIANO BARCELO
2 JOSE AGUSTIN CANO CALDUCH
3 MARIA DOLORES PRATS GINER
4 FRANCISCO IZQUIERDO ROMERA
5 JOSE FELIPE CALDUCH VELA
6 MARIA AMPARO GIMENO SORIANO
7 ARTURO FRANCISCO BELLES OBIOL (Independent)
8 YOLANDA PERAIRE CHERTA
9 JESUS CUCALA PUIG (Independent)
10 ABEL AGUT CUCALA (Independent)
11 ANDRÉ LOUIS VINOLO
12 JOSE VICENTE BAYARRI CUESTA
13 MARIA AMPARO PEDRERO PITARCH (Independent)
Suplents:
1 JOSE ANTONIO ALBALAT RODA
2 RAFAEL TRAVER ALONSO
3 MANUEL BARCELÓ ARNAU
3.- AGRUPACION INDEPENDENT ALCALA ALCOSSEBRE
(AIAA)
Ordre Nom i Cognoms
1 UWE BEISSERT
2 FERNANDO DELGADO DE FRANCISCO
3 MAUREEN ANN BRADLEY
4 PEDRO JOSE ALBERT RODRIGUEZ
5 MARIA ESTHER GINER COLOM
6 ISIDORO CANUTO MARTINEZ
7 MARIA DOLORES GARCIA GAVALDA
8 MARIA REYES DURANTE ATALAYA
9 RAFAEL FERNANDEZ LOPEZ
10 MARIA DEL CARMEN SOSPEDRA LORIENTE
11 VICENTA MARTI CALDUCH
12 JONATAN PEREZ FERNANDEZ
13 ADRIAN MARIN PETRESCU
Suplents:
1 PAUL ANTHONY BRADLEY
2 RAFAEL SANCHEZ PEREZ
4.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOAQUIM RAMON PITARCH EBRI
2 MANUEL SALVADOR GARCIA
3 FELIX BLAZQUEZ SANGUINO (Independent)
4 JULIA ROMERO FERNANDEZ (Independent)
5 MIHAELA HAGIESCU (Independent)
6 FELIPE FOLCH SORIANO
7 FRANCISCA MARIA SOSPEDRA BAYARRI
8 JUAN MANUEL EBRI ALBERT
9 ANTONIA GARCIA MARTORELL
10 AURELI PUIG ESCOI
11 ANDREEA MARIA SANDU (Independent)
12 JOSEFINA LOPEZ FAUCON (Independent)
13 RICARDO CUCALA PRUÑONOSA
Suplents:
1 ANTONI ROYO PEREZ
2 TRINIDAD CASALS DOMENECH
5.- ESQUERRA UNIDA ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D’ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAMON IBAÑEZ ROCA
2 YOLANDA PEREZ GARCIA
3 JUAN FRESQUET ARNAU
4 EDUARDO MIGUEL SANCHEZ SPEZIALI
5 NOEMI LIDIA LENARDUZZI DE FRADEJAS
6 GREGORIO MARTINEZ FERNANDEZ
7 DOLORES GONZALEZ GALDEANO
8 ANTONIO RUIZ DE LA VERA
9 ALBA MEDINA BOYERO
10 JOSE MANUEL FOSCH ESCOBEDO
11 SALOME MORENO CANO
12 JOSE MIRAGALL DE LOS ANGELES
13 MARIO LUIGI BOTTA
Suplents:
1 ISRAEL IBAÑEZ ESCODA
2 ANA BELEN TAMARGO JUNQUERO
3 MARIANO DIAZ CANO
6.- ANEM ELS CIUTADANS (ANEM ELS CIUTADANS)
Ordre Nom i Cognoms
1 HAFIDA LATTA
2 JUAN LUIS JAVIER MARI
3 JOSEF HICKISCH
4 JOSE ESTEBAN TORTOLA GRAU
5 EDWINA ANTOINETTE MCKAY
6 LUCAS BLANCAS CARRASCO
7 ANITA SEVILLA SUAREZ
8 DOLORES MARTI BAS
9 ROBERT NEIL MATHESON
10 CRESCENCIO SEVILLA SUAREZ
11 DIANA ALEXANDER
12 ANTONIO MARTIN HERRAIZ
13 JUAN RAMON BARCELO LUQUE
Suplents:
1 JOAQUIN FELIU GRANELL
2 ANA MARIA BLANES MOYA
7.- ASSEMBLEA CIUTADANA DELS POBLES DE CASTELLO
(ACPC)
Ordre Nom i Cognoms
1 PASCUAL BARCELO CUCALA
2 OLIVIER HERRERA CAUDET
3 ELENA DURA VINUESA
4 MANUEL NAVARRO CALATAYUD
5 VICTORIA HERRERA CAUDET
6 ANTONIO LUIS GARCIA SANZ
7 PASCUAL PUIG VELA
8 CAROLINA MONTERO CUSSET
9 JAVIER ULISES CORNEJO CALERO
10 RAQUEL MARCO TAUS
11 JOSE ANTONIO RODA PEDRA
12 JOSEFINA VINUESA JOVER
13 RUBEN VIDAL CASTELLET
Suplents:
1 DIONISIO MARTIN HURTADO
8.- PARTIT LIBERAL ALCALA ALCOCEBRE (PLAA)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOAQUIN LORENZO ZARAGOZA GALINDO
2 IDURRE LAMELAS CUCO
3 MARIA JULIA VALLADOLID SANCHEZ
4 MARIA TERESA VIÑOLO ALBALAT
5 MANUEL CHULVI NAVARRO
6 VERONICA MARTI ROIG
7 JOSE MARTI MUNDO
8 OSCAR VERCHILI GOTERRIS
9 FULGENCIA BRONCHAT ESTEBAN
10 HONORATO LAPUERTA DIAZ
11 ELENA LAPUERTA CAMAÑES
12 ALICIA JOSEFA LAPUERTA CAMAÑES
13 LIDIA BALLESTER LAPUERTA
Suplents:
1 VICENTA CAMAÑES GIMENEZ
2 JOSE MANUEL MARTIN SANTOS
3 JOSEFA SANTOS GARCIA
9.- GRUPO INDEPENDENT POPULAR DE ALCALA DE
XIVERT-ALCOSSEBRE (G.I.P.ax.al)
Ordre Nom i Cognoms
1 VICENTE VINUESA SOSPEDRA
2 FRANCISCO ROURES SANZ
3 YOLANDA HERRERA GINER
4 KATHRIN GOHMERT
5 VALENTIN BRAESCU
6 FRANCISCO CHERTA MAÑES
7 EVA MARIA LEON MARTIN
8 MIGUEL ANGEL MARTIN PEDRA
9 VICENTA GINER MOYA
10 PAUL GAVRIL
11 MARIA CRISTINA SAMPEDRO LINAZASORO
12 PASCUAL MARTI SANCHO
Suplents:
1 URSULA DOMENECH CUADROS
2 FRANCISCO JOSE VINUESA SOSPEDRA
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2831
Circumscripció Electoral: Ares del Maestre
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 PABLO ALBERTO PITARCH ESTEVE
2 FRANCISCO JOSE FUENTES GARCIA
3 ABEL GARCIA GARCIA
4 JUAN CARLOS SALES PUIG
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE MIGUEL GASULLA PRATS (Independent)
2 MANUEL GARCIA GARCIA (Independent)
3 ROSA MARIA PUIG ARMELLES
4 ELISEO PUIG MONFORT (Independent)
Circumscripció Electoral: Ballestar
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA ANTONIA SALES GAVALDA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2832 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Benicarló
1.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE LUIS GUZMAN GRAU
2 MARIA PILAR BAYARRI BELLES
3 JOAN MANUEL FERRER MESEGUER
4 JUAN JOAQUIN LORES ESPINOSA
5 AGUSTINA ISABEL MUÑOZ OLIVER
6 SERGIO PITARCH PIÑANA
7 PATRICIA MARIA ROVIRA FEBRER
8 MARIA PILAR ORTS ZARZOSO
9 PABLO AGUSTIN ALBIOL PRETEL
10 ELADIO AGUSTIN GINER ALBIOL
11 MARIA JOSEP ARAYO SOLA
12 PEDRO BALLESTER FERRERES
13 SONIA FEBRER VIVES
14 SANTIAGO AÑO FERRER
15 JORDI MARTINEZ ROIG
16 MARIA INMACULADA ARAYO SOLA
17 JOSE MARIA QUEROL GELLIDA
18 MONICA FA MALUENDA
19 JOSE TARTARIN DEL CACHO
20 MARIA TERESA MORALES PEÑA
21 VICENTE MIGUEL CUCALA PASCUAL
Suplents:
1 ANA FOIX TAMBOLERO
2 MARIA DEL CARME PELLICER SIMO
3 JOSE ROSENDO BRETO TIMOTEO
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARCELINO DOMINGO PRUÑONOSA
2 MARCOS MARZAL ROCA
3 SHARA VALLES BURRIEL
4 RAQUEL DURA BOU
5 ANTONIO CUENCA CABALLERO
6 RAMON JOSE SORIANO VERGE
7 MANUEL EDUARDO ARIN PIÑANA
8 MARIA ORTIZ ROCA
9 MARIA CARMEN IRURETAGOYENA FERNANDEZ
10 CARLOS SALINAS LLORACH
11 PEDRO JOAQUIN GARCIA BAUTISTA
12 JOSE JOAQUIN PEREZ OLLO
13 JAIME MUNDO ALBERTO
14 MARIA FATIMA URQUIZU MEJIAS
15 LAURA LOPEZ BELDA
16 DAVID FOIX LLUCH
17 ROSA ANA BELLMUNT CASTELLO
18 ROCIO MARTINEZ ROCA
19 VICENTE JOAQUIN VILLARROYA LLORACH
20 JOSE PASCUAL BERGA AÑO
21 SANDRA MARS FARRIOL
Suplents:
1 ALVARO LUIS PARIS SANCHEZ
2 MARIA TERESA MALUENDA CERDA
3 JOSE MARIA SERRANO FORNER
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE ENRIQUE ESCUDER ARIN
2 JOSE ANTONIO SANCHEZ MARTI (Independent)
3 UTILIANO MARTINEZ SANCHEZ
4 ROSARIO MIRALLES FERRANDO (Independent)
5 MARIA BEGOÑA AYZA MASCARELL
6 JOAQUINA BEL SALVADOR
7 MARIA ANGELES ROMERO GADEA (Independent)
8 ROMAN JOSE SANCHEZ MATEU
9 MARIA ANA ENCARNACION MARGELI RAMIA
10 MARCOS ROCA LORES
11 ANGELA GARCIA BOTELLA
12 ILDEFONSO AÑO LORES (Independent)
13 DIEGO AGUILERA PINEDA
14 LORENA SAMPER MESEGUER
15 MARIA TRINIDAD PERDOMO GAIBISSO
16 JULIA MARIA CARMEN RODRIGUEZ RUIZ
17 QUEREMON RIBA GUZMAN
18 RAFAEL BEL SALVADOR
19 VICENTE PIÑANA PEÑA
20 PAULA GASPAR DE PABLOS
21 JUAN DOMINGO ROCA PRATS
Suplents:
1 SANTIAGO MOLINA FABRA
2 ANA MARIA TORRES LLUCH
3 AGUSTIN SOLA SENEN
4.- ESQUERRA REPUBLICANA DEL PAIS VALENCIA-ACORD
MUNICIPAL (ESQUERRA-AM)
Ordre Nom i Cognoms
1 GERONI SALVADOR BACA
2 JOSEP MANEL BARBERA SORLI
3 ALBERTO MARTINEZ MONFORTE
4 VIRGINIA CLARA BELDA VALLS
5 SILVIA FORNOS NIVERA
6 JONATAN CAMPOS GARCIA
7 BRUNO CELAYA MONTERO
8 BEATRIZ MARTINEZ MONFORTE
9 SANDRA BAYARRI SANJUAN
10 CLARA BELDA VALLS
11 AXEL NOEL MONFORT CANO
12 DAVID SENAR SIMO
13 CRISTINA MATEO CLOSAS
14 SONIA AGRAMUNT SALVADOR
15 ROSARIO VILLANUEVA CUSTARODOY
16 SONIA CAMPOS GARCIA
17 MIREIA ALBIOL ALBESA
18 JOSE FRANCISCO BARBERA GELLIDA
19 JORGE PABLO ROJAS FERNANDEZ
20 MARIA ADORACION FERNANDEZ GONZALEZ
21 JORGE ROMERO GARCIA
5.- ESQUERRA UNIDA ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D’ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA DEL MONTSERRAT TRIAS TERRON
2 SERGIO COLOM MONTERO (Independent)
3 ENCARNACION BALLESTEROS GIMENEZ (Independent)
4 ROSA MARIA SORLI FIBLA (Independent)
5 ANDRES CLIMENT CLIMENT
6 ANGEL SANTIAGO SANCHEZ
7 MARIA PILAR BARRON BELMONTE
8 MARINA SANCHEZ BARBA
9 ANTONIO SIVERIO PADILLA
10 JOSEFA ESCOLANO PEINADO
11 MARIA CARMEN HERNANDEZ CORTES
12 HECTOR SEGARRA BARRON
13 ALEXANDRU DIMOFTI
14 MARIA DOLORES MARTOS PIÑEIRO
15 CARLOS YACUOB ABU EID
16 ROSA MORERA CUARTERO
17 FRANCISCA UTRERA DEL RIO
18 EMILIO MARCO FERRER
19 ANTONIO FRANCISCO FLORIDO CONTERO
20 JAIME ALBERTO FOIX FRESQUET
21 JUAN RICARDO FERRANDO BARRIOS
Suplents:
1 FRANCISCO MUÑOZ GUERRA
2 MARIA MARTINEZ TORRES
3 FRANCISCO JESUS GARCIA MULET
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2833
Circumscripció Electoral: Càlig
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE ANGLES SANS
2 CARLOS PARIS SANCHEZ
3 MARIA LOURDES BETI MORERA (Independent)
4 JOSE JOAQUIN SANZ CUARTERO
5 ENRIQUE ROBLES ROLDAN (Independent)
6 ROSA ELENA GIL PUIGCERVER (Independent)
7 JUAN FRANCISCO LLORACH DOÑATE
8 ELODIA VIVES BESALDUCH (Independent)
9 DIANA ROBLES COLLELL
Suplents:
1 JUAN MANUEL ALTAMIRA VIVES
2 JOSE ANGEL LORENZO ALVAREZ
3 LAURA ANGLES MONROIG
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL ANGLES ANGLES
2 ERNESTINA DEL CARMEN BORRAS BAYARRI
3 ELENA MONROIG FERRERES
4 JOSE VICENTE SIMO BATISTE
5 JUAN BAUTISTA MARZA CUARTERO
6 MARIA JOSE BATISTE BORRAS
7 ANA ISABEL CUARTERO BORRAS
8 RUTH SANZ MONROIG
9 JOSE VICENTE PAUNER MERCE
Suplents:
1 VICTOR MANUEL ANGLES ANGLES
2 JOSE SEBASTIA BORRAS
3 DIEGO SIMO SORLI
3.- AGRUPACIÓ D’ELECTORS DE CÀLIG (A.E.C.)
Ordre Nom i Cognoms
1 ALBERT QUEROL LLORENS
2 JOAQUIN ANGLÉS SANS
3 LUCAS NAVARRO VIZCARRO
4 RODERIC QUEROL LLORENS
5 ALBERTO ZARAGOZA PUIG
6 ROSA MARIA ESTELLER BERNAL
7 DAVID GUMBAU MORERA
8 DEOGRACIAS FERRERES GASCO
9 JAVIER ROCA QUEROL
Suplents:
1 LUCIA ANGLES TAUS
2 PEDRO GUMBAU VIZCARRO
3 BEGOÑA MONROIG ESTELLER
Circumscripció Electoral: Canet lo Roig
1.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ELEUTERIO GIMENO GIMENO
2 YOLANDA BARRERA CRESPO
3 FERNANDO BENGOCHEA CAPAFONS
4 GILBERTO JAIME VERICAT
5 ENRIQUE VICENTE SALVADOR MESEGUER
6 EUSEBIO MARZA JAIME
7 JOSEFINA MARZA SALVADOR
Suplents:
1 JOSE JOVANI PASCUAL
2 VICENTA ROIG JOVANI
3 JOSE JOVANI SALVADOR
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 TOMAS GARCES VERICAT
2 VICENTE MORALES SALVADOR
3 CESAR MORENO RODRIGUEZ
4 OVIDIO CIFRE SALVADOR
5 MIGUEL ANGEL JAIME BERNIAL
6 JOSE FRANCISCO JAIME JOVANI
7 JAIME PLA JAIME
Suplents:
1 ANGEL GIMENO ROCA
2 JOSE VICENTE PRADES SALVADOR
B.O.P. DE CASTELLÓ 2834 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Castell de Cabres
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE PASCUAL GIL ROCA
2.- PARTIT SOCIAL DEMOCRATA (PSD)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA TERESA VICENTE GARCIA
Suplents:
1 FRANCISCO JAVIER QUERALT ADELL
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE VICENTE PRADES SABATER (Independent)
Suplents:
1 VICENTE MESEGUER SEGURA (Independent)
Circumscripció Electoral: Castellfort
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 OVIDIO TRONCHO BELTRAN
2 FRANCISCO JOSE TRONCHO CERDA
3 JULIO QUEROL TRONCHO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 VICTOR VICENTE MARIN BABILONI (Independent)
2 ISIDRO PITARCH TRONCHO (Independent)
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2835
Circumscripció Electoral: Cervera del Maestre
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 CAROLINA SALVADOR MOLINER
2 JUAN MANUEL VIÑES BALLESTER
3 MARIA MATILDE QUEROL FERRERES
4 JOSE RAMON SEGARRA COSCOLLANO
5 NATALIA SALVADOR MOLINER
6 ANGEL ADOLFO SANMARTIN BESALDUCH
7 MARIA AMPARO SEGARRA SALVADOR
Suplents:
1 ANTONIO BERNARDO SIMON ALCACER
2 ANTONIO MANUEL ADELL VIÑES
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANTONIO LLUCH CARDONA
2 ADOLFO SANMARTIN BESALDUCH
3 JOSE VICENTE GASCO TOMAS
4 VICENTE MANUEL LLOPIS PELECHA (Independent)
5 JOAQUIN FERRERES SALVADOR (Independent)
6 ROBERT ANTHONY FRITH (Independent)
7 CESAR SALES CERVERA (Independent)
Suplents:
1 AZAHARA BELTRAN RAMOS
2 DOMINIQUE PIERRE ETIENNE VINCENT (Independent)
3 JOSEP JOAQUIM SORLI MOLINER
Circumscripció Electoral: Chert / Xert
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FERNANDO BELTRAN JOVANI
2 JUAN JOSE CARBO SANZ
3 MIGUEL BELTRAN VIVES
4 ANA MARIA SANZ BELTRAN
5 VICENTE BELTRAN BELTRAN
6 ARACELI SEGARRA FERRERES
7 RAFAEL CARBO JOVANI
Suplents:
1 ELADIO BEL JOVANI
2 CARLOS FERRERES SANZ
3 JOSE MANUEL SEGARRA DOMENECH
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA ILUMINADA DOMENECH BELTRAN
2 FRANCISCO MATEO TORRES GONZALEZ
3 SANTIAGO SANZ CARBO
4 LIDON ROSA MASIA FERRERES
5 JAVIER GUARDIOLA BEL
6 ALICIA DOMENECH SANZ
7 MIGUEL ANGEL ESTEBAN MARZA
Suplents:
1 JOSE MANUEL JOVANI VILARROYA
2 JOSE BELTRAN FERRERES
3 VICTOR MULAR BEL
3.- UNIO VALENCIANA-LOS VERDES ECOPACIFISTAS (UVLVE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE MANUEL MIRAVET GARCIA (Independent)
2 GERMINAL CALVET PLA
3 FELIPE VIVES ARNAU (Independent)
4 ANTONIO PONS MESEGUER
5 LUIS MIGUEL MORENO BARRERO (Independent)
6 RAMON MESEGUER SALES
7 MARIA CONSUELO SOLDEVILA RODRIGO
Suplents:
1 PASCUAL VICENTE DARAS RIBERA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2836 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Cinctorres
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 VICTOR CLIMENT GASULLA
2 MODESTO MAURICIO FERRER TENA
3 TREMEDAL QUEROL GASULLA
4 PEDRO VAZQUEZ BRUSTENGA
5 JUAN MANUEL BORRAS ESCUDER
6 MANUEL BONO QUEROL
7 SORAYA PALMA PRIETO
Suplents:
1 ANTONIO LAINEZ PASTOR
2 MONSERRAT JULIAN MESTRE
3 JOSE SARRALDE SERRA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANTONIO RIPOLLES ORTI
2 JOSE MANUEL GISBERT QUEROL
3 MANUEL RAMON MONSERRAT SALES
4 ANTONIO ALBALAT CERVERA
5 EVA BOIX FOLCH
6 JORGE FERRER CASANOVA
7 MARIA SOLEDAD CENTELLES FOLCH
Suplents:
1 JUAN SOROLLA MONFORT
2 OVIDIO RAMON MILIAN POLO
3 JUAN RAMON SORRIBES MAMPEL
Circumscripció Electoral: Forcall
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO VIÑALS EJARQUE
2 CONSUELO PILAR OBON POLO (Independent)
3 MANUEL CAMAÑES MEMBRADO (Independent)
4 JOSE LUIS PALOS MICHAVILA
5 LAURA PEÑARROYA FABREGAT
6 ROSA MARIA EGEA MIR (Independent)
7 FERNANDO BORRAS EJARQUE (Independent)
Suplents:
1 SANTIAGO QUEROL CARBO (Independent)
2 AMADEO VIÑALS CERVERA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 SANTIAGO PEREZ PEÑARROYA
2 MONSERRAT SORRIBES PASCUAL (Independent)
3 ANTONI MESTRE QUEROL (Independent)
4 DOLORES EUFEMIA EDO ESCORIHUELA (Independent)
5 FRANCISCO GIL QUEROL
6 ALBERTO GARCIA MONFORT (Independent)
7 FRANCISCO AMELA MARTI (Independent)
Suplents:
1 FRANCISCO MONFORT GUARCH (Independent)
2 ANA ISABEL EJARQUE PEÑARROYA
3 MANUEL MONFORT MOLINOS
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2837
Circumscripció Electoral: Herbés
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE PALLARES GINER
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE SEGURA PALLARES
Circumscripció Electoral: Jana (La)
1.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 ALEX VILANOVA PLA
2 ELEUTERIO BOIX GARGALLO
3 DOMINGO TOLOS LLADSER
4 SANDRA CARRASCO GARGALLO
5 ALFREDO ROE CERVERA
6 ELEUTERIO VALLES VIOLA
7 JOSE ISAEL SALVADOR BALAGUER
Suplents:
1 HECTOR BOIX PLA
2 DAVID COLOMA GARGALLO
3 JUAN LUIS BOIX BRANCHAT
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE PLA FERRER
2 JOAQUIN LLADSER BALAGUER
3 MARIA JOSE ARTIGA BALAGUER
4 JOSE MARIA RUIZ OLIVA
5 JUAN MIGUEL BOIX ESCUDER
6 JUAN VALLES CAPAFONS
7 ANGEL CUSTODIO PLA FERRER
Suplents:
1 TERESA VIOLA BALAGUER
2 JOAQUIN SIERRA CANALS
3 JOSE CANO VERGE
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JUAN GARGALLO BALAGUER
2 RUBEN PAREJA BALAGUER (Independent)
3 FRANCISCA BALAGUER ADELL
4 ALFREDO JOSE ROE JUSTINIANO
5 MIGUEL GRIÑO SANZ
6 JOSE PLA CAPAFONS
7 VICENTE VIOLA VERGE
Suplents:
1 VICENTE BALAGUER PAVIA
2 JOSE VICENTE ESTELLER GARGALLO
3 JUAN BOIX SAURINA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2838 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Mata de Morella(La)
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MATEO ROYO PLANA
2 JOSE MIGUEL NAGER PIQUER
3 CONSUELO GARCIA CARBO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 PEDRO JOSE CALVO CASTEL
2 IVAN PIQUER QUEROL
Circumscripció Electoral: Morella
1.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOAQUIN FRANCISCO PUIG FERRER
2 ERNESTO BLANCH MARIN
3 SANDRA GARCIA MESEGUER
4 PALMIRA MESTRE TENA
5 MARIA LUZ BLASCO QUEROL
6 RHAMSES RIPOLLES PUIG
7 RAFAEL PALLARES TRAVER
8 NOEL PASCUAL ORTÍ
9 NOEL MARTI QUEROL
10 RAMON VIVES MESTRE
11 JOSEP MANEL BORDAS ANTOLI
Suplents:
1 REBECA PEREZ MILIAN
2 FRANCISCO JAVIER YESTE ROYO
3 ANICETO RALLO GASULLA
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FRANCISCO ANTONIO MEDINA CANDEL
2 GUILLERMO SANGÜESA TERUEL
3 MILAGROS VALLIVANA RIPOLLES SEGURA (Independent)
4 ISABEL SANGÜESA CARBO (Independent)
5 DIEGO IBAÑEZ GRAU
6 MARINA SORRIBES MONSERRAT (Independent)
7 JESUS ORTI ADELL (Independent)
8 ROSA ISABEL RIPOLLES TRAVER
9 SANTIAGO RIPOLLES MILIAN (Independent)
10 JESUS ANTONIO LECHA TENA
11 CRISTOBAL MANUEL MILIAN TRAVER
Suplents:
1 LONGINO RODA FABREGAT
2 MARIA ANGELES GUIMERA MONFORT (Independent)
3 MARIA FE FERRER GONZALVO
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2839
Circumscripció Electoral: Olocau del Rey
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ERNESTO CARCELLER DALMAU
2 JOAQUIN IBAÑEZ FRAN
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 RICARDO JULIAN SALVADOR
2 SANTIAGO GAZULLA GRAU
3 CESAR GASCON ESCORIHUELA
Circumscripció Electoral: Palanques
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JUAN MANUEL MARTI ROYO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANA MARIA FERRER MONTAÑA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2840 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Peñíscola
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANDRES MARTINEZ CASTELLA
2 JOSE ROMALDO FORNER SIMO
3 MARIA JESUS ALBIOL ROCA
4 JESUS AIZA CASTELL
5 MATILDE GUZMAN LAMPEIRA
6 ANTONIO AGUSTIN FRESQUET JULVE
7 RAFAEL SUESCUN AYZA
8 MARIA AMPARO BAYARRI MARTORELL
9 AGUSTIN ROCA ESBRI
10 SANDRA ALBIOL GARGALLO
11 MANUEL DE JOSE RODRIGUEZ
12 MARIA DOLORES BOIX SERRAT
13 JOSE RAFAEL BAYARRI BAYARRI
Suplents:
1 ANTONIO FERRER ALBIOL
2 JESUSA ALBIOL FORNER
3 MANUEL LAMPEIRA ALBIOL
4 MARIA GUADALUPE ROIG AYZA
5 ANTONIO ALVAREZ GALLARDO
2.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA ISABEL GUZMAN SIMO
2 VICENTE AGUSTIN CASTELL BURRIEL
3 JUAN BAUTISTA CASTELL GALAN
4 MARIA TERESA SIMO ALBIOL
5 ENRIC CALDUCH VERDIELL
6 MAGDALENA ESBRI CABANES
7 JOSE GUZMAN OMS
8 MERCEDES NIETO CARRERO
9 FRANCISCO JAVIER SERRAT GONZALEZ
10 ANA MARIA ALBIOL PEÑA
11 JOSE ANTONIO PEÑA GUZMAN
12 ROSA MARIA ALTAMIRA ROVIRA
13 ANTONIO GONZALEZ ROIG
Suplents:
1 RAMONA SANCHEZ SANCHEZ
2 ROSA MARIA BLASCO SALTO
3 JORGE FERRER BOIX
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JORDI PAU CASPE
2 JOAQUIN MARIN SIMO
3 PILAR DIAGO GARCIA
4 ENRIQUE MODESTO GIL GONZALEZ (Independent)
5 ROSA MARIA LORIENTE ARIN
6 ANTONIA SERRAT SIMO
7 ADRIAN FLORIN TIRLA (Independent)
8 MANUEL ROSALES GRIMA (Independent)
9 ROSA GARCIA ANGUITA (Independent)
10 MICHELE DELLA PIETRA
11 JOSE IGNACIO LLOPIS IBAÑEZ
12 INGRID MARIA GIL RUIZ (Independent)
13 FERNANDO TEGEL GIL
Suplents:
1 RAFAEL ESTUPIÑA BORRAS
2 JOSEFA NAVARRO CANO
3 SIMON PAU CASPE
4.- AGRUPACION DE ELECTORES CAMBIO Y PROGRESO
POR PEÑISCOLA (CYP)
Ordre Nom i Cognoms
1 AGUSTIN ALBIOL PARIS
2 JUANA ROVIRA LLOPIS
3 ANTONIO FERNANDEZ BOIX
4 COVADONGA PEREZ PIRIS
5 REGINA DEL VAL GARCIA
6 DIDAC CASTELL COLELL
7 TERESA SIMO ALBADALEJO
8 JOSE ANTONIO LLOPIS FEBRER
9 SABRINA MARIA AYZA CRESPO
10 FRANCISCA MARIA BAYARRI SIMO
11 JESUS GASPAR REDO CASTILLO
12 RENATE ELFRIEDE MARTIN
13 OLGA QUEROL GALAN
Suplents:
1 VASILE BOHOTICI
2 ROSA MARIA BENITO YANEZ
3 JUAN FERNANDEZ TENES
Circumscripció Electoral: Pobla de Benifassà (La)
1.- AGRUPACIÓ D’ELECTORS “UNITS PER LA TINENÇÀ” (UPT)
Ordre Nom i Cognoms
1 JORDI FERRER MARTIN
2 JUAN CARLOS TERCERO ALFARO
3 JOAQUIN ALEMANY REVERTE
4 FRANCISCO GINER QUEROL
5 FRANCISCO JAVIER NEBOT BUESO
6 MANEL VICENT PALLARÉS BEL
7 MARIA EMILIA PLA BLASCO
Suplents:
1 MARIA PLA GIMENO
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE ROYO RIBA
2 RAMON BEL GINER
3 JOSE BEL GINER
4 NESTOR PLANCHADELL BOIX
5 JOSE MIGUEL BAYARRI DURALL
6 JULIÀ BONFILL ROSELLÓ
7 JOSE VICTOR ROMERO BRITEZ
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE RAMON ROYO GINER (Independent)
2 ANTONIO NAVARRETE PLA (Independent)
3 VICENTE ADAL ALBIOL (Independent)
4 VICENTE MIRO LLERONA (Independent)
5 MARIA ISABEL VERGE JOVANI (Independent)
6 JOSEP RAMON PRADES GAVALDA (Independent)
7 JOSE MARIA SEGURA GIRONA (Independent)
4.- PARTIT SOCIAL DEMOCRATA (PSD)
Ordre Nom i Cognoms
1 VICTOR GARGALLO BEL
2 JOSE JUAN GINER QUEROL
3 DAVID GIL VENTAJA
4 VANESA CENTELLES PLA
5 AMADA EULALIA QUEROL RAMON
6 JOSE MANUEL SANSANO FONTANET
7 VICENTE CERVERA CERVERA
Suplents:
1 MARIA NURIA HIERRO PEREZ
2 JOSE LUIS GARGALLO ROIG
3 IRENE BEL CERVERA
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2841
Circumscripció Electoral: Portell de Morella
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ALVARO LEOCADIO FERRER FERRER (Independent)
2 DIEGO AGUT GOMEZ
3 MARIA JOAQUINA GISBERT MONFORT
4 ALICIA MOR PONS
5 JOSE MARIA MARIN BELLES
6 FRANCISCO GASPAR GISBERT QUEROL
7 MIGUEL MILIAN MOLES
Suplents:
1 RICARDO MARIN GUARCH
2 MANUEL SOROLLA MONFORT
3 MANUEL VINAIXA PORCAR
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MIGUEL ANGEL CERDA FOLCH (Independent)
2 DANIEL SEGURA DALMAU (Independent)
3 SUSANA CARCELLER BONO (Independent)
4 RAMON ADELL SEGURA (Independent)
5 EVARISTO CARCELLER BONO (Independent)
6 JACINTO CERDA MOLES (Independent)
7 CESAR FOLCH FERRER (Independent)
Suplents:
1 DIEGO AGUT TENA (Independent)
2 RAMON FOLCH FERRER (Independent)
3 PEDRO JUAN AGUT MONFORT (Independent)
Circumscripció Electoral: Rossell
1.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 EVARISTO MARTI VILARO
2 JOSEP CARDONA BEL
3 MOISES VILARO MICHAVILA (Independent)
4 EDUARDO CABALLER VIVES
5 JOSE ANTONIO VILARO QUEROL
6 SANTIAGO CABALLER QUEROL
7 JAVIER FERRE FELIPO (Independent)
8 MONTSERRAT SABATER BEL
9 DOLORS CARDONA QUEROL
Suplents:
1 ELISENDA ANDREU GAVALDA
2 MERCEDES PLA PRADES
3 MILAGROS PLA BEL
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA CINTA VIVES LLUCH
2 BLAS GAVALDA FONOLLOSA
3 JUAN VICENTE IRANZO CERVELLO
4 JOSE ANTONIO ESCUDERO PARREÑO
5 JAVIER DOMINGO QUEROL PLA
6 VICTOR MANUEL CARDONA GUIMERA
7 CARLOS NIÑEROLA MESEGUER
8 CRISTINA LLUCH QUEROL
9 VICENTE MUÑOZ CARDONA
Suplents:
1 JUAN CID VIDAL
2 JOSE PRADES GUIMERA
3 SALVADOR NEGRE AGRAMUNT
B.O.P. DE CASTELLÓ 2842 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Salzadella (La)
1.- AGRUPACION DE ELECTORES “JUNTS PER SALZADELLA” (JPS)
Ordre Nom i Cognoms
1 ABELARDO RIPOLL GUASCH
2 SERGIO BLASCO GARCIA
3 JUAN IGNACIO RIPOLL FRAGA
4 BARBARA SALES CIFRE
5 JOSE MIGUEL SALES SALES
6 GONZALO SOSPEDRA PRUÑONOSA
7 JUAN VICENTE FERRERES MONTULL
Suplents:
1 CELIA PALATSI GALLEGO
2 JOSE LUIS VILAPLANA BARBERA
3 JOAQUIN ALBALAT SOSPEDRA
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 CRISTOBAL SEGARRA FABREGAT
2 ANA MARIA QUEROL SEGARRA
3 JOAQUIN ALBIOL PALLARES
4 SOFIA ALBALAT RIPOLL
5 ENRIQUE FOLCH SOSPEDRA
6 EDGARD GALLEGO MONTULL
7 PATRICIA PRUÑONOSA QUEROL
Suplents:
1 ANA MARIA FERNANDEZ PEDRERA CORREA
2 JOSEFA SALVADOR ADELL
Circumscripció Electoral: San Rafael del Río
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE DOMINGO GINER BELTRAN
2 JESUS RAMON CALLARISA BALADA
3 JAVIER OLLE FLORIDA
4 MARIA SALOME ALEMAN BORJA
5 JOSE MARIO CASTELL ESTEBAN
6 JOAQUIN GISBERT PRADES
7 BEGOÑA BELTRAN LLUCH
Suplents:
1 JUAN DIEGO CUARTIELLA BALADA
2 MARIA ISABEL BORJA FORCADELL
3 JORGE ROCA CERVERA
2.- AGRUPACIO D’ELECTORS SAN RAFEL (AESR)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE ANTONIO CERVERA MARTI
2 MARIA SULEMA BALADA MARTI
3 MARIA ANGELES PUIG QUERALT
4 JOAQUIN JAVIER JUAN CUARTIELLA VERDIELL
5 SILVIA JOSEFA SANTAMARIA LLUCH
6 JESUS REVERTE ITARTE
7 MANUELA REOLID GARCIA
Suplents:
1 JOSE ANTONIO CERVERA ITARTE
2 MIGUEL ANGEL ARTIGAS MELGAREJO
3 MANUEL LEON FLORO
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2843
Circumscripció Electoral: Sant Jordi / San Jorge
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 LUIS TENA RONCHERA
2 ALFONSO SANCHEZ MARTINEZ
3 RAUL BELTRAN ORAA
4 MARIA LUISA ZARAGOZA BALLESTER
5 JUAN CARLOS ESTELLER RONCHERA
6 VICENTE ESTELLER VERICAT
7 EDUARDO GERMAN CIFRE BALLESTER
Suplents:
1 MARIA MONTSERRAT FERRERES IBAÑEZ
2 VICENTE NOS PLA
3 PAULA ESTELLER CANO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 MARIA ROSA CIFRE CIFRE
2 JOSE AGUILAR BATISTE
3 JOAN FERRERES NOS
4 AMADEO TRONCHO BAYOY
5 PABLO REYES MOÑINO
6 BAUTISTA SALES FOLIA
7 JOSEP SOGUES ESTELLER
Suplents:
1 FRANCISCO CASANADA ESTELLER
2 MANUEL ADELL CHERTA
Circumscripció Electoral: Sant Mateu
1.- AGRUPACIO PROGRESSISTA PER SANT MATEU (APSM)
Ordre Nom i Cognoms
1 JAUME BARBE JORDA
2 MARIA DEL CARMEN SALES SAURA
3 HECTOR DOMENECH ARAGON
4 BEATRIU ESCUDER GIL
5 LORENZO GALLEGO PRADO
6 MARIA ANGELES MUÑOZ MATEU
7 CRISTIAN FERRERES BESALDUCH
8 NURIA CAROD SEGARRA
9 FERNANDO FARRE MORENO
10 JOSE VICENTE SALES BERNAT
11 VICENT BONO BESALDUCH
Suplents:
1 NOELIA FOLCH ARIN
2 ANA MARIA GRANELL GUARDIOLA
3 BRIGIDA SINTES PONS
2.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL FERRERES FERRERES
2 CARLOS RODA CONESA
3 PROVIDENCIA ROCA FABREGAT
4 VICENTE JOSE BOIX SIMO
5 VICENTE PASCUAL VINUESA
6 JOAQUIN ORTI BESALDUCH
7 SONIA FERRERES BESALDUCH
8 ANSELMO MATEU SEGARRA
9 MARIA DE LOS ANGELES FERRERES GIMENO
10 TERESA PILAR SALES RODA
11 ELISA JOSEFA UBEDA BEL
3.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 ANA MARIA BESALDUCH BESALDUCH
2 JOSE JOAQUIN CANO MESEGUER
3 IVAN CRISTOBAL ESTELLER TENA
4 EMILIA APARICI CARRERES
5 MARIA AMPARO GRANELL CANO
6 CIRILO PASCUAL MESEGUER
7 FRANCISCA BOIX PALATSI
8 RAMON GIL ACUÑA (Independent)
9 JACINTO HERMENEGILDO VERGE CANCER
10 JUAN JESUS FULLEDA BESALDUCH
11 ANA MARIA LOPEZ FULLEDA
Suplents:
1 DELFINA SIMO MULET
2 JOSE MANUEL PERAIRE APARICI
3 ADOLF SANMARTIN MATEU
4.- COALICIO VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 ENRIQUE SEGARRA GINER
2 CLAUDIO BURRIEL CLIMENT
3 GERMAN SEGARRA COMOS
4 FRANCISCO ROCA OLSINA
5 MARIA TERESA SEGARRA PRADES
6 ANTONIO JOSE BELTRAN COLOM
7 ALEJANDRO SEGARRA BLASCO
8 ANTONIO VICENTE JOVANI SORLI
9 JOSE MOLINER ORTUÑO
10 RAMON FORNER LOPEZ
11 ELEUTERIO ROCA SALES
Suplents:
1 FRANCISCO JAVIER VALERO FLORES
2 FRANCISCO VICENTE BOLUDA CRESPO
B.O.P. DE CASTELLÓ 2844 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Santa Magdalena de Pulpis
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE MIGUEL TORTAJADA SEGARRA
2 JOSE ANTONIO BOU AICART
3 JULIO DOMENECH CHIQUILLO
4 ANA MARIA BALDRICH AICART
5 SHEILA MOYA GARCIA
6 MARIA DEL MAR ALSINA AICART
7 JOAQUIN MANUEL BOU AICART
Suplents:
1 CARLOS LUIS LACRUZ CERVERA
2 LORENA AICART ALSINA
3 CRISTINA DOMENECH PICAZO
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 SERGIO BOU AYZA
2 JOSE MANUEL BOU SOSPEDRA (Independent)
3 LUZ DIVINA CERVERA SOLE (Independent)
4 MARIA DEL CARMEN SILVA SOSPEDRA (Independent)
5 VICENTA MOYA GONZALEZ (Independent)
6 ELOY ROCA CERVERA (Independent)
7 SALVADOR AGAPITO ORTIZ PAUNER (Independent)
Suplents:
1 RICARDO SOSPEDRA PUIG
2 JOAQUIN CHETO MOYA
3 AMALIA SILVESTRE GEA
Circumscripció Electoral: Todolella
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 ALFREDO PEDRO QUEROL PLANA
2 OSCAR ARMENGOT EJARQUE
3 JUAN SIMON QUEROL QUEROL
4 CLAUDIO GUARDIOLA ALARCON
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 REDENTO ARMENGOT QUEROL
2 MIGUEL MILIAN BARREDA
3 ROSARIO PIQUER PASCUAL
4 ARTURO FERRER GASCON
3.- COALICIO VALENCIANA (CVa)
Ordre Nom i Cognoms
1 CRISPIN GUARDIOLA MIRALLES
2 JOSE ANTONIO RAMIA QUEROL
Circumscripció Electoral: Traiguera
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 CARLOS RODA ESTELLER
2 MIGUEL ANGEL ORTI DELLA
3 AMADOR PESET CELMA
4 VICENTE JOSE SEGURA RIBERA
5 JOSE GRAÑANA CERVERA
6 JOSE RAMON SANZ ROIG
7 MIGUEL MASIA RAMON
8 ANDREA PUIG ZARAGOZA
9 FRANCISCO JOSE SANCHEZ LOPEZ
Suplents:
1 MARIA CARMEN CABANES RAMON
2 RAIMUNDA TORRES ROMEU
3 MARIA TERESA ORTI COMPTE
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE MANUEL ESTELLER DELLA
2 ALBERTO SISET BORT
3 ROBERTO CARLOS GRAÑANA MONROIG
4 BERNARDO BORREGO BELTRAN
5 GUILLERMO PUIG QUERALT
6 VANESSA FERRE MARZAL
7 RAMON DANIEL MATUEN CERDA
8 FRANCISCO JOSE TOLOS FONOLLOSA
9 BRAULIO VERICAT CLIMENT
Suplents:
1 MARIA SOLEDAD MOMPEL MORENO
2 SUSANA MARIA GUARDIOLA BEL
3 CONSTANTINO SANZ ARNAU
Circumscripció Electoral: Vallibona
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 FELIPE ALBA BERJAGA (Independent)
2 SALVADOR OLIVER FOIX
3 JOSE MANUEL SANSANO VALLES
4 ANGEL CASTEJON GOMEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JUAN JOSE PALOMO FERRER
2 MIGUEL GUIMERA GUIMERA
3 MANEL MONFORT LAZARO
4 SANTIAGO MESEGUER SEGURA
B.O.P. DE CASTELLÓ 2846 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Villafranca del Cid/Vilafranca
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 GENARO MARTINEZ MARTINEZ
2 MIGUEL ANGEL LORENZ TRILLES
3 FELIPE BLAZQUEZ MARTOS
4 ROSA MARIA SEMPERE BISQUERT
5 JOSE DOMINGO GIL BADAL
6 RAMON HERRERO MONFORT
7 JOSE LUIS LORENZ PRATS
8 FRANCISCO HORNOS MARTINEZ
9 CARLOS SEGURA TOSCA
10 EDUARDO MONFORT TENA
11 MIGUEL GARCIA TENA
Suplents:
1 VICENTE PRADES DOLZ
2 FRANCISCO FABREGAT FORTANET
3 FERNANDO TENA MIRALLES
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 OSCAR TENA GARCIA
2 PEDRO MANUEL SALVADOR PITARCH
3 VICTOR TENA PITARCH (Independent)
4 MARIA VERONICA TENA PRADES
5 ALFONSO ROIG BARREDA (Independent)
6 CARLOS COLOM MIRALLES (Independent)
7 SILVIA COLOM MONFERRER (Independent)
8 JUAN BARREDA TENA
9 MARIA TERESA RIPOLLES ORTI (Independent)
10 MARIA AMPARO MONFORT GOMEZ
11 MANUEL MONFORT MONFORT
Suplents:
1 VALENTIN MIRAVET SALES
2 CARLOS FERRANDO GUARDIOLA
3 RAFAEL FABREGAT BARREDA
Circumscripció Electoral: Villores
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL GUAL RIBES
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 TERESA-EMPAR GINER GARCIA
Suplents:
1 JOSE VICENTE QUEROL MARTI
B.O.P. DE CASTELLÓ Núm. 52—25 d’abril de 2007 2847
Circumscripció Electoral: Vinaròs
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 JUAN BAUTISTA JUAN ROIG
2 ERNESTO MOLINOS REDO
3 LUIS GANDIA QUEROL
4 MARIA MAR MEDINA TERRA
5 AMPARO DOLORES MARTINEZ ALBIOL
6 MARIA DE LAS MERCEDES BAILA BLANCHADELL
7 JUAN MARIANO CASTEJON CHALER
8 ELISABET FERNANDEZ MILLAN
9 JOAQUIN EMILIO TORRES BOIX
10 MARCELA BARBE BELTRAN
11 RAFAEL MINGO SOLIS
12 CARLA MIRALLES CASTELLA
13 EVA RIBERA DOMENECH
14 RUBEN CHESA SABATE
15 FRANCISCO JAVIER ARSEGUET ESTELLER
16 NURIA TOMAS MARTIN
17 CARLOS MARTORELL AYZA
18 FERNANDO JAIME GINER MIRALLES
19 ANA BELEN MATAMOROS CENTELLES
20 NURIA VALLS ROCA
21 JOSE LUIS GIL PUIGCERVER
Suplents:
1 MARIA DOLORES BLASI TOMAS
2 MARIA JOSEFA PASCUAL ROCA
3 JOSE RAMON VICENTE TARREGA ESTELLER
4 ENRIQUE CHALER PRUÑONOSA
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JORGE LUIS ROMEU LLORACH
2 LIBRADA LOPEZ MIRALLES
3 AGUSTIN GUIMERA RIBERA
4 VICENT ANDREU ALBIOL QUER (Independent)
5 MARIA JOSE FERRER REDON (Independent)
6 JUAN ANTONIO BELTRAN PASTOR
7 MARIA ISABEL SEBASTIA FLORES
8 FELIPE ENRIQUE FONELLOSA CIURANA
9 ANA MARIA GONZALEZ MUÑOZ
10 ANTONIO RODRIGUEZ MUÑOZ
11 JUAN BONET MIRALLES
12 GEORGINA LOPEZ BRANCHAT
13 PIERRE ANDRE CANOUET
14 MARIA JOSEFA SIMO REDO
15 JAUME TARDY MARTORELL
16 JOSEFA CARTOIXA BRUSCA
17 JUAN ANTONIO BELTRAN BARREDA
18 ENRIQUE MIRALLES BONFILL
19 VALERIANO BAILA MUELAS
20 ANTONIA QUIXAL BRAU
21 JUAN MANUEL VIZCARRO CABALLER
Suplents:
1 MARIA LUISA FALCO BOIX
2 JUAN RAFAEL TUR CHALER
3 CARMEN ANENTO CENTELLES
3.- BLOC NACIONALISTA VALENCIÀ (BLOC)
Ordre Nom i Cognoms
1 DOMENEC FONTANET LLATSER
2 MIGUEL ANTONIO MIRALLES PITARCH
3 ALBERTO VILAS PEREZ (Independent)
4 ENCARNACION VILAGRASA DOMINGO
5 NATHALIE GAUBERT (Independent)
6 ALFREDO GOMEZ ACEBES
7 JORGE MOLINER CALVENTOS
8 MARIA VIRGINIA VELA ROCHE
9 MARIA JOSE QUEROL MIRABET (Independent)
10 ANGEL ENRIQUE RUIZ MARMAÑA
11 ANTONIO ESTEVE ROYO
12 EMILIA PASCUAL BENGOCHEA
13 FRANCISCO JAVIER MIRALLES MIRALLES
14 VICENTE MARTINEZ VILLAR
15 MERCEDES MORLA PASTOR (Independent)
16 MUSTAPHA EL BAKKALI BAKKALI (Independent)
17 ERNESTO CARBONELL CALLAU
18 BERND VOLKER ARNOLD (Independent)
19 YOLANDA RUBIO MOYANO (Independent)
20 MARIA BELEN LABORDA LAMPRE
21 JOSEP IGNASI GELABERT VEA
Suplents:
1 ANTONIO JOSE ZARAGOZA SORLI
2 JAIME GIL CABRE (Independent)
3 MARIA ELVIRA GARCIA MONCAYO (Independent)
4.- ESQUERRA REPUBLICANA DEL PAIS VALENCIA-ACORD
MUNICIPAL (ESQUERRA-AM)
Ordre Nom i Cognoms
1 GUILLERMO ALSINA GILABERT
2 ROSER BELTRAN ARROYO
3 JORDI BELTRAN ARROYO
4 JOAN JOSEP QUEROL VIDAL
5 SAMANTHA SANTANA ZORRILLA
6 JUAN SOSPEDRA QUEROL
7 MANUEL TORA MIRALLES
8 ADORACION VILLALTA LLEIXA
9 MANUEL ANGEL NICKA FABREGA
10 LAURA ALSINA GILABERT
11 MARIA LUISA BORT TOMERO
12 JAVIER AYZA FERRERES
13 EMILIA TARAZONA MAS
14 DANIEL ALSINA GILABERT
15 MIGUEL VIVES MORRAJA
16 MARIA DOLORS VILLALONGA ARROYO
17 VANESA ROSO ZORRILLA
18 FRANCISCO JAVIER GARCIA CLARO
19 SANTIAGO ROMERO BELTRAN
20 JOSE LUIS BATALLA CALLAU
21 MERCEDES ARROYO BALAGUER
5.- PARTIT DE VINAROS INDEPENDENT (PVI)
Ordre Nom i Cognoms
1 JAVIER MARIA BALADA ORTEGA
2 MARIA DEL CARMEN OBIOL AGUIRRE
3 MARIA DOLORES MIRALLES MIR
4 JUAN ANTONIO BLANCHADELL MIRALLES
5 ADELA AMAPOLA SANCHEZ MARTINEZ
6 JUAN CARLOS ROGER BELDA
7 PATRICIA DIPPL
8 SANDRA REMEDIOS PARIS CATALA
9 NUA TENA EROLES
10 AITOR HORTAS CASAS
11 JOSE MARIA GALAN MARTINEZ
12 AMALIA ROSA ESPARDUCER FIBLA
13 ROSA GOMEZ MATEU
14 RAFAEL PEDRO BAILA FERRERES
15 TADEO BOIX VIZCARRO
16 AIDA BELTRAN ANGLES
17 ANTONIO SOLSONA CELMA
18 ADELA SERRET LOPEZ
19 AGUSTIN REDO CABALLER
20 JULIA DE LOS ANGELES BALADA SANCHEZ
21 JOAQUIN BUJ ALEGRE
Suplents:
1 JUAN JOSE AYZA GUILLEN
2 ANA ISABEL BAILA PUIGCERVER
3 FEDERICO MERCADAL RUIZ
4 NATALIA GRATOVIL FERNANDEZ
5 AGUSTIN BAILA MIR
6.- ESQUERRA UNIDA ELS VERDS-IZQUIERDA REPUBLICANA:
ACORD MUNICIPAL D’ESQUERRES I ECOLOGISTA (EUPVVERDS-
IR:ACORD)
Ordre Nom i Cognoms
1 RAMON ADELL ARTOLA
2 FELIPE MIGUEL REDO JORNALER
3 MARIA AMPARO FONS MAURI
4 MIQUEL MIRALLES ROYO
5 MARIA INMACULADA MIRALLES BELTRAN
6 MANUEL VILLALTA CARREGUI
7 MARIA PILAR SANCHEZ PABLO
8 FRANCISCO ROMERO BELTRAN
9 MARGARITA MIRALLES ROYO
10 JOSE CARLOS MARTIN CABALLERO
11 FRANCISCO CALVO MORALES
12 MERCEDES DOLORES PABLO AULET
13 YOLANDA GRAU PAUNER
14 FRANCISCO AGUILAR MERINO
15 HECTOR LECHA AYORA
16 MARIA ANGELES RODRIGUEZ RODRIGUEZ
17 MARIA ADELL COLOMER
18 JUAN MANUEL TOSCA TOMAS
19 JOSEP ORIOL BELTRAN COLLADO
20 SALVADOR RUBERT GARCIA
21 ANGEL GRANJA RODRIGUEZ
Suplents:
1 MANUELA PERALES ORTEGA
2 OSCAR AMELA SERRANO
3 PEDRO CALDERON ORTIZ
B.O.P. DE CASTELLÓ 2848 Núm. 52—25 d’abril de 2007
Circumscripció Electoral: Zorita del Maestrazgo
1.- PARTIT POPULAR (PP)
Ordre Nom i Cognoms
1 MANUEL MILIAN MARTI
2 JUAN RAMON BARBERAN MARTI
3 JOSE RAMON GUARCH GARCIA
4 CRISTOBAL CASTEL GASCON
5 JOSE BARBERAN HERNANDEZ
2.- PARTIT SOCIALISTA OBRER DEL PAÍS VALENCIÀ (PSPV-PSOE)
Ordre Nom i Cognoms
1 JOSE MANUEL SALES ESCRIG
2 ROSA ADELL PRATS
3 PASCUAL ORTI CERVERA
4 RAFAEL ULLDEMOLINS PLA

 

Aplec a Almansa

Filed under: memòria històrica,país valencià,Països Catalans — notanaprop @ 12:33 pm

 

«Quan el mal ve d’Almansa a tots alcança». III Centenari.

Filed under: memòria històrica,país valencià,Països Catalans — notanaprop @ 12:15 pm

Fa tres-cents anys, el 25 d’Abril de 1707, les tropes borbòniques van esclafar l’exèrcit partidari de Carles d’Àustria a Almansa. Aquest fet, com és ben sabut, va significar l’ocupació militar del Regne de València, el sotmetiment d’un poble per la força de les armes, la supressió dels nostres Furs i l’assimilació a un incipient estat centralista espanyol. Després del País Valencià, va caure baix les espases castellanes la resta dels Països Catalans.
Avui, 25 d’Abril de 2007, els valencians i valencianes ens reafirmem en la nostra voluntat de ser, d’existir com a poble en llibertat, de poder decidir el nostre futur en llibertat, de poder parlar la nostra llengua en llibertat. Aquells que s’han esforçat durant tres segles per vèncer i esborrar-nos del mapa dels pobles han guanyat algunes batalles, és cert, però no han aconseguit la victòria. Que estiguem encara ací n’és una bona mostra. No ens resignem a desaparèixer, seguirem la lluita fins que el sol de bon matí anuncie la nostra victòria.
País Valencià, ocupats però no vençuts!
d’Espai País Valencià
 

25 d’abril i continuem lluitant

Filed under: memòria històrica,país valencià — notanaprop @ 12:10 pm
…i continuem lluitant
Tres-cents anys en la vida d’un poble són molts anys. Són tres-cents anys de resistència davant la persecució dels nostres drets nacionals. Persecució cruenta, com la posterior a la Batalla d’Almansa (tan ben contada per Joan Francesc Mira) – cal assenyalar que Xàtiva encara no ha recuperat la població anterior a la crema per les tropes de Felip V-, o en la post-guerra durant els quaranta anys del franquisme. I davant els intents d’aniquilar-nos, de voler acabar amb la nostra llengua, destruir-nos, suprimir la nostra condició de poble… encara estem vius. Durant més de 300 anys hem trobat patriotes que no han claudicat, que no s’han subordinat, que han mantingut encesa la flama de les nostre llibertats nacionals. Milers de valencians i valencianes lliures que volem un futur de llibertat i progrés al nostre País Valencià. Esta nit s’encendran moltes flames en record d’una data funesta per al nostre poble. Una iniciativa saludable engegada per l’Institut d’Estudis de la Vall d’Albaida . A casa encendrem cinc espelmes, una per cadascun de nosaltres. El record de la derrota és el fruit de futures victòries. Els botiflers d’ara són més subtils. El Govern de la Generalitat Valenciana no ha fet res per la commemoració del 300 aniversari de la Batalla d’Almansa. És coherent, ells haurien de celebrar la seua victòria, la dels botiflers que van acabar amb les nostres llibertats nacionals i van socarrar Xàtiva i Cocentaina. Quina colla d’hipòcrites. Ells els que s’auto anomenen defensors de la personalitat valenciana i mentre van desfent-nos el País. Ells que veuen la nostra terra com un solar per a especular. Ells que han prostituït Ràdio 9 i Canal 9. Ells que sotmeten a l’apartheid els nostres músics i actors. Ells que estan fent de la nostra sanitat un negoci. Els líders dels barracons i la tolerància amb la corrupció. Ells que han arruïnat la nostra agricultura. Ells, els campions de la mentida i la confrontació entre els valencians. Ells els que ens han imposat la taxa del peatge de l’autopista AP7. Ells els que ens volen dividir en tres províncies sucursalistes. No cal continuar, els coneguem bé. ADÉU PP.I els ho direm ben clar i amb contundència, de forma pacífica i democràtica, amb la força dels vots. El 27 de maig hi ha d’haver un canvi. Ha de començar un nou procés d’autogovern. Hem de passar pàgina als 12 anys negres de polítiques del PP. Volem un canvi en profunditat, no un recanvi. L’èxit no s’improvisa. Haurem de suar la samarreta. No es pot quedar ni un sol votant a casa el 27 de maig. La participació i mobilització de baix cap a dalt és essencial. No tots som iguals. Nosaltres som el BLOC. Ells tenen els seus mitjans i recursos econòmics poderosíssims per enganyar el nostre poble. Nosaltres comptem amb tots aquells que volen continuar sent valencians. Un poble que no es calla, que treballa de forma decidida i conscient per la construcció nacional. Ens mobilitzarem per l’èxit el 27 de maig. Endavant. Enric Morera
 

 
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 167 other followers